Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Amin canım sağol 6 yaşında bu sene 1.e başladı
Ayy bayılırım kız çocuklarına bir de süslü oluyorlar ki sorma. Böyle büyümüş de küçülmüş halleri falan çok şekerler. Benim de yeğenim var öyle benden çok çantası,takısı,ayakkabısı var her kıyafetiyle uyumlu

Takıyı hiç sevmiyor o anca benim kolyelerimi alsın onun var yok benimkini alacakmış çanta toka ayakkabı gani
Allahım sana da inşallah sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese

Tamam işte tam eşime göre acı da acı başımın etini yiyor diyorum sen yanlış yerde doğmuşsun Adanalı gibisin aynı egzama çıkınca artık çok yiyemiyor doktor yasakladı
Ayy aynı dert egzama bende de var bir de turşuyu yasakladı dr dedim can evimden vurdunuz içerim ilacımı sürerim kremi yerim valla.

Ayy aynı dert egzama bende de var bir de turşuyu yasakladı dr dedim can evimden vurdunuz içerim ilacımı sürerim kremi yerim valla.
Yaa geçmiş olsun acıyı kesmezse ne ilaç iyi geliyor ne krem çiğ köfteyi çok sever çok yiyemiyor hemen başlıyor bir yerlerden biraz geçti şükürler olsun çok kötüydü

Takıyı hiç sevmiyor o anca benim kolyelerimi alsın onun var yok benimkini alacakmış çanta toka ayakkabı gani
Allahım sana da inşallah sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese
Annelere sonsuz saygıyla eğiliyor ben aradan kaçıyorum. Bunca yıl cesaret edemedim şimdi 40 yaşından sonra çok zor. Öyle büyük sorumluluk ki Ama bir “İnci”m olsun isterdim.

Annelere sonsuz saygıyla eğiliyor ben aradan kaçıyorum. Bunca yıl cesaret edemedim şimdi 40 yaşından sonra çok zor. Öyle büyük sorumluluk ki Ama bir “İnci”m olsun isterdim.
Reglin gecikmesi iyi olabilir canım belki de vücudun kalan güzel yumurta hücrelerini senin evladına hazırlıyordur

Benim tahminim. 5 ay oldu olmadım. İlaç verdi yine olmadım kontrol etti birşey yok geriye bir tek hormon testleri kaldı. Geçen kaçırdım yarına gideceğim dr a
40 yaşında isen menopoz için erken adet düzensizliği o yaşlarda oluyor bu menopoz anlamına gelmez canım o hormon tahlilleri de aslında gerçeği gösterdiğine inanmıyorum ben doktor menopoza girmedin sen diyordun anneme göz göre göre kadın 2 yılda bir kez geliyordu adeti aksamayan bir kadın üstelik tüm menopoz belirtileri varken sen menopoza girmemissin diyordu tahlillerden dolayı he he canım inandık dedik kadın 50 ye gelmişti yaşı

Bana bir heyecan sevinç geldi valla
İnşallah lizbetimiz 60 lara insin
Çünkü biraz da tedavi alsa 70leri görebilir
Doğumla çoğunu atar

Evet inşallah olur bulantı kusma derken lisbeth tığ gibi olur valla
Allah iyiliğinizi versin hiç aklımda yoktu valla. Kız çok pimpirikli biriyim anne olsam endişe kumkumalığından aklımı kaçırırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…