HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sen ne durumdasın canım
Kuzum benim adete 1 hafta kaldı bekliyorum klasik psikolojik de olabilecek belirtiler başladı.ne kadar dusunmicem desemde içine çekiyor bu girdap beni benimde değerlendirmem a oldu yani verimli günlerde eşim şehir dışına çıkti.

Sen ne durumdasın canım
Bembeyaz losyon gibi akıntı 4 gündür. göğüs uçlarım çok hassas ve bugün geneline yayılan ağrı yine bugün kasık ağrım başladı sol tarafım daha çok bacağıma vuruyor.orada bardak altı kadar bir yer çekiliyor sanki.dun ateşim dip yaptı bugün yine çıktı.bak bütün belirtiler var bı karnım şişmesi kaldı

Son günler öyle oluyor gerçekten sinir bozucu bi süreç Belli olmaz ya olacaksa oluyor benim arkadaşım korunurken hamile kaldı

Son günler öyle oluyor gerçekten sinir bozucu bi süreç Belli olmaz ya olacaksa oluyor benim arkadaşım korunurken hamile kaldı
Walla kuzum 3 aydır her ay hamile kaldim gibi bu belirtilere göre Mayıs'ta yaşadım ki test yapsaydım bence orada da kimyasal geçirdim. Çünkü yerleşme kanaması gördüm.kafamda daha da netleşti Mayıs ayı.gecen ay kimyasal bakalım bu ay Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Hahahahh psikolojik vakalardan bahseden bi kitapta okumuştum, kadın o kadar istiyor ve inandırıyor ki kendini hamile olduğuna hamileliğe dair her şeyi yaşıyor karnı bile büyüyor, sonumuz öyle olacak diye korkuyorum djsjhshsh

Walla bencede canım sonumuz bence direk Mazhar Osman

Umarımmm canım güzel haberlerini alırız bu ay kimyasal psikolojik olarak yıpratsa da en azından hamilelik oluşuyor o yönden iyi öyle düşün, hiç olmaması daha çok gerer insanı

Umarımmm canım güzel haberlerini alırız bu ay kimyasal psikolojik olarak yıpratsa da en azından hamilelik oluşuyor o yönden iyi öyle düşün, hiç olmaması daha çok gerer insanı
Öyle tabi canım. Hepimiz bu mutluluğu yaşarız inşallah.Ewet daha kötüsünü yasadikdan sonra kimyasal daha az sarstı beni.Rabbim kimseye yaşatmasın böyle mis gibi gebelikler geçirelim insallah

Öyle tabi canım. Hepimiz bu mutluluğu yaşarız inşallah.Ewet daha kötüsünü yasadikdan sonra kimyasal daha az sarstı beni.Rabbim kimseye yaşatmasın böyle mis gibi gebelikler geçirelim insallah
Evet ya benim de 5. haftadayken düşük olmuştu şimdi olsa bile ne hissederim zamanı nasıl geçiririm hiç bilmiyorum. Her gün burda olumsuz da bir sürü şeye denk geliyoruz bazen keşke bu kadar bilmeseydim diyorum

Bendede hep o korku var birkere yaşayınca hep aynı sureclerden geciceksin zannediyorsun.Bence de ne kadar bilgi o kadar korku yani benim arkadaşım plansız kazaya kaldı ağladı beklemiyordu doğurdu.gecen diyorum yumurtlama günleri ilişki olması lazım hani o haftayı iyi değerlendirmen lazım ki olsun dedim.nasıl yani saçmalama illa o günmi olacak dedi. ayda iki kere yumurtlamiyorsan maks tarihlerin assa.yukari bellidir saçmalama diyor bana. dedim canımmmmmm benim senin Kafadan istiyorum bilmemek mutluluktur.

Bak mesela benim vücut ısım 29 da dip yaptı ovu testim dorukta çıktı.30 temmuz saat 5 de Lh 164 vücut ısısı 36.4 sonra gece ilişki olmadan önce yine ovu test yaptım Lh 82 çıktı 1 temmuzda Lh 14 çıktı vücut ısım 36.2 bunu anlattım delirmissin sen dedi yap gitsin manyakmisin dedi uvvvvvvvv iyiki bilmeden olmuş dedihalada bu ayda birkere yumurtladigina inanası gelmiyor

Hayat çok garip ya bugün seninle konuştuk daha 3-4 kere değerlendireceğim dedim eşim evde bir engelimiz yok dedim Yani arkadaş ortamından biri abimizde eşim bana teklif ederse Bir iki gün sonra tabii ki de karşılık veririm ama bakalım artık oluruna bıraktım Ama şu an dua ediyorum ki iki üç gün sonra yumurtlama olsun Allah'ıma dua ediyorum 2-3 güne toparlar kendini bize odaklanır muhtemelen

Öyle canım hicbirsey planladigimiz gibi gitmiyor malesef.Olsun vardır Rabbimjn bir bildiği dediğin gibi inşallah geç yumurtlarsin eşinde toplanmış olur o sırada.Cok klişe olacak belki ama Hani derler ya Kul kurar kader gülermiş hesabı canımız sağ olsunda her zaman umut var canım.sikma canını

Kesinlikle canım kuzenlermle dışarıda iken haber aldık yıkıldım hatta eşime cıkmadan dedim erken geleceğim ilişki olur uykum olmmazsa yada sabah değerlendirirz fln oyle ıste eşim gitti komşu şehirden aldı abimizin aracını oradan gasılhaneye gitti beklemeye naaşı . Cook kalın akıntım bu aksam ustu gelince sevmmıstım 3gun ıcımde yumjrtlamam olacak diye erken yumjrtalamadan şikayet ediyordum geç olsun dedim bunda d bısey cktı glb benim hamile kalmamam fln gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…