HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Cok yüksekmiş dış gebelik mi? Düşük yapıyorsunuz evet ve değer çok yüksek. Parçalar çok normal.
Henüz düşmemiş. Kanamam vardı gittim durdururlar diye ,gelen elini soktu giden soktu 4 hastane sonunda bugün gittiğim doktorda yine baktı ama artık rahim acilmis düşecek dedi bekliyorum dusmesini

Henüz düşmemiş. Kanamam vardı gittim durdururlar diye ,gelen elini soktu giden soktu 4 hastane sonunda bugün gittiğim doktorda yine baktı ama artık rahim acilmis düşecek dedi bekliyorum dusmesini
Kuzu havuç suyu iç belki işe yarar düşüğü engelliyormuş

Çarşamba günü (pcoslu olduğum için inşallah) adet olacağım test yine negatif. Bu ay olmadı heralde

Eklentiler

• IMG_2074.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_2064.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar günaydın, şuan doktordan çıktım. Doktorum yumurtaların bazıları 10 mm polikistik görünümde dedi. Bir tane 16 mm var çarşamba ilişki, perşembe muhtelemen çatlatma iğnesi vuracağım dedi ? Ne düşünüyorsunuz ? sdaak senin çatlatma sürecin nasıldı ?

Benim üç tane gelişmiş yumurtam vardı çatlatma iğnesi vuruldım 36 saat sonra ilişki ve sonrasında gün aşırı ilişki dedi sancı oluyor benim sancılarım hiç geçmemişti bu aralar biraz hafifledi ben etkisi var mı bilmiyorum ama incir yemiştim vurmadan bi gün önce falan vurduktan sonra da havıc yedim ama zaten benim yumurta uyarıcı tedavisi ol üstü etkisi oldu mu bilemem ama havuç tutunmaya da yardımcı ve hamilelikte de iyi diyorlar birde çatlatma dan 5 gün sonra duphaston baslamıstı doktorum dollenirse tutunur dollenmezse söktürür demişti

Canım çatlamadan 5 gün sonra derken iğneden sonra mı? Bir de bende doktoruma sordum cevap bekliyorum ama ilacın herhangi bir etkisi var mı? Yani doktor yazmadan kullanılabilir mi?

Hayır normalde çok sancım olur ilaç alırım ama bu defa hafif karnım ağrıdı bir saat sürdü ama çok hafif ağrı. Hiç regl belirtim olmadı. Göğüs ağrısı vs hiçbiri. Bencede sıcaklardan oluyor

Kızlar ben doktora gittim bugün test verdim hormon ultrason baktı hiçbir sıkıntı görmedi eşimde yarın sperm testi verecek her ihtimale karşı olmaması için bir neden yok 1 sene süreniz var düzenli ilişki öneriyoruz dedi için rahatladı biraz

Merhaba canım sperm testi nasıl oluyor eşimin yapmasını istiyorum ama o farklı şeyler olacak sanıyor biraz anlatsan eşimi ikna etmeye calisiyim

gebelik planlarken insülin direnci olup matofin, glikofen kullanan oldu mu?
Ben matofin 850’lik kullanıyorum. 12.haftaya kadar da kullanacağım (son iki hafta gün aşırı alarak kesicem). Hem endokrinoloğum hem kadın doğum doktorum herhangi bir sakıncası yok dedi.

Doktora gidiyor sperm testi için bir odaya alınıyor. Eşin kendini boşaltıyor kaba koyuyor doktora veriyor. Hatta eşim şey demişti karşıda da boşalma problemi yaşayanlar için ekranlarda p.rno açılıyormuş. Öyle bir oda yapmışlar
Merhaba canım sperm testi nasıl oluyor eşimin yapmasını istiyorum ama o farklı şeyler olacak sanıyor biraz anlatsan eşimi ikna etmeye calisiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…