HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben bi yerde okumuştum sanırım hayıt otu bazı hormonları yükseltiyormuş diye ama tam emin değilim o yüzden kullanmadım ben direk soğan suyu yapıyorum baya zor geliyor içmesi bana ama yapacak bişey yok Bu aydan ümidim pek yok ama bakalım kararlı planlı gidiyoruz, eşim bile günaşırı alıştı bugün var yarın yok işte kendi planlıyor artık

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Bu ay ısı ölçümü yapmaya çalışıyorum ama pek bi bilgim yok işin içinden çıkamadım. Bi yükseldi 2 gündür aynı seyrediyor. Geçenlerde sdaak çok güzel açıklamıştı bulamadım

Eklentiler

• IMG_2832.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 58
Klomen ve iğnelerimin ilk kısmını aynı anda kullanmıstım ve asla gelişmemişti ama beni yumurtalarım çok inatçıydı son doz iğnede ağrıdan kovranıylrdum 3 tane yumurtam olmustu ağrı varsa gelişiyor demek demişti doktorum

evet

Evet baya belli benimde böyledi
Bazen böyle çıkabiliyor testler işte, yanlış yani birde ben kaset yaptım onda da çıkmıştı sonra erken gebelik yaptım çıktı hemen kan vermeye gittim kan beklerken tansiyon düşüklüğüm var biraz heyecan falan yaptım sanırım tansiyonum düştü serumlar yedim kdldlsls Sonra eve bir geldim regli olmuşum

Ovulasyon geçti sanırı yanı yumurtlama gününüz geçti mi test yaptınız mı peak gördünüz mü

Ya geçen ay yumurtlama olmadan bir kaç gün bel ağrısı kasık ağrısı çekmiştim ben, böyle şiddetli değildi sanırım. Dün misafirlerim vardı sağ bacağım tutmuyor kasık ağrısından ileri atamıyordum bugünde aşırı bir karnım kaşığım ağrıyor regli sancısı gibi. Pazartesi kontrolüm var belki çatlatma yapabilir bilgi vermedi ama

Gelişme olduysa sayısına göre çatlatma verebilir

Gelişme olduysa sayısına göre çatlatma verebilir
Ya aslında benim yumurtlamam takip ettiğime göre her ay düzenli oluyor, reglim düzenli, geçen ay gittim her iki doktorumda gayet iyi gelişmiş yumurtalar çatlamış dedi.Sadece pcos var denildi vitamin verildi. Yani neden aslında klomenle denedik onuda bilmiyorum, 1 senedir denedik olmadı böyle bir yola başvurdu doktorum bakalım pazartesi ne diyecek

Vardır onun da bir vakti zamanı sabır tez zamanda nasip etsin valla ben kanı veriyorum eve geliyorum e nabıza düşüyor zaten hiç sevmem hastane bu bebek bana neler yaptırıyor sigarayı bile bıraktım

Kızlar adet hala gelmedi , kürtajdan sonra 28. 30.günde gelirdi bugün 33.gün test yaptım sabah bişi çıkmadı. Stres de olmadım napiyim sizce tarlusal kullanayım mı? Kürtajdan sonra tam düzene girmişti kaç ay yine böyle neden oldu anlamış değilim.

Bence biraz daha bekle. Hatta varsa duphaston iç bebek varsa tutunur yoksa adet olursun

Bence biraz daha bekle. Hatta varsa duphaston iç bebek varsa tutunur yoksa adet olursun
Yok canım alsam mı acaba. Adet geitiriyor mu o canım , olsa çıkardı diyorum ama neden bu şekilde oldu bilmiyorum. Bu ay ovulasyonda yapmadım yumurtlama gününü bilmiyorum.

Merhaba canım tam yerine geldin vücut ısısı yumurtlama günü düşüş gösterir sonra tekrar çıkar senin aşamalı çıkmış tekrar düşmüş iki gündür fakat henüz yükselmemiş tekrar yükselirse çatlama olmuş demektir akıntı vesaire oldu mu. Nadiren de olsa aşama aşama yükselip pik yapabilir ama daha sonrasında düşmemesi lazım

Vardır onun da bir vakti zamanı sabır tez zamanda nasip etsin valla ben kanı veriyorum eve geliyorum e nabıza düşüyor zaten hiç sevmem hastane bu bebek bana neler yaptırıyor sigarayı bile bıraktım
Ay bende normalde e nabızdan bakıyorum da spontane gelişti diyelim Evet vardır bir vakti elbette

Klomen sadece yumurta buyutmez yumurtaların sağlıklı büyümesine de destek olur

On gün geçmeden birşey kullanmayın ön gün sonra test yapıp doktorunuz ile iletişime geçin

Yok canım alsam mı acaba. Adet geitiriyor mu o canım , olsa çıkardı diyorum ama neden bu şekilde oldu bilmiyorum. Bu ay ovulasyonda yapmadım yumurtlama gününü bilmiyorum.
Evet evet söktürücü olarakta kullanılıyor. Ama reçetesiz veriliyor mu bimiyorum. Aslında bir kan versen eğer tarlusal kullanacaksan bile emin olmuş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…