HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar şimdi yazıyorum.21 Mayıs benim adetimin son günüydü. O gece yani tarihler 22 ye geçtiğinde başladık .Ben adetimin 5.gunu zeytinyağlı incir yemeye başladım.Ari sütü polen bal karışımı yedim.birde hayıt sirkesi.25 Mayıs 28 Mayıs ve 29 Mayıs da ilişki oldu.27 de dahil olmak üzere 3 gün pik gordum testlerde inciri bıraktım ve malum hadise havuç girdi dewreye.28 de olan ilişkide jel kullandım.bide her ilişki öncesi kizlar abdest aldım öle yaptım belirtilere gelecek olursak inanın geçen ay benim daha çok belirtim vardı.cok ara ara vuran kasık ve bel ağrısı oldu.birdr ben çok sinirli oldum yumurtlamadan sonra ağlama tutuyordu beni istemsizce Freshmommy ye söyledim onu hiç unutmuyorum Sol tarafımda kasıkta böyle vakumla belli bir noktayı içeri çektiler sanki.Birgun sürdü ara ara ama.En erken olarak Belirtimiydi tesadufmuydu bilmiyorum sol alt kirpiklerim dolandı birbirine yumurtlamadan bikac gün sonra.aksamlari uykum çabuk geldi bikac gun ama onu yorgunluga sayıyorum çünkü bütün evi elden geçirdim cam kapı duvar hatta sdaak seninle gulmustuk adetten birkaç gün önce mide bulantısı mevzusu vardı.yerkesme mide bulantısı diyin bana dedim .sende benim duymak istediğimi soyledin.gulduk.adet yaklaşınca olur denildi ama ben daha önce adete yakın hiç mide bulantısı çekmedim.benim için artı bir belirti olarak not edildi.lekelenmenin olduğu gün goguslerimdeki damarlar dikkatimi çekti ama sıcaklar ıvır zıvır diye gecistirdim.gogus uçlarım tam uclari karardı birde.yuvarlaklar genişledi ama bu son bir iki gün için geçerli yuvarlağın genişlemesi.uclari hep hassasti ama.Kizlar ben Eylül de kürtaj oldum neden oldu sebep neydi bilinmiyor sadece yolk kesesi çok büyümüştü kese kadar olmuştu.yas faktörlü olabilir bilemiyorum.simdi Yine Allah izin verirse yine hamileyim.Duam odur ki rabbim kolaylıkla sağlıkla sihhatle nasip etsin.korkularim var ewet ama yüce Rabbime emanetim.40 yaşındayım evet zorlukları muhakak olucak ama Rabbim onu benim rahmine yerlestirdiyse kolayliginida verecektir.Allah hiçbir kulunu zayi etmez.umidinizi kaybetmeyin sakın ve yaşınız kaç olursa olsun annelik kokusu burnunuza geldiğinde tadın o duyguyu.ben geçen hamile olduğumda hayırlı olsun derken yamuk gulumsemeleri gördüm.uzuldum hatta utandım bile biliyor musunuz.simdi asla kimseye malzeme olmayacağım ve bana asla birdaha öyle muamelede bulunmalarına izin vermeyeceğim.Dualariniza talibim kizlar.Rabbim kucağıma kucağınıza nasip etsin sağlıkla insallah

Hastaneye gidiyorum randevum yok ara randevu olarak alır umarım beni doktor ne diyeceğimi de bilmiyorum daha önce hiç yumurta falan bakın demedim şikayetlerimi söyleyince o bakar zaten değil mi kızlar

Yalnız bu jel gerçekten herkesi hamile bırakıyor M mysterious7

Dualarım seninle canımm sağlıkla mis gibi kolay bir hamilelik, kolay bir doğum olsun kucağına sağlıkla al miniğini inşallah kendim hamile kalmış gibi sevindim şu an sana duygulandım yazdıklarını okurken

Bana doktorum progestrondan artışından dolayı gaz sancısı olur demişti . Progestron değerine bir baktırsan mı acaba
Yumurtlamayla başlar döllenme olur gebelik oluşursa gebelik sonuna kadar yüksek kaşır bu da gaz sancısı yapar evet ama erkenden hiçbir şeye bakmak istemiyorum korkuyorum bu belirtilere rağmen bişey cıkmazsa üzülürüm

Canım rabbim hepimize nasip etsin.dualarim hepiniz icin

Ah kesinlikle vıdeoya al ben de senden umutluyum bu ay canım. İnşallah bunlar gerçek belirtilerdir ve hayalinize kavusursunuz tez vakıt..
İnşallah canım kimseye de söylemiyoruz çocuk sahibi olmak icin cabaladıgımızı ailelerde hadi artık diyorlar esim hemen size ne siz mı buyutceksimiz diyip susturuyor ama gözümün içine bakıyor herkes o yüzden herkesi kayda alacagım

Instagram'da gördüm geçen nasipse Ben de yapmak istiyordum sakarya'ya gidince tabii nasip olmadı ama tekrar gebe kalırsam yapacağım kadın selfie çekilelim diye tek tek herkesle resim çekiliyor videoyu açıyor aslında ve hamileyim diyor herkesin surat ifadesi beliriyor falan bunu kolajlamış o kadar güzel ki ya sen bunu kesinlikle yapmalısın söylemeyerek gerçekten en iyisini yapıyorsunuz Ben de kızım da söylemedim şu anda da kimse bilmiyor sizin dışınızda iki yakın arkadaşım o kadar

Atarım goruntusunu sana
Ben şimdi yola çıkacağım 5 dakikada hastanedeyim 13.30 doktor gelir umarım beni alır yani bir de bir yoğundu geçen de bile randevum olduğu halde bekledim yarım saat ya almazsa ovulasyon testinmi alsam ama HCG baktırmadan onu yapmakta saçma olur eğer beni almazsa randevum olmadığı için tek şansım bugün kan vermek acile gidip kan verip sonuca göre ovulasyon testi alabilirim Çünkü yarın sabah yola çıkacağız ve 17-18 saat nasipse yolumuz var

hayırlı olsun canım

O yamuk gulumseyenlerin ağzını yamulturum çok sinirleniyorum ben ya bunlara sanane beden benım hayat benım koca benım ay beni çileden çıkaroylrlar neyse canım havuzlar incirler belirtiler sonuç sonuca odaklan sen keyfini çıkar ohhh be sefan olsun

Canım ovu HCg sifirlanmadiysa pozitif gösterecek seni

Hastaneye gidiyorum randevum yok ara randevu olarak alır umarım beni doktor ne diyeceğimi de bilmiyorum daha önce hiç yumurta falan bakın demedim şikayetlerimi söyleyince o bakar zaten değil mi kızlar
Zaten direk muayene edecektir o ara söyler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…