HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım yani grupta değilim galiba ama her sabah mesajlarınızı okuyorum. Geçen ay yumurtlama ve çatlama dönemini değerlendirdik hiç gecikmeyen adetim gecikti daha önce iki kez kimyasal yaşadım test yapmaya korkuyorum sizce var mıdır bir şeyler

Sen naptın asıl en son lekemi geliyordu noluyordu. Geçen seni sordm bende etiketleyememiştim😅
Benim adetmiş canım aşırı kanamalı oldu ama neyse yine batmalar 5.gün başladı erken yumurtlama olacak diye temkinli davranmaya calıısıyorum genelde 14,15. Günler yumurtlardım. Korunmayı bırakınca erkene geldı 3aydır cok. 9,10 ,11 ılıskı planlıyorum inşallah 🤪🤣 baktım hala yumurtlamadık 1 gun ara yıne artı 3 ilişki çünkü araştırma ve tecrubeme göre 3 gün üst üste ilişki bence çok şans. Asılsenin artışşşş nasıl

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım yani grupta değilim galiba ama her sabah mesajlarınızı okuyorum. Geçen ay yumurtlama ve çatlama dönemini değerlendirdik hiç gecikmeyen adetim gecikti daha önce iki kez kimyasal yaşadım test yapmaya korkuyorum sizce var mıdır bir şeyler
Merhaba hoşgeldiin canm adetn gecıktıise test yap msjları alırsın bizden,🥰 çatlama günü tarihi belli ise artı 14 ıle bence de hamılesindir aynasıl sabrettin test için beklemeye

Benim adetmiş canım aşırı kanamalı oldu ama neyse yine batmalar 5.gün başladı erken yumurtlama olacak diye temkinli davranmaya calıısıyorum genelde 14,15. Günler yumurtlardım. Korunmayı bırakınca erkene geldı 3aydır cok. 9,10 ,11 ılıskı planlıyorum inşallah 🤪🤣 baktım hala yumurtlamadık 1 gun ara yıne artı 3 ilişki çünkü araştırma ve tecrubeme göre 3 gün üst üste ilişki bence çok şans. Asılsenin artışşşş nasıl
Ben cok stresliyim yaa artış 426-584.bu akşam gidicem tekrar bakalım nolcak. Doktor kötü birşey demek için erken kanaman cok oldu belki o yuzden artış azdır bakalım dua edin
Ovulasyon yapıyormusun sen kendin mi anlıyordun

kaç güne bir vereyim peki 2 güne bir verdim p.tesi dahiliye ve kadın doğuma gidecem zaten
Yanı daha cok basındayız canım kımyasalda olsa elımızden bısey gelmez baska bısey olsada en azından kese gozukecek sevıyeye gelmelı bıraz.ama sende seker rahatsızlıgı varsa sen gıt mutlaka doktoruna onlemını al

Merhaba hoşgeldiin canm adetn gecıktıise test yap msjları alırsın bizden,🥰 çatlama günü tarihi belli ise artı 14 ıle bence de hamılesindir aynasıl sabrettin test için beklemeye
Hoşbuşdum teşekkür ederim 🙏🏻 21.22 haziran yumurtlama 23 Haziran çatlama . Negatif çıkarsa üzülürüm diye korkuyorum o yüzden yapmadım hep bir hüsranla bitiyor eğer hamileysem doktora öğrenir öğrenmez gitmem lazım bende çok az derecede pıhtılaşma var iğneye başlayacak

Hoşbuşdum teşekkür ederim 🙏🏻 21.22 haziran yumurtlama 23 Haziran çatlama . Negatif çıkarsa üzülürüm diye korkuyorum o yüzden yapmadım hep bir hüsranla bitiyor eğer hamileysem doktora öğrenir öğrenmez gitmem lazım bende çok az derecede pıhtılaşma var iğneye başlayacak
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, bence pıhtılaşma sorununuz varsa bi an önce kan verin pozitif çıkıp bi problem yaşamak daha da kötü. eğer negatifse yolunuza devam edersiniz.

Güzel kızlarım benim batım 15 temmuz, 2 temmuz akşamından beri göğüs ağrım ve şişliğim var, memelerimin ikisi de iç ve dış tarafları ağrıyor. Normalde göğüs hassasiyetim oluyor ovulasyondan 1 hafta sonra başlardı adet olunca biterdi. Ümitlenmek istemiyorum. Biz yine bu ay da 1 kez değerlendirebildik. Eşimle ayrı şehirlerde çalışıyoruz. böyle erkenden göğüs ağrısı olup da sonra regl olan oldu mu?

Canm catlamana gore 2 günün var çatladıgı gün e14 gün eklenir ve yumurtlama demek aynı seydır pike ısım koymana gerek yok. Senn 2 günün var 23une gore

Ben cok stresliyim yaa artış 426-584.bu akşam gidicem tekrar bakalım nolcak. Doktor kötü birşey demek için erken kanaman cok oldu belki o yuzden artış azdır bakalım dua edin
Ovulasyon yapıyormusun sen kendin mi anlıyordun
Kendim anlıyorum cnm çok şükür 🥲 üzülme sakın evet dogru kanama varsa artıs sanrm de ngesız olablyor. Gözlerimiz 1000leri görür umarmmmm

Kızlar merhaba. sdaak sdaak açtığı diğer konudaydım ama burası daha aktifmiş tek başıma belirtilerle kafayı yemeyeyim diye buraya geldim bende 😂 beni buraya da ekler misin 😊 sat 21 Haziran bat kesin olmamakla birlikte 21 Temmuz

O zaman ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi senin için test yapman lazım bir an önce 🫠

Yanı daha cok basındayız canım kımyasalda olsa elımızden bısey gelmez baska bısey olsada en azından kese gozukecek sevıyeye gelmelı bıraz.ama sende seker rahatsızlıgı varsa sen gıt mutlaka doktoruna onlemını al
Öyle canım gideceğim evde ölçtüm şekeri 300 çıktı dedim bu cihaz bozuk herhalde :KK70: 300 olsa hastanelik olmam lazımdı

Ben geçen ay adetimin son günü yumurtladım tam 14 gün sonra tekrar adet oldum. Şimdi bu ayda tahminimce adetten bir gün sonra yumurtladım. Adetten 2 gün sonra test yaptım bir tık koyuydu sonraki günler iyice silikleşti. Şimdi düşündüğüm tarihin üzerinden 10 geçti gebelik testi yapsam çıkar mı ki acaba. Ama dünde lh yaptım diğerlerine göre koyu çıktı. Acaba yumurtlama şimdi mi olacak. Aklımda deli sorular 😳

Kızlar selamlaaarr 🙋🏻‍♀️💕 26sından beri buralara hiç uğramadım, aslında uğradım herşeyi tek tek okudum dünden beri gebelikleri pozitif olanlar çıkmış hayırlı olsun 😍💕 halolita halolita Ah bu bizim test merakımız nasıl yenemedik şunu 🤦🏻‍♀️ Benim 26sında olan erken gebelik testinin pozitif çıkıp 2 saat sonra regli olmam şoku hala üzerimde 🥹🙄 Bu ay kafamı azıcık olsun boşaltmaya çalışıyorum. Klomen başladık dün son günüydü bitti pazartesi kontrolüm var. Ama aşırı regli olacakmışım hissi var öyle ağrıyor kasığım karnım sdaak sdaak sen klomenden sonra ağrı hissettin mi hiç ? Ovulasyon testlerini kullanıyorum hala peak değil. Soğan kürüde uyguluyorum bu ay 8. gündeyim hatta, gün geçmiyor ki. Kontrollerimden hemen sonra bir İzmir planım var ailemin yanına gidiyorum, kız kardeşlerim ve arkadaşlarımla bir tatil planım var beni oyalar en azından erkenden test yapmam diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️

Benim de adetime 3 gün var testim negatif çıktı canım sıkıldı pozitife döner inşallah

Eklentiler

• IMG_7746.jpeg
    IMG_7746.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar selamlaaarr 🙋🏻‍♀️💕 26sından beri buralara hiç uğramadım, aslında uğradım herşeyi tek tek okudum dünden beri gebelikleri pozitif olanlar çıkmış hayırlı olsun 😍💕 halolita halolita Ah bu bizim test merakımız nasıl yenemedik şunu 🤦🏻‍♀️ Benim 26sında olan erken gebelik testinin pozitif çıkıp 2 saat sonra regli olmam şoku hala üzerimde 🥹🙄 Bu ay kafamı azıcık olsun boşaltmaya çalışıyorum. Klomen başladık dün son günüydü bitti pazartesi kontrolüm var. Ama aşırı regli olacakmışım hissi var öyle ağrıyor kasığım karnım sdaak sdaak sen klomenden sonra ağrı hissettin mi hiç ? Ovulasyon testlerini kullanıyorum hala peak değil. Soğan kürüde uyguluyorum bu ay 8. gündeyim hatta, gün geçmiyor ki. Kontrollerimden hemen sonra bir İzmir planım var ailemin yanına gidiyorum, kız kardeşlerim ve arkadaşlarımla bir tatil planım var beni oyalar en azından erkenden test yapmam diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️
Gerçekten her ya yapmayacağım diyorum yine yapıyorum bu sefer kararlıyım bakalım bende içinde hayıt otu olan bitkisel bir ilaca başladım. Daha önce de kullanmıştım regl dönemimi düzene sokmuştu ve minimum ağrı yaşamıştım. Umarım faydası olur. İnşallah senin için de faydalı olur canım kafayı meşgul tutmak çok çok iyi olacak tatil sana iyi gelir kime iyi gelmez ki 🥰🥰

Geçen ay benimde öyledi kaset testim pozitifdi adet oldum bu ay hamileyim 28 haziranda öğrendim

X