HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kesinlikle canım kuzenlermle dışarıda iken haber aldık yıkıldım hatta eşime cıkmadan dedim erken geleceğim ilişki olur uykum olmmazsa yada sabah değerlendirirz fln oyle ıste eşim gitti komşu şehirden aldı abimizin aracını oradan gasılhaneye gitti beklemeye naaşı . Cook kalın akıntım bu aksam ustu gelince sevmmıstım 3gun ıcımde yumjrtlamam olacak diye erken yumjrtalamadan şikayet ediyordum geç olsun dedim bunda d bısey cktı glb benim hamile kalmamam fln gerekiyor 😔😔
Saçmalama öyle düşünme canım.herseyde vardır bir hayır biz bilemeyiz.Bak benim eşimde siliklestigi gün şehir dışına çıktı bozuldum kızdım vs.ama mecburdu sonuçta ama demekki böyle olmasi gerekiyormus diyorum yani ewet biz beşeriz hani itikat anlamında çok üç noktalarda da değiliz (kendi adıma konuşuyorum) ama inan olanında olmayaninda bir sebebi var bunu idrak ve kabul ettiğimiz zaman herşey daha kolay olacak.

Bak mesela benim vücut ısım 29 da dip yaptı ovu testim dorukta çıktı.30 temmuz saat 5 de Lh 164 vücut ısısı 36.4 sonra gece ilişki olmadan önce yine ovu test yaptım Lh 82 çıktı 1 temmuzda Lh 14 çıktı vücut ısım 36.2 bunu anlattım delirmissin sen dedi😂😂😂😂 yap gitsin manyakmisin dedi uvvvvvvvv iyiki bilmeden olmuş dedi😂😂😂halada bu ayda birkere yumurtladigina inanası gelmiyor😂😂😂
Ben de bu kadar çok şey bildiğimi sizden başka kimseyle paylaşmıyorum ovülasyon testini bile bilmiyorlar psikopata bağladığımı düşünürler ısı falan desem😂

Ben de bu kadar çok şey bildiğimi sizden başka kimseyle paylaşmıyorum ovülasyon testini bile bilmiyorlar psikopata bağladığımı düşünürler ısı falan desem😂
Ya bende cahillik ettim bu konuda anlatma gafletinde bulundum resmen bana bakışlarını görmeniz lazımdi ben bile keendimden şüphe ettim delimiyim diye😂😂😂

Yani hani şöyle bir tablo oluştu hani kocakarı yöntemleri anlatirsinda hani gerçekliğini sen bilirsin ama oooo büyük sacmaladin diye tepki alırsın ya hahhhh işte o tepkiyle karşılaştım 😂😂😂

Ayyy bide demezmi eeee o zaman insanlar hamile kalmak istemezse o gün korunur diğer günler serbest niye bu millet hep korunuyor oradan pay biç dedi bana.Al cevap ver şimdi😂😂😂

Ya bende cahillik ettim bu konuda anlatma gafletinde bulundum resmen bana bakışlarını görmeniz lazımdi ben bile keendimden şüphe ettim delimiyim diye😂😂😂
İşte onlar psikolojik olarak rahat oluyorlar aslında. Bi arkadaşım var mesela ikinci çocuğu düşünüyor izinlerine denk gelsin diye aralıkta istiyor, şimdiden başla bence pcos var sende belki o zamana anca olur dedim yo ben hemen kalıyorum diyor ilk çocuğu hemen olmuş onun da ilk aydan olacağına emin😂 bizim kafamızda milyon tane hesap kitap😵‍💫

İşte onlar psikolojik olarak rahat oluyorlar aslında. Bi arkadaşım var mesela ikinci çocuğu düşünüyor izinlerine denk gelsin diye aralıkta istiyor, şimdiden başla bence pcos var sende belki o zamana anca olur dedim yo ben hemen kalıyorum diyor ilk çocuğu hemen olmuş onun da ilk aydan olacağına emin😂 bizim kafamızda milyon tane hesap kitap😵‍💫
Allah'ım böyle rahatlık istiyorum.Oldu benim eşimin işi ilm kurtajimda tek ilişki ile hamile kaldım sonrası çok düzenli bir gidişat olmadı bı istedim bı istemedim hani önemsemedim sonra kimyasal oldu diyor ki ya ne stres yapiyon tutucak zannediyor ki ben yaparım tutar😂😂😂😂 tamam inşallah tutsun da hani o rahatlık ta bana batıyor 😂😂

Yani hani şöyle bir tablo oluştu hani kocakarı yöntemleri anlatirsinda hani gerçekliğini sen bilirsin ama oooo büyük sacmaladin diye tepki alırsın ya hahhhh işte o tepkiyle karşılaştım 😂😂😂

Ayyy bide demezmi eeee o zaman insanlar hamile kalmak istemezse o gün korunur diğer günler serbest niye bu millet hep korunuyor oradan pay biç dedi bana.Al cevap ver şimdi😂😂😂
😂😂😂😂 en güzeli bakalım düşünüyoruz artık ne zaman olursa diyip geçmek gözümde canlandırabiliyorum o tepkiyi😂

Benm görümcemim kızı ilk geceden. 2. Oğlu da korunmayı bıraktığı ay oldu. Ballı resmen. Ben ona anlattım ovulasyon günü diye bir şey var dıye yönlendirdim.

Allah'ım böyle rahatlık istiyorum.Oldu benim eşimin işi ilm kurtajimda tek ilişki ile hamile kaldım sonrası çok düzenli bir gidişat olmadı bı istedim bı istemedim hani önemsemedim sonra kimyasal oldu diyor ki ya ne stres yapiyon tutucak zannediyor ki ben yaparım tutar😂😂😂😂 tamam inşallah tutsun da hani o rahatlık ta bana batıyor 😂😂
Sen yine düşünmeyeceğim dedin ama burada çok takılınca düşünüyor insan kendini frenle az 🥳

Mesela benimle tartışmak isteyen var mı kızlar ceza almak istiyorum yumurtlamadan sonra eğer değerlendirebilirsek tabii siteye girmeyeyim de bari 5-10 gün belirti aramayayım boşuna tribe girmeyeyim Çünkü insan buraya girmeyince çok sakin geçiriyor 🤣

Ben ağlamayaym da Kim ağlasın eşim geldı eve moral0 benm ise vucut ısım diplerde her an yumurtaatlıcak gb inanamıyorum ya bu aydan okdr emndımkı olacak dye hıssettm bde hep ılskıler bisürü olacaktı cnku şuan 0 a 0 elde var sıfır en verimli 3 günleri ard arda yapıcaktık

sifa1986 sifa1986 canım ben regl dönemindeyim iki güne bitecek ama daha çook var yumurtlamama o yüzden Pik zamanlarda atarım buraya girip okuyorum ama şuan benlik bişey yok 😅

Gunaydınn kızlar pazar günü kan verip negatifi görmüştüm ama iki gündür gögüslerimde acı var benim hesaplamalarıma göre bugun bat günü ama testım böyle cıktı yaptıgım dıger testlerden degil

Eklentiler

• IMG_1672.jpeg
    IMG_1672.jpeg
    205,8 KB · Görüntüleme: 57
Gunaydınn kızlar pazar günü kan verip negatifi görmüştüm ama iki gündür gögüslerimde acı var benim hesaplamalarıma göre bugun bat günü ama testım böyle cıktı yaptıgım dıger testlerden degil
Senin o zaman da testte çıkmıştı dimi

Mesela benimle tartışmak isteyen var mı kızlar ceza almak istiyorum yumurtlamadan sonra eğer değerlendirebilirsek tabii siteye girmeyeyim de bari 5-10 gün belirti aramayayım boşuna tribe girmeyeyim Çünkü insan buraya girmeyince çok sakin geçiriyor 🤣
Ben o nekahat dönemini atlattım ama aksiyona lazım yaaaa😂😂

X