HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim normal regl üstüne görme falan değilmiş ateşimi ölçücem ovulosyon testi almıcam bugün kendimi alışverişe verdim bayram gelcek diye ondan dolayı büyük bir temizlik yapacam duvar vs. Ama haziran 2 sinde iki günde bir ilişki yapar oluruna bırakacam balık burcu olur Allah nasip ederse babası gibi .kız istiyoruz bakalim herkese bol şans

Aaaa yok ben batıdanım. Kızılcık şerbeti alevın lafı gebeş
O mu Ankaralı acaba Ben ilk kez Ankara’da duymuştum hatta Ezhel’in bir şarkısında da geçiyor malum kendisi de Ankaralı olunca (Gecenin gereksiz bilgilerini de paylaştığıma göre bu topicten sessizce ayrılma zamanı geldi )

Kizlar pik gordum ama eşimle kavga ettimdiyemiyom da benim bu ayda gitti

Eklentiler

• IMG_20240527_231106.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 51
Yanına gidip hayat kısa kuşlar uçuyor kavga dövüş nereye kadar yatağa küs girmek olmaz falan bildiğin ne kadar klişe varsa kullan yarın tribe devam edersin
Kız nasıl diyim adam eline sağlık dedi ben zıkkım olsun dedimhani yine yaltaklandi ama ben burnumdan kıl aldırmadım.simdi pik gordum nasıl dicem gel 2 saatliğine affettim seni.geciyom odadan odaya sadace bakiyor gelip az gönlümü almaya çalışsa hani akışına bırakıcam da adamda hoduklugu tuttu

Inatsan bu ay bekler diğer aya bırakırsın ben şahsen çok inatciyim

Estağfurullah canım olabilir senarist angaralı olabilir

Hiçbir şey demiyorsun gidip hazırlanıp karşısına çıkıyorsun yumurtlamaya çalışan insanlar varken kıymetını bil degerlendır Belkı de senın elinde kaderınn en son arkadaşıma ısrar ettıgımde o gun hamile kaldı drlar tüp bebekten baska sans yok dedi Moralı bozuldu yumurtladı sonra ertesı gun denemeyi bırakacağım dedı cok agladı okdr ısrar ettm ki anlatamam onca dil döktüm Allah'tan umut kesılmez vazgecme degerlendır vs o hafta hamıle kaldı. Sımdı de 2.ye gebe kendılıgnden.

Dur 3 5 kez daha geçim karşısından.zikkim demiyeydim iyiydi

Kızlarrr bugün doktora gittim ve yumurta takibi yapacagız tahlil falan da verdim cumartesi bakalım hem sonuçlara hem yumurtalara neler olacak ☺
Hadi inşallah bu ay güzel haberler alalım ovulasyon testinde peak görmene bir yorum yaptı mı? Bir de ne tahlilleri istedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…