Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Lisbethim konsepti biraz değiştiricem :)
Daha sağlıklı ve dengeli beslenmeye doğru tarzı
Herkes kendi maddelerini belirleyip kendi defterine/not defteri tarzı uygulamasına yazacak
Sağlıklı hangi gıdaları az tüketiyorsak arttırmaya çalışıcaz ve atıştırma,şeter katkı maddesi vs azaltmaya
Deftere yazıcaz maddeleri örneğin bu 3ünü
Pazartesi tüketmediysek hepsine çarpı mesela
Kolay bi planner hazırlıcaz

Ayy ne güzel kahvaltımı 2 yumurtadan omlet domates,salatalık,zeytinle yaptım mis gibi
Ammaannn sonra öğle yemeği yedim ay hiç sevmedim yoğurtla yulafı beraber hiç sevmiyorum. Bir de içine ne kadar tohum varsa attım içindeki tek güzel şey bademdi. Neyse dayanacağım belki bir süre sonra alışırım

Ayy ne güzel kahvaltımı 2 yumurtadan omlet domates,salatalık,zeytinle yaptım mis gibi
Ammaannn sonra öğle yemeği yedim ay hiç sevmedim yoğurtla yulafı beraber hiç sevmiyorum. Bir de içine ne kadar tohum varsa attım içindeki tek güzel şey bademdi. Neyse dayanacağım belki bir süre sonra alışırım
Belki çiğden koyduğun içindir canım
Overnight oats yapabilirsin
meyve hakkın var mı

Selammm ne pişirdim beee 🤣 baktım hergün başka başka uğraşmaktansa haftalık pişirdim yemeklerimi.
Allahtan ara öğünler için kuru meyve ve kuruyemiş var bu arada hayatımda ilk defa kuru dut yedim ne güzel tatlı birşeymiş tatlı isteğini güzel bastırıyor.

LenaG LenaG listene uyabildin mi kuzum ilk günün nasıldı :KK200:
Uydum canım öğlenki yulaf dışında gayet doydum daha akşam yemeğim var hesapladım 1300 oluyor kalori dayanamadım sordum ben kilo almam dimi sürekli birşey yiyorum diye 🤣 kadın da bana güldü o kadar kısarsan garip gelir tabi diye

Selammm ne pişirdim beee 🤣 baktım hergün başka başka uğraşmaktansa haftalık pişirdim yemeklerimi.
Allahtan ara öğünler için kuru meyve ve kuruyemiş var bu arada hayatımda ilk defa kuru dut yedim ne güzel tatlı birşeymiş tatlı isteğini güzel bastırıyor.
Millet çerez olarak çıtır çıtır yiyormuş onu evde var ama duruyor dolapta yemedim hiç

İyiyim canım sen nasılsın kendi topigimde yazdim bugün daha önceden açmıştım dün yazmam mümkün olmadı biraz yoğundum kuzenimin kınası vardı akşam bugün aklımdan geçtin eksi gördü mü acaba dedim girecektim topiğe🤗
iyiyim canım benim tartıya göre artıdaydım ama diyetisyende kıyafetle falan neredeyse -1 olduğumu gördüm. 113 olmuşum diye üzülmüştüm meğer 112.7 den 112 ye düşmüşüm ♥️

X