HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben matofin 850’lik kullanıyorum. 12.haftaya kadar da kullanacağım (son iki hafta gün aşırı alarak kesicem). Hem endokrinoloğum hem kadın doğum doktorum herhangi bir sakıncası yok dedi.
Ben de kullanıyordum endokrin doktorum gebelik planlamak istediğimi söylediğimde keselim dedi ama insülin direncimin de hazır düşüşe geçtiği bu dönemde ilacı kesmek istemiyorum

Merhaba canım sperm testi nasıl oluyor eşimin yapmasını istiyorum ama o farklı şeyler olacak sanıyor biraz anlatsan eşimi ikna etmeye calisiyim
Canım bizde yarın vereceğiz 2 gün cinsel perhiz dedi doktor daha vermedik bizde ilk kez vereceğiz tam bilgimiz yok maalesef ama sana bilgi veririm

Sonuçları yarın göstereceğim doktora prolaktin 55.01 çıktı diğer değerlerim normal acaba bu ara çok stresli bir zamandan geçiyorum ondan olabilir mi

Kızlar dün kan verdim negatif cıkmıstı zaten yarın adet günüm normalde bugun gögüslerim agrımaya basladı anlam veremedim gebelikden süphelenmiyorum negatif cıktıgı için . Normalde adete yakın gecerdi hassasyette onu anlamadım

Banada sabah dedi ki işte çarşamba çatlama ihtimaline karşın ilişki olsun en azından garanti olsun, perşembe günü muhtemelen çatlama iğnesi yaparım dedi ama işte böyle aşırı detay almak istemedim bu kez nasıl bir süreç olur bilmiyorum 10 mm olanlar polikistik görünümlü dedi. 16 mm olan çatlamazsa perşembeye kadar iğneyle yaparız dedi işte

Sonuçları yarın göstereceğim doktora prolaktin 55.01 çıktı diğer değerlerim normal acaba bu ara çok stresli bir zamandan geçiyorum ondan olabilir mi
Evet ben de böyle bi durum yaşadım strese bağlı olduğunu söyledi doktor, stres anında dopamin hormonu azalıyor, o da prolaktin üzerindeki baskılayıcı bir etki yapıyormuş. Böylece prolaktin yükselişe geçiyor.

Kızlar bir şey sormak istiyorum. Doktoruma yazdım henüz dönüş olmadı. Adetten 5 gün önce falan Duphaston kullanmak istiyorum ama doktor yazmasa bile kullanabilir miyim? Her hangi bir etkisi olan bir ilaç mı?

Ondan demekki son günlerde baya stresli bir dönem geçiriyorum 1-1.5 aydır diyeyim eyluldede vermiştim ben bu testleri o zaman normaldi bugün baya yükselmiş . Sizin nasıl geçti ilaçmı kullanmıştınız ?

Canım çatlamadan 5 gün sonra derken iğneden sonra mı? Bir de bende doktoruma sordum cevap bekliyorum ama ilacın herhangi bir etkisi var mı? Yani doktor yazmadan kullanılabilir mi?
Doktor söylemeden kullanmayın iğneyi vurduktan tam 5-6 gün sonra başlattı benim doktorum

Kızlar bir şey sormak istiyorum. Doktoruma yazdım henüz dönüş olmadı. Adetten 5 gün önce falan Duphaston kullanmak istiyorum ama doktor yazmasa bile kullanabilir miyim? Her hangi bir etkisi olan bir ilaç mı?
Bence kullanmayın doktorunu birşey demeden

Ondan demekki son günlerde baya stresli bir dönem geçiriyorum 1-1.5 aydır diyeyim eyluldede vermiştim ben bu testleri o zaman normaldi bugün baya yükselmiş . Sizin nasıl geçti ilaçmı kullanmıştınız ?
Yok hiç bi ilaç vermedi diğer ay düşüşteydi, ben de çok stresli zor bi dönem geçirmiştim o zaman yaşadım geçmiş olsun size de

Hiç stres yapma akışına bırak biz kendimizi tüp bebeğe hazırladık bu olmazsa doktorumuz tüp bebek demişti oldu sende akısına bırak

Yok hiç bi ilaç vermedi diğer ay düşüşteydi, ben de çok stresli zor bi dönem geçirmiştim o zaman yaşadım geçmiş olsun size de
İnşallah uykusuzlukta etki ediyormuş sanırım bugün zaten 2-3 saatlik uykuyla gittim oğlum hastaydı gece hiç uyuyamadık olmazsa sonuç göstermeye bir kaç gün sonra gideyim hem tekrar kan alır belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…