HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım üzülme geçen sene Ağustos da hamile kaldım sevincim kisa sürdü. 3 ay korundum .aralıktan beri bende deniyorum.bi geçen ay doktora gitmedim ama muhtemelen kimyasal gebelik gecirdim.Rabbim en doğrusunu bilir vardır bir zamanimiz.doktora git için rahat etsin bnmki hayatta gitmez mesela.

Ben geçen ay full belirti yaşadım canım adetten 6 gün önce yerleşme kanamasına varana kadar birtek göğüslerim sismedi.halsizlik uyku.mide bulantısı ne ararsan vardı.ama malesef regl ile sonuçlandı kanamam çok farklıydı o yüzden kimyasal olabilirim diye geçirdim aklımdan.evet gerçekten her saniye düşünmek vücudu bilinçaltını çok etkiliyor.ben bu hafta full yoğunum hem işyerinde hem evde.olacago varsa olur.yiyecek ekmeği varsa gelir.o yüzden ben çok sık yazmıyorum bı dün öle eşimin hoduklugunu paylasim dedim.gecen aydan ağzım yandı belirti filanda aramıyorum daha

Ben de ne yaparsam yapaym yazıyorum ama farkettm kı burya yazdığım ıcın aklıma geliyor. Buradan bıldırım gelmeyınce sadcee başdonmesı akıntıda fln acaba dıyorum. Bugun mesela goguslerm aşıır agrıyor yanlardan. Benm de senin gbydi gecen ay yuzde 99 dedi m silik de gördüm ama adet oldum buyüzden dusunmek ıstyrm onumuzdekı gunler yogun zten benm de

Ayy evet her konuda uzman.ceneleride durmuyor mübarek.hayir testlerinde lavabo ya koydum gözünün önüne bunlar ne demedi.
BAŞAKLAR KIRILDIMI KARŞI TARAFTAN BEKLER. BENDE DESEM O LAFI O HAKSIZ YERE BAŞLATMIŞ OLSADA BEN ADIM ATANA KADAR ATMAZ. SEN BİRŞEYLER YAP AKŞAMA ONUN İÇİN BAKLAVA ÇOK SEVERLER ÇAYINIDA DEMLE NASIL GEÇTİ GÜNÜN FİLAN SOHBET ETMEYE ÇALIŞ BU AKŞAMI MUTLAKA DEĞERLENDİR.

Henüz çıkmaz ama bir kaç gün sonra yapın bence yerlestikten en az bir hafta sonra yukselmeye baslıyor deger negatif cıkarsa üzülmeyin diye diyorum

SİVASLIYIM :) ERKEKLER BAKLAVAYA BAYILIR YA BİRDE HANİ GÖRÜNCE ODA YUMUŞAR BENİM İÇİN BİRŞEYLER YAPIYOR. UZATMAYA GEREK YOK TAM YUMURTLAMA ZAMANI :) Eki Görüntüle 3433657
Benimki de öyle benimki de espri yaptım ben de Antepli değilim ama çok severiz eşim hele baklava künefe bu tarz şeyleri evde de yapar

Ben 1.226 ile hamile kalmıştım düşükle sonuçlandı malesef ama oluyor yani. Yarın gideceğim doktora bakalım ne diyecek ben de tedirginim çok uğraşmam gereken bi sürece girmek zorunda kalırsam diye.
Beni direk İnfertilite bölümüne yonlendirdi

Hadi inşallah bu ay güzel haberler alalım ovulasyon testinde peak görmene bir yorum yaptı mı? Bir de ne tahlilleri istedi?
Söyledim pcosta bazen kendiliğinden de olabiliyor takviyeli degiltiedigin içinde olabilir dedi idrar tahlili yaptı amh demir d vitamini hormonlar kızamıkcık gibi bi çok virüs duyarlılığı falan çok yaptı ya 12 tüp kan verdim ek takviye verdi tekrar güncelledi ocean omega 3 ve ocean polysitol verdi gonalf 900 verdi günde 75 lik ve klomen başladı ☺ bakalım neler olacak bir yandan korkuyorum bir yandan içimde durduramadıgım bi heyecan var

Sdaaa ben deçokk heyecanlyım grubumuzun kurucusu 6 günüm kaldı. 2.ye rüyamda gördüm

Hadi bakalım bu ay senden çok umutluyuz ruyalarla falanda destekledin heyecanla seni bekliyoruz inşallah hayırla sonuçlansın bakalım
Aslında elle tutulur pek yanım yok ama sanırım çok mesaj yazdım diye böyle bir izlenim verdim çok aşırı baş dönmem var O beni çok şüphelendiriyor erken akıntım olduu nadiren yumurtalıkta sızı e bu geçen ay da oldu bu mesela göğüs hassasiyeti de geçen ay oldu ama bir yandan çok umutsuzlaşıyorum çok yazdım diye böyle hissettim galiba değil mi rüyalarımda bilinçaltı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…