HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay aile meselesi ise inan ikiz olsun umurumda deil
Yok yapamadim yattım valla bı kirayim inadimi dedim ama yok görev gibi yapacaktım birde.illaki konuşuruz ama o gün bugün değil galiba şansım varsa 2 gün önceki olur.ama hatasını anlamadan içime sinmiyor.

Yok yapamadim yattım valla bı kirayim inadimi dedim ama yok görev gibi yapacaktım birde.illaki konuşuruz ama o gün bugün değil galiba şansım varsa 2 gün önceki olur.ama hatasını anlamadan içime sinmiyor.
Hatasını anlasın.... sen eğer, hatalısın diosan hatalidir bunu unutma ama hatalı değilsen yaklaş ama kolay kolay Koç burcu hatalı olmaz

En güzeli bende öyleyim inan dünya yansa umurumda deil

Hatasını anlasın.... sen eğer, hatalısın diosan hatalidir bunu unutma ama hatalı değilsen yaklaş ama kolay kolay Koç burcu hatalı olmaz
Walla şuan ikimizde kendimize göre haklıyız galiba.ilk özür dilediginde uzatmasaydim belki bugünü değerlendirdik.zikkim işi bozdu

Sadece duymak istediklerimizi duymak istiyoruz ama oda olmayınca az alttan ama yine hiç olmayınca bu sefer çıldırmak elde deil

Ama hani geçen sürede azdı ozrunu kabul etmem için hemen kabul etmekte içime sinmiyor çünkü üzüldüğüm kirildigim seyle ozurun mahiyeti aynı oranda değil

Beni kırdın .tamam özür .tamam geçti hop hadi gel bebek yapalım.yok anam bana göre değil.

Walla şuan ikimizde kendimize göre haklıyız galiba.ilk özür dilediginde uzatmasaydim belki bugünü değerlendirdik.zikkim işi bozdu
Benim için özür dilemesi veyatta tam diyip iki rolde oynaması mantıklı gelmiyor inan evet haklısın ama bazen yapıyor ama plan çizerek mesela ornek/ tam sen istemden kimse bisey yapmicak sonra iki saat deemeden beni sınama tabi oda aileden

Kızlar gece gece güldürdünüz beni ya
Aglancak halime bende gülüyorum acaba bugün yumurtlama ya yarına bı yol yapsam şansım varmı yine.yatarken geçen zıkkım olsun deme bari dedi adam.benim gecemi zıkkım ettin daha ne olsun dicektim tuttum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…