HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aglancak halime bende gülüyorum acaba bugün yumurtlama ya yarına bı yol yapsam şansım varmı yine.yatarken geçen zıkkım olsun deme bari dedi adam.benim gecemi zıkkım ettin daha ne olsun dicektim tuttum kendimi
Gel beraber olsun deseydin ya hahahahsh

Dur sende kadın zaten kocasına bilenmiş alevlendirme ortalığı
Bak hem kırdığı için bilendim hem yanasmadigi için bilendim.ofkem 2 katı.yani kayiplarim cok fazla.zarardayim.yani yat yerlere affettir kendini bidaha yapmicam de ne bilim işte kuru özür tamam kapat konuyu ile bitirmeye çalışınca olmuyor.

Günaydın kızlarrr bugün kendimi daha iyi hissediyorum sanki. Hafif ağrım var ama o kadar da olur artık. On kere uyuyup uyanmaktan gece, açtım artık gözlerimi. Test yapıcam idrarım gelince bakalım bugün de bir değişim olacak mı merak ediyorum

Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canım guzel bir gün olsun insallah sonucu bizede at

Günaydın canım, güzel haberlerini bekliyorum Ben de dün yapınca bugün tekrar yapmayım dedim birkaç güne yaparım tekrar:)

Günaydın canım hadı bekliyoruz ben de yine rüyamda gebeydim

Anladım ama galiba geç yumurtluyordunuz bu sefer erken yumurtlamış olabilirsiniz eğer adet ise onu demek istedim İnşallah gebelik vardır Ben sizin yerinize olsam test alır bakardım en geç yarın sabah
günaydın bu sabah test yapacağım galiba, reglim kesildi zaten az az geliyordu 3 gün sürdü resmen.
en iyisi test yapıp yerleşme mi yoksa mevsimsel değişim mi onu kafamda netleştireyim. Aralık tan bu yana gebe kalamamak çok üzücü gelmeye başladı artık eşimi de sperm testine göndereceğim galiba

Ayy evet her konuda uzman.ceneleride durmuyor mübarek.hayir testlerinde lavabo ya koydum gözünün önüne bunlar ne demedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…