HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bayramda sonra memleketime gelmiştim hafta sonu evime dönüyorum inşallah bu ay olur benim de tüm bekleyenlerin de hayirlisiyla ilk defa bu ay ovulasyon testine baslicam nasipse döngüm 27/28 hiç şaşmaz tahminen yumurtlama da adetin 13. Veya 14. Gününde oluyor rabbim en hayırlı zamanda herkese nasip etsin inşallah

İnşallah bu ay olur sizin de

Kızlar adetime 7 gün kaldı ovulasyon testim iki gündür pik çıkıyor neden oalbilir estrofem kullanıyorum bu arada

Eklentiler

• Screenshot_20240710_121557_Gallery.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 21
Gelecegimden daha parlak bembeyaz bir test suan sacmalıga gülüyorum tüm hatalı testler benimi bulur
Hayırlısı olsun artık, nasıl denk geldi sana bu kadarı da şaştık.. güzel günler bizi bekler eyvallah dersin geçer gider

duskapani hoşgeldin, yeni eviniz hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla otun inşallah

Yaa çok sevindim canım kafan rahatladı ne güzel

sdaak beni günceller misin sat 27 Haziran bat 24 temmuz
Canım ablam dahil yumurtlamasından 2 gün önce ve yumurtlama günü ilişki yapan yani üst üste ilişki yapanların genellikle hamile kaldığını gördüm sana tavsiye ederim ben de bu ay bunu yapmak istedim fakat cenazemizden dolayı nasip olmadı çok yüksek ihtimal hatta arkadaşım şu anda 5,5 aylık o da 3 gün üst üste yaptı ve hamile kaldı daha önce günaşırı denediysen buda senin kulağında küpe olsun ayrıca yeni bir doktor keşfettim O da 14 gün yumurtluyorsanız 12 13 14 de ilişki olsun ihtimal artar diyor

Tavsiye için çok teşekkür ederim denicem bu ay inşallah

Can
Hoşbulduk canım Sen nasılsın bebiş nasıl? Bulantı filan yoktur inşallah
Canım sukur iyiyiz biraz var bulantı ama bebek iyi mi bilmyiorum henüz gec dollenme olmus olabılır dedi doktorum haftasıyla uyumlu ılerlemıyor gerıde bır hafta bu sebeple kalp atımını yavas aldım gecen hafta tekrar kontrolüm de yarın insallah iyidir ve hala benimledir kötü bir haftaydı ama uzmeden pozitif olumlama yaparak ilerliyorum simdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…