HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bende aşırı bir halsizlik var yine geçen aylarda da hep böyle oldum. Canım hiç birşey yapmak istemiyor kızımı kreşe bile götüremedim off bu duygu durum halleri çok sinirimi bozuyor
Senin son durumun ne canım? Bat ne zamandı? Belirtiler neler?

Senin son durumun ne canım? Bat ne zamandı? Belirtiler neler?
Canım benim bat çok karıştı. 3 aydır reglim tepe taklak oldu kimyasaldan sonra. Çok gecikmeler oldu. Ama onun öncesinde hep 19-20 arasında oluyordum hiç şaşmazdı. Bu ay 9 Haziran pik 11 i de çatlama oldu. 23-24 ü gibi belli olur var mı yok mu artık. Ama iyi hissetmiyorum kendimi.

Off benimde bugün sancılarım çok arttı gaz sancısı gibi ama kasıklarıma da vuruyor göğüs uçlarım zaten çamasır bile o kadar rahatsız ediyor ki anlatamam iğne etkisi gecmiş mıdır acaba bir haftada birde yerleşme döllenmeden sonra 7-10 gün arasında rahme yerleşirmiş offf zaman geçsin artık

Gecicek canım inan bana geçicek.insallah gönlündeki karnindadir.

Ayyyy hayırlı olsun canım senden Pamlok dan duskapani ecutos ve bi kaç kişiden daha ümitliyim insallah sırayala dokuleceksiniz buraya
Ayyyy kızlaaaar bu sabah ne güzel haberler var sifa1986 çoook sevindim sağ gösterip sol vurdun resmen sağlıkla gelsin minişko
ecutos ben burdayım diyor artık tescillendi bence
semocann ay bende kendimden ümitliyimmm

Akıntı hissi değil ta kendisi var bende ay bende eşimin yanında sabah kahvaltı yaparken sancılarım arttı tepki veremiyorım bi sorun mu var bitanem diyor yoo diyorum ve bende klimaları bahane ediyorum grip olacagım sanırım gece evde klima arabada klima işte klima dedim bide bu aralar zatüre salgını varmıs oda kıyamam doktora gidelim hasta olmadan bi baksınlar istersen diyor bide bizde iğne süreci falan herşeye o kadar hakım ki oda beni izleyerek belirti arıyor bende belirti falan yok regl olcam sanırım diyorum anlamasın diye çok istiyorum süpriz yapıp video çekmek ☺

Ah kesinlikle vıdeoya al ben de senden umutluyum bu ay canım. İnşallah bunlar gerçek belirtilerdir ve hayalinize kavusursunuz tez vakıt..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…