HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım inan cok sinir bozucu bir durum.bidahami kan versen acaba

Kızlar selam :) 12 gündür adet görmüyorum geçen ay takvimden gebelik ihtimali orta ve yüksek ihtimal olduğu zamanları değerlendirdim .regl olacağım gün ve 4.gün gecikmede testler negatif çıktı ..ama bel ağrım mevcut bir de yumurtlamadan sanıyorum 1 hafta önce beyaz bir akıntım oldu süt kesiği gibi ..bulantı kusma baş dönme yok ..bugün göğüs hassasiyetim başladı ama az da olsa …testler negatif çıkınca umudum kırıldı ama regl de düzenli görüyordum ..böyle negatif sonrası pozitif olur mu ? Biraz morale ihtiyacım var .doktora gidicem elbet ama cesaret edemıyorum

Geç döllenme olabilir ama bence ihmal etmeyin doktora gidin düzenliyse adetiniz yoksa bile neden bu kadar geciktiğini öğrenirsiniz.

@umutIsIg kittenlyy nasılsınız kızlar iyi misiniz
Çok sevdiğimiz abimiz vefat etti sanırım bizden buay bebek cıkmaz. Çok kötüyüz. Yarın yada öbür gün yumurtlamam olacak
başınız sağolsun, allah rahmet eylesin hiç sıkma canını her şeyin bi vakti zamanı var
Hadi inşallah hayırlısıyla vardır, bunun markasıyla önceki yaptığın testlerin markası aynı mı
BAT a 1 gün var. Görmek istiyorum diye mi görüyorum çok çok silik
Evet var gibi, tebrik ederim inşallah sağlıkla sıhhatle ilerlesin

@umutIsIg kittenlyy nasılsınız kızlar iyi misiniz
Çok sevdiğimiz abimiz vefat etti sanırım bizden buay bebek cıkmaz. Çok kötüyüz. Yarın yada öbür gün yumurtlamam olacak
başınız sağolsun, allah rahmet eylesin hiç sıkma canını her şeyin bi vakti zamanı var
Hadi inşallah hayırlısıyla vardır, bunun markasıyla önceki yaptığın testlerin markası aynı mı
BAT a 1 gün var. Görmek istiyorum diye mi görüyorum çok çok silik
Evet var gibi, tebrik ederim inşallah sağlıkla sıhhatle ilerlesin

Farklı eczacıya dedimki idrar pozitif kan negatif hiç karsılasmadık teste devam et bir kaç gün somra tekrar kan var testler kaliteli hatalı diye gelen olmadı dedi ama yinede işte güvenemedim

Kızlar benim dün sabah test negatif çıktı ama akşama doğru mide bulantısı ve akşam kasığımdan bacağıma doğru vuran ağrı yaşadım sonrasında kalp atışı gibi pıt pıt yaptı ve geçti. Bu sabah da ısı düşüşü yaşadım sizce belirti olabilir mi? Yarın tekrar test yapıcam meraktan ölmek üzereyim.
Bugün yumurtlama sonrası 10.gün dün 9du.

Bekleeee 2 gün daha sabret bekleeee

Farklı eczacıya dedimki idrar pozitif kan negatif hiç karsılasmadık teste devam et bir kaç gün somra tekrar kan var testler kaliteli hatalı diye gelen olmadı dedi ama yinede işte güvenemedim
Tekrar test yap bakalım, yarın da kan verirsin.. yanlış olsa bu kadar da hatalı test üstüste denk gelir miydi

Umudunu kaybetme canım sağlıklı spermler 5 güne kadar yaşayabiliyormuş bir mucize olur
Nasip be kuzum. Adet bitimi yıkandım 4unde. 5 ve 7 temmuz ilişki oldu. Ben 2gun sanyodum 4gun oncesı 2ilişki var elde suan. Isım 2 gündür düşük daha cıkmadı. Yumurtlama olmadı demek bu zaten ama sızılarım minik mimik var ben yumurtlamanın 2 gun oncesnı art arda degerlendırmek ıstıyordum. Hala dha belkı eşim görev gb yanaşır dye umudum var ne akıntı ne meme ucu hassasiyetim dha yok. Umarım daha 2 gün dha bekler çatlamk ıcın öyle olur ise bu 4 günluk ılskler fayda saglamaz cok zor ama tekrr olması lazm oyuzden ılıskler suanda yumurtlama yok cnku dogru anladysam. Stres ve üzüntüden anlamam belkı de bılmyrm

Kızlar ovulasyon testinde peak görmeyip çatlaması olduğunu düşünen var mı ? 9 gündür yapıyorum ilk kez bu ay aşırı silik gördüm (bu ay klomen başladım) hep %15 veya %20’lerde hatta dün yaptım %15 çıktı. Sabah kalktım karnımın altı ağrıyor, birde akıntım başlamış birde dün belimin aşırı sağı ağrıyordu, bugünde aşırı bir bel ağrım var ama doktor soldaki yumurtan iyi, sağdakiler polikistik görünümde dedi. Anlamadım daha ovulasyon testi yapmadım 13de yapacağım ne düşünüyorsunuz ? halolita sifa1986 Freshmommy sdaak Coocoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…