HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Anladım canım teşekkürler. Benim ilk gün kanama geldi çok az sonra durdu hatta ben bebek düşmedi sandım tabi HCG bakılınca yarıya inmiş değerim 3.günde. Sonra kahverengi lekelenmeler şeklinde devam etti bugün 5.gün hala aynı. Yalnızca dün bir kan pıhtısı geldi küçük. Sökülmedi bir türlü adetim.

Canım aslında düşük Bu da sonuçta yani lekelenmeler zamanla bitebilir bundan sonraki yumurtlama ve adetin önemli bildiğim kadarıyla bunda sökülme falan olacağını sanmıyorum olsaydı olurdu zaten demek ki senin kanaman bu şekilde olacak geçmiş olsun çok

Çok teşekkür ederim canım. Yumurtlamamı takip ediyor olacağım. HCG min sıfırlanmasını bekliyorum salı tekrardan kan vericem. Bakalım hayırlısı olsun hepimiz için yeni ay yeni umutlar

Kızlar 10. Haftada tatilde olacağız bu haftalarda ıslak bikini ile durmadan çok sıkıntı olmayacağını anladım izlediğim bazı doktor videolarından ama sizlere de sormak istedim bilginiz var mı ?

Kızlar 10. Haftada tatilde olacağız bu haftalarda ıslak bikini ile durmadan çok sıkıntı olmayacağını anladım izlediğim bazı doktor videolarından ama sizlere de sormak istedim bilginiz var mı ?
Canım hiçbir sıkıntı olmaz gönül rahatlığı ile durabilirsin ama içine sinmezse tabii ki de değiştir bebişin çok korunaklı bir yerde sonuçta

Canım hiçbir sıkıntı olmaz gönül rahatlığı ile durabilirsin ama içine sinmezse tabii ki de değiştir bebişin çok korunaklı bir yerde sonuçta
Çok sağol canım insan herseyden korkuyor , herkes farklı bir şey söylüyor tedirgin oldum tatili önceden almıştık bu yüzden ilk 3 aya denk geleceğini bilemedim

Hiç bir şey olmaz canım bazen sıkıntılı gebeliklerde yasak olabiliyor ama senin sıkıntı olacağını sanmıyorum tadını çıkar hamileyken yüzmek çok iyi geliyor 7 aylıkken yüzmüştüm bende o kadar iyi gelmişti ki o koca karnımla resmen dinlenmiştim sırt üstü yattım denize ohhh

Benim doktorum güneşte durmamamı ve mutlaka yüksek faktörlü güneş kremi kullanmamı söyledi. Ayrıca denizden çıktıktan sonra direkt mayo/bikini değişimi yap dedi. Islak mayo bikiniyle durmak normal zamanda bile sağlıklı değil.
Bir da havuz eğer ortak kullanılan bir havuzsa girme, sadece sizin kullandığınız bir havuz olursa girebilirsin demişti. Yine de denizi tercih etmemi söyledi :)

Of kizlar bu ay hiç belirti aramicam dedim rutinimde dewam ediyordum ama belirti beni buldu yine kasık ağrısı ve göğüslerimde hassasiyet yanma. Birde kremsi akıntı adetim 15 temmuz.sabahtan beri gozardi ediyorum ama ben görmemezlikten geldikçe dahada arttırıyor şiddetini bugün vücut ısım 36.2 ye düştü dün 36.8 di.gelde simdi düşünme hepsi adet belirtisi olarakta geçiyor düşünmekteyim dedikçe sanki inadima belirti geliyor.

Ben de geçen ay 3 gün erken oldum. Bir gün öncesinde kanlı akıntı geldi afedersiniz. Ertesi gün gelmedi sonraki gün kanama başladı. Hatta yerleşme diye ümitlenmiştim. Bu ay yine o akıntı geldi yine 4 gün kala yine olucam sanırım yarın öbür gün. Ben de sıcaklardan diye düşündüm hiç olmazdım çünkü erken. Sizin sancınız da oldu mu yine erkenden?

Erken yumurtlama yaşıyorsundur fakat 10 gun epey erken kanama adet sayılması ıcın temız kalınan süre 15 olmalı zaten
Merhaba ben de aynı şekilde 4 gün erken oldum geçen ay hiç olmazdı normalde. Erken yumurtlama derken yumurtlama günü değişiyor mu? Uygulama adet tarihini girince otomatik yumurtlamayı da öne çekiyor. Gerçi yumurtlama belirtilerini yaşadım. Bu ay da olursam erken olacak sanırım yumurtlama günü aynı iekilde öne mi gelicek ?

Evet tabi yumurtlama değişir herzaman sabit olmaz aplikasyonlar sadece ortalama alır kendi yumurtlamanı anlıyrsan o tarihe 14 gün ekle yumurtlamadan adete dek geçen süredir luteal faz ve 14 dür

Kızlar sanırım benim bu ayda olmadı çünkü adetime 4 gün var ve tüm 2 gün önce tüm belirtilerim geçti ve sadece göğüs dolgunluğu ve idrar da yanma bu da sanırım gebelik belirtisi olamaz herhalde enfeksiyon sanırım bilmiyorum ama diğer belirtilerim gidince negatif olduğunu anladım arada bel ağrısı hariç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…