HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bence bugün akşama doğru bi daha test yap ona göre karar ver yemeye

Kızlar bu ayda olmadı sanırım doktora gideceğim adetin 2.3. günü bir hormon testi vereyim diyorum . Birde size birşey sormak istiyorum benim yumurtlama zamanım hep ay sonuna denk geliyor maalesef eşim çok yoğun bir şekilde çalışıyor hem bedenen hem zihinsel baya çöküş oluyor oda etki edermi ? Yani bu ay yıllık izinmi kullansak napsak diyoruz bilgisi olan varmı biz hep stresliyiz

Canım evet ama olgun kalıp çatlayamamıs da olablr henüz ısın cıkmamıs gorunuyr dünden beri düşük bakalım yarn sabah cıkmıs olursa yumurtlama olmus demektir. Gebelik olusursa 2,3 faz seklınde yerleşme düşüşü ıle tekrar yükselir adet olursan bır 2 gün öncesi düşer veya adet günü düşer. Catlama gününün üzerine adet günü dahi düşmezse gebelik var demektir

Kızlar selamlar, uzun zamandır pek aktif değildim. 4 haziranda rahim filmi çekilmiştim. 27 haziranda regl günümde 78 hcgyle hamile olduğumu öğrendim. 2 temmuzda 504 e çıkmıştı değerim ancak hemen ertesi gün kanamam geldi biraz. Doktorumu aradım hemen gel dedi. Gittik bebek düşüyor, bırakalım düşsün muhtemelen sağlıksız bir bebek dedi. Bugün tekrar HCG için çağırmıştı doktorum, değerim 217 ye düşmüş. Ancak bende ilk kanamadan sonra bir daha kanama gelmedi çok çok az kahverengi leke geliyor lavaboya gittiğimde. Doktoruma da söyledim kendi kendine gidicek 10-15 gün de sürebilir dedi. Herhangi bir adet söktürücü ilaç vermedi. Normal mi bu durum? Çok endişeleniyorum.

canımm çok teşekkür ederim

Hormonları dengelediğini söylüyorlar. Ama bana çok iyi geldi. Bu ayda böyle denicem yumurtlamaya kadar. Evet soğan suyu da çok çok iyi inşallah fayda görürüz bakalım.
Ay inşallah, benim bu ay biraz ağrılarım erken başladı yumurtalama zamanı öncesi bence 2-3 güne peak olur gibi

Ay inşallah, benim bu ay biraz ağrılarım erken başladı yumurtalama zamanı öncesi bence 2-3 güne peak olur gibi
İlacın etkisi de olabilir belki canım sen değerlendir yine de dediğin gibi. Benim de çook şiddetli ağrım var olsam da rahatlasam artık ya vallahi bunaldım

İlacın etkisi de olabilir belki canım sen değerlendir yine de dediğin gibi. Benim de çook şiddetli ağrım var olsam da rahatlasam artık ya vallahi bunaldım
Belkide evet ilaçtan olabillir. İnsan zaten regliyi hissetti mi ay bian önce olsa bitse istiyor, ay şu döngüden bian önce kurtulalım inşallah

peki ilişki ısı artışı olduğu zamanlarda mı yoksa düştüğü zaman mı olmalı?

Benimle benzer durumu yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim. Kanama pıhtı olarak mı atacak vücudumdan acaba? Nasıl oluyor bu tarz durumlarda?

Yumurtlamadan beri (26 haziran) inanılmaz derecede kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, kramp yaşıyorum. Şu anda da yürürken dahi göğüslerim o kadar acıyor ki. Bugün 3 test yaptım sanki 1 tanesinde hayalet çizgi var gibi… Son adetimden itibaren inofolic ve gynapol kullanıyorum.

Eklentiler

• IMG_1892.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 49
Ben göremedim ama belki kameradan öyle çıkmış olabilir. Sen görüyorsan bence 2 gün sonra tekrarla testi

Evet etkı eder.ben bırbucuk yıl sonra oldu kendılıgınden hıcbı ilaç vs bısey kullanmadım sımdıye kadar.tek farkı sabahları deneme yapmamız yorgun degılken ve gorev gıbı degılde ıstedıgımız ıcın yapmamızdı,bıde mıgren rahatsızlıgı ıcın kan sulandırıcı alıyordum ıkı aydır hani belki bende etkısı olduysa bu kadar,bide tabiki çok dua ettım bu ay Allahım duamı kabul ettı şükürler olsun ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…