HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Saka biyane aklimxa birşeyler var bakalım.kiz bakmayın Yaşının 40 olduğuna gencim güzelim diriyim

Aynen canım inan sevinememistim bile biliyormusun utanç duygusunu ağır bastirdilar bende.50 yasinda okul yollarında görürüz seni diye tiye aldılar.bunuda yapan arkadaşım yani gorusmeyi kestim tabi.
Bende 34 yaşındayım su an hamile kalsam 35 yaşında doğurmuş olucam öyle diyenlere kulak asmayın lütfen dış görünüş olarak kimse bana 34 yaşında duruyon demiyor iki çocuğum var ve hala 3. Yu istiyom

Burası ana baba günü bana beklememi söylediler herkes sırada ve randevulu hasta hastane zaten küçücük boğuluyorum yapmam gereken bir sürü iş var galiba Ben kontrol falan olamayacağım buradan çıkıp eşimi almam lazım sonra kızımın yarın karne günü için yaptırdığım şeyler var onları teslim almam lazım eve dönüp eşyaları kapatmamız lazım sonra malum buranın ünlü yeri var ya oraya çıkacağız arkadaşlarımın siparişleri var Ben bugün yandm sifa1986

Kuzum herşeyde bir hayır vardır.donince.kendk doktoruna gidersin.daha emin olursinyakında olsam gelirim yardıma inan

Kuzum herşeyde bir hayır vardır.donince.kendk doktoruna gidersin.daha emin olursinyakında olsam gelirim yardıma inan
Kontrole gitmeden eşime söylemedim yine triplere girmeye başladım dedi yani o bile beni anlamıyor sanırım dakika bir gol bir hemen yine takmaya başladın diyor moralim bozuldu açıkçası ovulasyon testi alırsam da söylemeyeceğim ona. Şimdi öğrenince buraya geldiğimi dinlenmek yerine neden gittin diye kızacak

Söyleme tabi erkekler bu konuda odun gibiler.benimki geçen şey demişti.idrarin müsait mi yanasabilirmiyim sana bazı şeyleri kendi başına yapıcan.bilmelerine gerek yok.aciklama yaparken yoruluyor insan.

Söyleme tabi erkekler bu konuda odun gibiler.benimki geçen şey demişti.idrarin müsait mi yanasabilirmiyim sana bazı şeyleri kendi başına yapıcan.bilmelerine gerek yok.aciklama yaparken yoruluyor insan.
Kuzum ben ondan hıc bısey gızleyemem yani benım yapıma ters o d benden gızlemez sonucunda sölıcem yine de olsun hatta bu ay gizli test aldım ya kendimi çok kötü hissettim tabii ki her şeyi birbirlerine gerek yok ama ortak payda olunca konu o da biraz Gönül koydu sana söylemeden yaptım deyince Ama çok şükür ki erkenden test yapmaları ikna ettim O da artık iki kimyasaldan sonra yapmamı düşünüyor öncesinde test siparişi vereceğim gidince hemen

Canım hiç kolajen kullanmadım ben sadece multivitamin içiyorum o yüzden fikrim yok. Bu arada ovulasyon testin ne durumda bugün yaptın mı tekrar silikleşti mi?

Canım burrrr1331 ve Evelynn hamile diye biliyorum. Evelynn yurt dışındaydı sanırım o yüzden kan veremiyordu. burrrr da Ocak annelerinde görüyorum bazen hamile topiklerine girip okuduğum doğrudur Onun dışında uzun zamandır sitede online olmamışları listeden çıkarabilirsin bence. Tekrar gelirlerse yeniden sat bat yazarlar.

Kızlar bu sabah test yaptığımda artık ovulasyon testim silikleşmeye başlamıştı şükür Dün akşam çok şiddetli ağrı yaşadım zaten iki büklüm oldum test yaptım halâ koyuydu. Sabah uyandım baktım ağrım gitmiş 2 saat sonra test yaptım silikleşmişti. Kızımda da o ay yumurtlama ağrım çok şiddetli olmuştu umarım bu bir işarettir Bir de rüya gördüm sabaha karşı iki tane kızım vardı rüyamda Şimdi umutlanmayıp napayım yani İnşallah 11 gün sonra güzel haberi paylaşırım burada. Doğum günümde test yapıcam o yüzden 11

Aynen canım inan sevinememistim bile biliyormusun utanç duygusunu ağır bastirdilar bende.50 yasinda okul yollarında görürüz seni diye tiye aldılar.bunuda yapan arkadaşım yani gorusmeyi kestim tabi.
ilk çocugunuz mu bu arada?
böyle düşünenler kendileri genç enerjik yaşta iken çocuguna gerekli ilgi ve özeni gösterebilmiş mi acaba merak ediyorum. başkalarının yıllarını sayarken bi dönün kendinize bakın. bu kadar basit mevzu değil bu.

artık iş hayatı, stres, dar aile topluğu, dar arkadaş çevresi ve aileden destek görememe hemen hemen her kadının sorunu. evlenme yaşı bi o kadar ilerledi. doğuganlık da bi o kadar düştü. insanlar korunmadığı halde planladığı halde hamile kalamıyor. annelik duygusu. bir evlat sahibi olabilme. ve dünyaya gelmesine vesile olduğun cana hakkıyla bakabilme mevzusu bu.

10 yaşına geldiğini toplamayla sen hesaplıyorsun da evlat sahibi olmayı düşünen kişi yapamıyor sanki yeni bisey bulmuş aklı yok fikri var olangiller bunlar. ve malesef yorumları da bi okadar acımasızca.

benim cocugum birinci sınıfı bitiriyor suan. sınıfın yüzde 75 i 45-50 yaş bandında. babalar yaş ortalaması olarak hele daha büyükler. okuma bayramı yaptık müthiş bi organizasyon ve eğlence oldu unutulmayacak anı kaldı bize. vala en enerjikler de bu gruptu.

sen tüm bu strese rağmen başardın senin vücudun başardı tadını çıkar şükret. bu kadar mucizevi bir olaya saçma yorumları yapanlara da mesafe koyun

Amin canım çok içten yazmışsın.Rabbim sağ salim kucağına aldirsin. Çok güzel aciklamissin. Tutmazsa uygualayacaklarimi aklıma yazdım

Ay canım inşallah hamilesindir ne güzel rüya görmüşsün

Ayyy hayra çıksın benimde hayalim 2 kız çocuğu hatta ikiz olursa var yaaaaa allahımmm amiiiinnn

Canım hiç kolajen kullanmadım ben sadece multivitamin içiyorum o yüzden fikrim yok. Bu arada ovulasyon testin ne durumda bugün yaptın mı tekrar silikleşti mi?
ben de iciyorum da canim bakalim artik, bugun bir saat sonra yapicam canim bekliyorum yanima aldim ofiste, insallah siliklesmis gorurum bakalimm buraya yazicam hemen yapinca tesekkur ederim sordugun icin:) senin nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…