HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hormonları dengelediğini söylüyorlar. Ama bana çok iyi geldi. Bu ayda böyle denicem yumurtlamaya kadar. Evet soğan suyu da çok çok iyi inşallah fayda görürüz bakalım.

Eki Görüntüle 3448003
Canım kızlar ovulasyon testime bakar mısınız 17. Gün bugün pik sanırım değil mi. Birde çatlatmak için havuç yemek dışında başka bi öneriniz var mı acaba
Evet canım peak kaç gındır böyle çatlamak için ekstra bişey yapma istersen havuc ye yeterli olur zaten yok ekstra bişey yapayım dersen git bi doktoruna boyutlarına bakıp çatlatma iğnesi verir zaten hatta sonra duphaston başlatır belki yerleşmeye yardıımcı olsun

Bugün oldu daha canım sabahta ilişki oldu hatta. Diğer günlerin ovulasyon testlerinide atayım şimdi bak. Herhangi bi tedavi düşünmüyoruz şuan sedacım kendiliğinden çatlarsa ne ala biliyorsun kürtajdan sonra denediğimiz ilk ay zaten daha kendi kendime ufaktan başladım

Eklentiler

• IMG_4365.png
    414,6 KB · Görüntüleme: 23
Hormonları dengelediğini söylüyorlar. Ama bana çok iyi geldi. Bu ayda böyle denicem yumurtlamaya kadar. Evet soğan suyu da çok çok iyi inşallah fayda görürüz bakalım.
Ben hayıt macunu yemiştim bi ara lh hormonumu çok yükseltmişti ve erkenden adet olmuştum bidahada kullanmadım hayıt kullanırken çok dikkatli olmanızı öneririm

Merhabalar, üye değildim ama uzaktan okuyordum sizleri her gün. Aranıza dahil olmak istedim :)

SAT 31 mayıs
BAT 10 temmuz

Pcos görünümü, insülin direncim olduğu için döngülerim biraz uzun.

%110 demiş daha tam peak değil gibi öğlen ve akşam yapabilirsem tekrar yap canım bugün gün içinde peak olur kesin iyi yapmışsın akısına bırak biraz

Ovulasyon geçti sanırı yanı yumurtlama gününüz geçti mi test yaptınız mı peak gördünüz mü
ovulasyon ne zaman hepsi karıştı bende. mart ayında kürtaj oldum sonra 12 nisanda 1. regl, 12 mayısta 2. reglimi oldum. Haziranda 16 sında oldum.

benim günlerimde şaştı. mart ayında kürtaj oldum ilk regl 12 nisan, 2. 12 mayıs, 3. 16 haziran. Isı artışı olduğu gün sağ kasığımda ağrılar oldu yumurtlamadan şüphelendim ertesi gün düştü. Yumurtlama akıntısı olmadı kürtaj olduğum gebeliğimde de hiç akıntı görmedim. Ola ki gebelik oldu ısı sabit mi kalıyor nasıl oluyor?

ovulasyon ne zaman hepsi karıştı bende. mart ayında kürtaj oldum sonra 12 nisanda 1. regl, 12 mayısta 2. reglimi oldum. Haziranda 16 sında oldum.
O zaman ben sana şöyle bi açıklama yapayın sen kendine uyarla sabah uyanır uyanmaz vajinal yada agızdan yapılan ateş ölçümü baz alınır adet döngüsünden yumurtlama gününe kadar hafif artıslae seyredilir bi kaç günlük yüksek seyirden sonra iki gün içinde yumurtlama gerçekleşir yumurtlama gerçekleştiğinde biraz düşüş olur sonra tekrar yükselmeye başlar eğer döllenme olduysa yüksek seyretmeye devam eder uygulamada kapak çizgisi belirlenir uygulama kendi belirler ortalama alır yanı bu cızginin üstüde olur hep rahime yerleşme sırasında hafıf bir düşüş olur sonra yine yüksek seyreder eğer döllenme olmadıysa yüksek seyreden sıcaklık regl başlamadan bir veya iki gün önce düşüş yaşar ve regl boyunca düşük seyreder

Merhabalar, ovulasyon testi sabah ya da belli bir saat araliginda olmak mi zorunda? Ben hep aksam 6 dan sonra isten gelince yapiyorum

Ben hayıt macunu yemiştim bi ara lh hormonumu çok yükseltmişti ve erkenden adet olmuştum bidahada kullanmadım hayıt kullanırken çok dikkatli olmanızı öneririm
Benim döngüm 34-35 güne çıktı o yüzden kullanıcam normale dönsün diye daha önce de kullandım çok faydasını gördüm 28 güne inmişti reglim teşekkür ederim yine de

çok teşekkür ederim ayrıntılı olarak anlatmışsın bu ayda olmazsa artık önümüzdeki aylara bakıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…