Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Kızlarrrr yeni geldimmmm. Hiç 1 saat 15 dk benimle konuşan diyetisyenim olmamıştı. Çok tatlıydı ayrıca. Beni hiç zorlamadı,ne yemekten hoşlanmıyorsam yerine hemen alternatif önerdi. Saatlerimi serbest bıraktı.
Listem benim rahatsızlıklarım ve içtiğim ilaçlara bakılarak yapıldı ve alerjilerime.
Diyet Salata sormamı hatırlattığın için sağol sordum kendisine bunun için çok teşekkür etti doğru olmaz sana özel liste dedi.
Bu arada yağ oranım %58 çıktı (tabi ben şok) 1200 civarı kalori verdi ve sadece Leslie yapacağım.

Canıım güzel geçmesine çokk sevindim hadi gözün aydın
Gerçekten çok ilgiliymiş maşallah
Yağ oranın da inecek kilon da ,hiç merak etme canım

Öğle birşey yemediğim için izinle bu akşam bol yeşillikli 1 lahmacunum var. Gerekli diğer şeyleri de aldım gelmesini bekliyorum. yarından itibaren haftada 4 gün sadece sabahları 1 tostum var onun dışında hiç ekmek yok. Etiform vs hiç yok.
Sabah kıyafetsiz 113 çıkmıştım. Ama kıyafetle 112 çıktım diyetisyende. Sevindim baya

Ooh cnm afiyet olsun
Hadi güzelce devam et
Onların tartısı daha doğru galiba

İyi akşamlar

Kalori 1027
Karbonhidrat 140
Sabah 2 ihe minik sandviç ekmeği,acuka,çay
Öğle birşey yiyemedim
Akşam 5 gibi 2 büyük kupa sütlü filtre kahve,1 paket bitterli etiform (bu da sondu)
Akşam 1 lahmacun ,bol yeşillik,kola zero
birazdan fit çayımdan içeceğim

Yarın listeme tam olarak başlıyorum.
Su 3 lt içtim ama 4 e çıkarmam gerekiyor
Spor yapamadım ama 5000 adım attım

Afiyet olsun canım
Başarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…