HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Farkettim de benim sarı akıntım oluyor. Geçen ay kimyasal gebelikte de sarı akıntı yaşamıştım
Merhaba benim de uzayan sarı kokusuz akıntım oluyor. Smearımda en son servisit çıktı doktor fitil verdi sadece. Fitili kullandım sonra yumurtlama günlerini değerlendirdim. Doktor korunmamı söylemedi sizce gebeliğe engel mi olur mu bu akıntı

Boşa harcama testi canım sabrett bence ama yine de sen bilirsin. Regl gecikirse yaparsın daha garanti olur inşallah çıkmaz içini ferah tut
Yaptım canım dayanamadım negatif maalesef artık ümidim kalmadı erken gebelik testide kalmadi elimde başka normal kaset test var birtane zaten cumartesiye kadar olmam gerek bakalım stresten gecikmem umarım

Akıntının sebebini bilmek lazım. Eğer bilinen bir rahatsızlık üzerine gelmiyorsa olmaz bence

Bende aynı şeyleri duydum yaşadı
İnanın her şey olacağına varıyor
Minimum stresle bir sonraki kontrole kadar bekleyin
Umarım her şey çok güzel olur

Yaptım canım dayanamadım negatif maalesef artık ümidim kalmadı erken gebelik testide kalmadi elimde başka normal kaset test var birtane zaten cumartesiye kadar olmam gerek bakalım stresten gecikmem umarım
Stres yapma canım olsun insan merak ediyor anlayabiliyorum. Bende hala olmadım olsamda rahatlasam tokatlamak istiyorum herkesi

Geç döllenmiş olabilir, spermler uzun yaşıyor rahimde. Bu kadar küçükken sık ultrasona girmeyin bence Allah’ın izniyle büyür gider. Çok minik çok ısınıyormuş ultrasonda.
Doktorlar hep bişey olursa ihtimaliyle konuşuyorlar zaten

Kızlar galiba regl oluyorum bu gün öğleden sonra kahverengi akıntım başladı regl olacak gibiyim ama sabaha belli olur daha 4 günüm vardı bat a bu ay çatlatma iğnesi vuruldum ondan mı acaba varmı bilginiz. Çatlatma iğnesi yüzünden erken regl olunur mu ki. Ya da yerleşme kanaması bu günlerde mi olur?

merhaba hayırlı olsun öncelikle. ovulasyondan kaç gün sonra yaptınız testi acaba? erken test degil mi kullandığınız?

Hem normal kaset hem erken gebelık yaptım ıkısıde pozıtıf cıktı canım ovulasyondan 11 gun sonra
Canım bugun kan vermeye gittim hani ben şeker hastasıyım sağlık ocağındaki dr googleden bakıp bana seni insulüne geçirmeleri lazım vs p.tesi diğer dr bakmıştı bana bu yoktu herseye bakmış ona bile bakmadı çarsamba simdi kan almam lazım diyor vitamin vs vs için dedm verdim öyle baktı folik asit baya düşük dedi ama bir sey onermedi kab verdim geldim şaşırdım googleden bakıp yorumlamasına

Folıgın düşükse kullan canım en onemlı zamanlar şimdi.iyi bı doktor bul kendıne hep ona gıt.malesef vae boyle ınsanlarda.ben kan vermıcem ya bı sure kendımı strese sokmak ıstemıyorumhaftaya çarsamba verrım o zamana kadar buyusun bıraz mınık bamya

kaç güne bir vereyim peki 2 güne bir verdim p.tesi dahiliye ve kadın doğuma gidecem zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…