HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

ay hadi bakalim bunu simdi gordum canim siliklestiginiiii <3 deneyin ozellikle bugun yarin sonra da bi kac gun gun asiriii hadi bakalim insallah cok guzel olsun hersey bizim icin vallahi cok heyecanliyimm

Evet canım ben gecikmenin 4. Günündeyim beni hamile olarak güncelleyebilirsin

bugün şiddetli kasık ağrım var , hep var da bugğn ayrı şiddetli sat 31 mayıstı , yumurtlama olacak gibi
ay hadi bakalim ya insallah, testi yapin mutlaka, benim hic boyle siddetli agrim falan olmuyo hic anlamiyorum o yuzden olup olmadigini valla boyle anliyo olmak cok guzel <3

Yani o zaman ikisini çıkarıyorum hamileliklerini buradan yazmadılar sanırım hCG değerlerini neyse zaten etiketledik görürseler yazarlar

Ya ben unutmuşum yazmayi 3 Haziran da regl oldum yeni bat 1 temmmuz

Kız karıştırıyorum senin sat ne zamandi yumurtlama günü. Ne zamandi
Canim benim sat 15 Mayıs.yumurtlamayi sürekli beyaz akıntı olduğundan anlamadim. 25-26-28 degerlendirmisim. Adetim bittiğinden beri geçmeyen, hafifleyip siddetlenen bel kasık ağrısı. Doktora gittim hiç muayene etmeden kaşıntı sordu yok dedim ağrı ve beyaz akıntı var dedim. Enfeksiyon dedi ilac yazıp yolladı. Fitil kullandım. Fitilin 5. Sini kullandım. O günü yani 10 haziran kanla karışık çok afedersin fitilin akintisiyla karışık şekilde gördüm. İnce ince kan karışımı işte kesildi, pembe geldi,kesildi, kahverengi,kesildi, beyaz ve şimdi sarı. Bu yani Google'dan baktığımda yerleşme kanamasinin günü uyumlu. Bat 12 Haziran idi hadi ki belki gecikir en geç 14 hazirana kadar adet olmam lazım. Takip ediyorum şu an kendimi.

Son düzenleme:
Kızlar ya beni durdurun hCG seviyeleri ovülasyondan 7-10 gun sonra atısa geçiyor hassas bir test ile belirleyebiliriz o zaman ben cumartesi günü test mı yapsam
bence beklenen adet gunune kadar bekleyin derim ben cunku eger varsa zaten adet olmicaksiniz, erken ogrenmek guzel bisey de degil tutalim kendimiziiiii yapmayalim modumuzu dusurup sonra strese girmeyelimmm

bence beklenen adet gunune kadar bekleyin derim ben cunku eger varsa zaten adet olmicaksiniz, erken ogrenmek guzel bisey de degil tutalim kendimiziiiii yapmayalim modumuzu dusurup sonra strese girmeyelimmm
Offf offf normalde zaman nasıl geçer ben bekliyorum ya geçmek bilmiyor haftaya cumartesiyi beklemek çok zor geliyor

Offf offf normalde zaman nasıl geçer ben bekliyorum ya geçmek bilmiyor haftaya cumartesiyi beklemek çok zor geliyor
gercekten oyle oluyo bekleyince ama bekleyin bakalim o beklenen haber cok guzel sekilde bu ay gelicek insallah <3 simdi yapip negatif cikarsa insanin cok modu dusuyor sonra kendi kendimizi yiyoruz hem bazen dedigimiz gibi idrarda bile adet gecikmesinin 10.gunu falan cikiyor nasil oluyorsa, o yuzden beklemekte fayda var <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…