HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok teşekkür ederim inşallah siz de çabucak güzel haberi alırsınız ❤️ Ben 28 günde bir adet olurum adetimin başladığı günden itibaren 13 günde yumurtlamam oluyormuş önceki yaptığım ovulasyon testinde öyleydi . Yani tam yumurtlama gününde bir kere denedik aslında 🥰 takvim diye bir uygulama kullanıyorum adet takibi için o uygulamaya göre de yumurtlamam o gündü ve öncesinde ve sonrasında da seyahat nedeniyle ilişkimiz olmamıştı bence bu durum da sperm kalitesini etkiledi diye düşünüyorum 🙃 umarım bu bilgilerin yardımı olmuştur 🥰
Maşallah sağlıkla kucagınıza alın🥰 ben de kızımı tek ilişki ile kucagına alanlardanm. Yumurtlama hesabı dahi yapmamıştım hatta umutsuz oldugum ıcin öyle denk gelmişti Yani cocuk odaklı degıldı oyle dklarc ayatmadım bile

Merhaba canım, öncelikle inşallah hamile kalacaksındır 🙏 Senin konudan bağımsız ama sen de kimyasal yaşamıştın değil mi geçen ay? Kişiden kişiye fark ediyordur illa ama senin ne kadar sürmüştü vücuttan atman ve kanaman fazla mı oldu nasıl olmuştu?
Benim çok yoğun kanamam olmadı canım lekelenmeyle başladı Bir gün normal kanama oldu 3 3,5 gün falan sürdü hatta lekelenmem varken yumurtlama gördüm öyle söyleyeyim o yüzden de değerlendirememiş oldum yumurtlamayı

Maşallah sağlıkla kucagınıza alın🥰 ben de kızımı tek ilişki ile kucagına alanlardanm. Yumurtlama hesabı dahi yapmamıştım hatta umutsuz oldugum ıcin öyle denk gelmişti Yani cocuk odaklı degıldı oyle dklarc ayatmadım bile
Sağlıkla büyütün kızınızı inşallah 🧿 bence stres en önemli faktör.

Herkese merhaba 🙏🌸 ben geçen ay 5 gün geç regl oldum bu ay da 10 gün erken oldum. Normalde hiç böyle düzensizliğim olmaz. Hep günü gününe olurum. Acaba havalar sıcak olduğu için mi. Fikir almak istedim. Bu durumda olan var mı 🌸

Herkese merhaba 🙏🌸 ben geçen ay 5 gün geç regl oldum bu ay da 10 gün erken oldum. Normalde hiç böyle düzensizliğim olmaz. Hep günü gününe olurum. Acaba havalar sıcak olduğu için mi. Fikir almak istedim. Bu durumda olan var mı 🌸
Erken yumurtlama yaşıyorsundur fakat 10 gun epey erken kanama adet sayılması ıcın temız kalınan süre 15 olmalı zaten

Canım çizgi tek testte mi göremedin. Benim kimyasaldan klaşık 10 gün sonra hala silik çizgi çıkmıştı Ben de tekrar hamileyim sandım yumurtlama olduğu için Yani kolay kolay çizgi silinmemesi lazım ama HCG çok hızlı düşüklenmiş de olabilir eğer düşük yaşıyorsan ne yapmayı düşünüyorsun baska test yapacakmsn
Üstteki dün yaptıgım alttaki ise bugun yaptım adetime suan üç gün bar birazdan kan vermeyi düşünüyorum ki soru işaretleri gitsin 🥹 en sagdaki halide şimdi cektim

Eklentiler

• IMG_1663.jpeg
    IMG_1663.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_1661.jpeg
    IMG_1661.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 48
  • image.jpg
    image.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 47
Bugun adete son üç günüm uygulamaya göre üstteki testler önceden yaptıgım kuruma cızgısı bile cıkmadı alttakini şimdi yaptım fotografdakindem daha pembe hanımlar kendimi kandırmıyprum değilmi hemen cıkmasa neyse 🥹
Canım ben yanlış anlamışım Ben mayıs'taki hamileliğini hatırladım onun düşükle sonuçlandığını bilmiyordum şu anda düşük oluyor sandım tabii ki de çizgi var hayırlı olsun

Bunlarda mayıs ayındaki testlerim gün gün koyulasmastı ama bianda çizgi kayboldu 6 gün gevikme ile çok agrılı adet oldum varsada yoksada kanda öğrenmek en güzeli yoksa acabalar kalıcak aklımda 🥹
Bazen testler yanlış oluyor yada kimyasal oluyor ama biz fark edemiyoruz adetlen atılıyor o yüzden en sağlıklısı kanda öğrenmek bence ve adet gecikmeden sonra kanda öğrenile bilir

Üstteki dün yaptıgım alttaki ise bugun yaptım adetime suan üç gün bar birazdan kan vermeyi düşünüyorum ki soru işaretleri gitsin 🥹 en sagdaki halide şimdi cektim
Bu arada bir gün önce negatif olan bir gün sonra pozitif oldu değil mi ay maşallah ne güzel ben de de çok strip test var Ben de 5 gün kala yaparım herhalde bu ay

Çok teşekkür ederim inşallah siz de çabucak güzel haberi alırsınız ❤️ Ben 28 günde bir adet olurum adetimin başladığı günden itibaren 13 günde yumurtlamam oluyormuş önceki yaptığım ovulasyon testinde öyleydi . Yani tam yumurtlama gününde bir kere denedik aslında 🥰 takvim diye bir uygulama kullanıyorum adet takibi için o uygulamaya göre de yumurtlamam o gündü ve öncesinde ve sonrasında da seyahat nedeniyle ilişkimiz olmamıştı bence bu durum da sperm kalitesini etkiledi diye düşünüyorum 🙃 umarım bu bilgilerin yardımı olmuştur 🥰
Süper canım valla oldu olmaz mı teşekkür ederim 🙏😍

Ben de aynı durumdayım 6 ay bitiyor umutsuzluğa kapılıyorum artık. Çevremde istemeden hamile kalan bile var, diğer biri 2. Ayda kaldı yani bu Allah'ın belası pcos bula bula beni mi buldu diyorum isyan etme noktasına geliyor insan. Tek umudum 2 ay daha olmazsa tedaviye başlayacağız dedi doktor. Doğal yolla olacağına inancım 0. 😑
Inaancinizi yitirmeyin lütfen pcoa olup çatlatma iğnesinden sonra hamile kalanlar var etrafımda

Ben de aynı durumdayım 6 ay bitiyor umutsuzluğa kapılıyorum artık. Çevremde istemeden hamile kalan bile var, diğer biri 2. Ayda kaldı yani bu Allah'ın belası pcos bula bula beni mi buldu diyorum isyan etme noktasına geliyor insan. Tek umudum 2 ay daha olmazsa tedaviye başlayacağız dedi doktor. Doğal yolla olacağına inancım 0. 😑
Canım öyle deme lütfen tükenmiş haldesin çok haklı olarak ama sabır etmen gerek herşey biter imtihan 🥺❤️

X