HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aynen canım benim.rabbime havale ettim.Allahim sevincimizi daim etsin

Evet benimde aklımda çeşitli senaryolar var söylemek için

Bende bugün adet olmazsam bekliycem çünkü yükseldimi 2 ye katladimi derken insan daha çok stres yapıyor

Al sen yanında olsun bakalım.kan sonucuna göre bakarsın kuzum.dualadum seninle
Dün geceki akıntı yumurtlama akıntısı değilmiş zaten benden yumurtlamada renksiz gelirdi 3-4 gün kala O uzayan akıntı gelirdi sırf o yüzden merak ediyorum ovulasyon testini de almak istiyorum yine de doktor baksa da bir de bir yandan vücut ısısına bakarım test almasam da anlarım zaten işin kötüsü böyle bir şey başıma geliyorsa da çok şanssız bir zaman yol yorgunluğu bayram arefesi sabah 5'te eve varıp akşama kadar uyumak sonrasında ailelerle hoşbeş ertesi gün bayram Kurban telaşı eşim doğru belli evde olmaz yani yine kötü bir zamana denk geliyor bana doktor değerlendir dese de imkansız

10 dakika

canım ya ne kadar da detaylı yazmıssın hem yaptıklarını hem duygularını... bedeninin yaşadıkları ruhunu yasadıkları insanı ne kadar da yoruyor bu surecte.. o yamuk ağızlılara kendileri gibi yamuk bir hayat diliyorum. sana da allah güc kuvvet versin bebeğini de saglıkla kucugına al inşallah.

Aynen canım inan sevinememistim bile biliyormusun utanç duygusunu ağır bastirdilar bende.50 yasinda okul yollarında görürüz seni diye tiye aldılar.bunuda yapan arkadaşım yani gorusmeyi kestim tabi.

Ay kizlar ben napim ya cumartesi kan testinden sonra soylicem.huuuu belimi tut herif hamileyim mi desem
Ahahahah sesli güldüm buna bence kamerayı gizle bir yere geç karsısına sınırlı gibi üzgün gibi kötü bi haber verecek gibi iyi değilim de mesela bugün doktora gittim de sonra tepkisine göre ver eline testi

Aynen canım inan sevinememistim bile biliyormusun utanç duygusunu ağır bastirdilar bende.50 yasinda okul yollarında görürüz seni diye tiye aldılar.bunuda yapan arkadaşım yani gorusmeyi kestim tabi.
1. Hiç 40 durmuyorsun 2. Artık 50ler eskilerin 30u merak etme bunu söyleyenler de emin ol gizli kıskançlık taşıyanlar. Profil resmnı az güncelle de bana hak versınler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…