Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Bende endişe hastalığı var unutma bunu 😂
Anksiyete mi var sende de ? Bende de var mesela hava kötü oldu ya bitti İstanbul trafik felaket eşim 2.5 saat oldu yolda o eve gelene kadar kurarım da kurarım artık. Sabah akşam ilaç içiyorum endişelerim için

Anksiyete mi var sende de ? Bende de var mesela hava kötü oldu ya bitti İstanbul trafik felaket eşim 2.5 saat oldu yolda o eve gelene kadar kurarım da kurarım artık. Sabah akşam ilaç içiyorum endişelerim için
Canım evde ve izole bu kadar vakit geçirmek de etken
Sosyalleşmek iyi bişi ve rahat olabilmek yargılanmayı düşünmeden
Hobilerin sana eskiden/+şimdi zevk veren ne uğraşların var bakalım 😊

Evet canım anksiyete var ben de o yüzden 2.ye cesaret edemiyorum ilkinde Allah yardım etti şükürler olsun ben de kurarım geçen haftasonu kızımla eşim köye gittiler onlar yoldan gelene kadar kafam neler kurdu

Sabah akşam ne ilacı içiyorsun günde bir kez içiyorum ben terapi aldım benim çok berbattı panik atak ile birlikte

Canım evde ve izole bu kadar vakit geçirmek de etken
Sosyalleşmek iyi bişi ve rahat olabilmek yargılanmayı düşünmeden
Hobilerin sana eskiden/+şimdi zevk veren ne uğraşların var bakalım 😊
Sorma eşim geçen haftasonu hadi gel dedi biryerlere gidelim kahvaltı ederiz diyet menüsü var dedi. Ama yok gidemedim yapamadım yani. Normal kiloma ineyim öyle dedim.
Ben zaten anca hobilerimle kendimi oyalayabiliyorum yoksa çok daralıyorum. Birşeyler örüyorum iyi geliyor. Evde bir sürü kazak,hırka 🤣
Eskiden hamur yoğururdum stres olunca ya da alışverişe çıkardım.Birşey almasam bile vitrinleri gezmek hoşuma gidiyordu.

Sabah akşam ne ilacı içiyorsun günde bir kez içiyorum ben terapi aldım benim çok berbattı panik atak ile birlikte
Sabah 1 tane ,aa unuttum öğlen de var 1 tane,gece de uykuya dalamadığım için 1 tane. Açıkçası özel psikiyatr/psikolog çok pahalı devlete gidiyorum ama sadece dinleyip ilaç veriyorlar.

Sorma eşim geçen haftasonu hadi gel dedi biryerlere gidelim kahvaltı ederiz diyet menüsü var dedi. Ama yok gidemedim yapamadım yani. Normal kiloma ineyim öyle dedim.
Ben zaten anca hobilerimle kendimi oyalayabiliyorum yoksa çok daralıyorum. Birşeyler örüyorum iyi geliyor. Evde bir sürü kazak,hırka 🤣
Eskiden hamur yoğururdum stres olunca ya da alışverişe çıkardım.Birşey almasam bile vitrinleri gezmek hoşuma gidiyordu.
Yok gidebilirsin ben dışarıda da olsa dikkatli yiyorum.
Ben de bir zamanlar çok örürdüm bıkmışım iyice hamur yoğuruyorum ama 😂

Ay bir de hafta sonları gece çok çıkardık sabaha kadar eller havaya 🤣🤣 Bütün kurtlarımı dökerdim sonra mis gibi uyku çekerdim.
Ay fark ettim de yazarken içim mi geçmiş benim ne olmuş yaaa 🤣🤣🤣
Biz de çocuk olmadan evvel çok çıkardık saat farketmez gece 1 hadi dürümcüye eve gelir gec saate kadar film izleme falan cocuk olunca usturuplu bir hayata döndük😂

X