HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım acaba vücuttan mı atılıyor şuan hiç bilemedim ki ya

Canım bildigin yumurtlama akıntısı bende düşük yaptım ama hiç böyle olmadı.cok.entresan çok şaşırdım.
Benm yumurtlama da su rengi yumurta akı gelır bu gelen 3,4 gün kala geliyor kuzum ordan anlyodum. Hamileyken hamile kalan bir kadın var Türkiye'de aklıma o geldi ay eşim nobette ona attım dur eve gelıyorum dye takılmıs. Kanamam varken daha btmeden olmaz zaten ki Dr da izin vrecegıını sanmambu surec sonrasnda da

Canım acaba vücuttan mı atılıyor şuan hiç bilemedim ki ya
Solum pıtpıt agrıyo aksamdan beri düşükten dir ve cok benzer dye de dusundum durdum bugun onu gorunce leke degıl akıntı gelınce ben çok afalladım suan zaten malum ilişki hiç olmaz adet hükmü dıye biliyorum düşük de

Canimmm bak senin akıntım programda bunu gösteriyor.

Eklentiler

• IMG_20240612_205814.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 40
Canimmm bak senin akıntım programda bunu gösteriyor.
Ciddisinn Ama neden yumurta beyazı dedi benim çatlamadan 3 gün önce falan böyle geliyordu acaba pamlok dediği gibi içimde ne var ne yoksa gidiyor mu ama solumdaki pıt pıt ağrıyı ne yapacağım gerçekten tamam düşüğe de üzüldüm ama şu anda daha da üzgünüm yani kafam karmakarışık oldu neden böyle bir şey yaşıyorum ovulasyon testi olsa yapardım direkt

Kızım uyuyor eşim nöbette test almaya gidemem uyumamış olsa gider alırdım Yani artık kaçıncı yüzyıldayız eczanedeki bazı reçetesiz olanlar da gelsin eve sifa1986

Ay canım hiç tecrübe ettiğim bişey değil bu durum ne söylesem yalan olur. Tam anlayamadım senin kanaman olmadı mı hiç

Ay canım hiç tecrübe ettiğim bişey değil bu durum ne söylesem yalan olur. Tam anlayamadım senin kanaman olmadı mı hiç
Oldu canım yarın 3 gün dolck leke ile başladı dün gece bayağı bayağı kanamam oldu bugün pıhtı da çıktı kanama gelmiyor yine lekeye döndü çok azaldı ilk düşüğümde dei 4 gün falan sürdü kendi şehrimdeki doktoruma sorsam çok komik hale düşer miyim acaba böyle bir şey olabilir mi diye ama kendi cebinden de bu sorulmaz ki

Kızlar değerim baya düşmüş o yüzden kanamam basladı glb normalde daha asla baslaması lazımmış ama bnm 450 cktı zaten belirtiler de gectı. Sanrm kanamam da uzun surmyecek
Benım de 1900 du dün 1600 e düşmüş bugün beş gün sürmez benımde kanamam gelır dıye umut edıyprum bır yanımda ıyıkı kürtaj olmanısım dıypr umarım ıcımde parça kalmaz yeniden baslıcazzzz

Düşmeye başlamasına çok sevindim canım Çünkü gerçekten zor bir süreç vücudun için galiba binlerin altına düşünce kanama başlıyor diye biliyorum araştırdım ama bazılarında sıfırlanınca başlarmış

Hayır sıfırlanmadı ama daha önce Özel hastanede veriyordum bugün araştırma hastanesi acilinde verdim 450 çıktı öğlende 1180'den 450'ye kadar düşmüş
Ben kürtaj oldum kendi kendine değildi düşük ama bende de kürtajdan sonra o tarz akıntılar oldu aynı yumurtlama akıntısı gibi hatta bazen beyaz. Endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum.

Kızım uyuyor eşim nöbette test almaya gidemem uyumamış olsa gider alırdım Yani artık kaçıncı yüzyıldayız eczanedeki bazı reçetesiz olanlar da gelsin eve sifa1986

Canım şuan ne diyeceğimi bilmiyorum.dusuk yapanlarin görüşleri biraz aydınlatır belki mesela bende düşük yaparken böyle bir akıntı gelmedi. Sonunda da gelmedi yani.anlayamadim bende.

Ben kürtaj oldum kendi kendine değildi düşük ama bende de kürtajdan sonra o tarz akıntılar oldu aynı yumurtlama akıntısı gibi hatta bazen beyaz. Endişelenecek bi durum olduğunu sanmıyorum.
Yok endişe etmek değil de acaba yumurtlama yakınsa yumurta mı olgunlaştı ona takıldım solumda da aynı yumurtlama ağrısı var dün akşamdan beri. Hcgm ani düşüyor cunku hızla

Canım şuan ne diyeceğimi bilmiyorum.dusuk yapanlarin görüşleri biraz aydınlatır belki mesela bende düşük yaparken böyle bir akıntı gelmedi. Sonunda da gelmedi yani.anlayamadim bende.
Haklısın canım zaten biraz kafam karıştı ben eğer yumurtlarsam veya yumurtladıysam meme ucundan anlamam gerekir Ama leke gelirken de ihtimal yok gibi bence de sadece gelince çok şaşırdım ben de daha önce yaşamadım düşükte

Canım sen kafanı rahatlatmak için mümkünse eğer tabi ovu testi al. Ama gerçekten entresan yani mucizelere inanırım belki yumurtlama akintisidir.

Yok endişe etmek değil de acaba yumurtlama yakınsa yumurta mı olgunlaştı ona takıldım solumda da aynı yumurtlama ağrısı var dün akşamdan beri. Hcgm ani düşüyor cunku hızla
Yeniden denemeyi düşünüyorsan doktoruna bi danış bence. Beta sıfırlanmadan yeni gebelik zaten oluşmaz diye biliyorum yanlış da yönlendirmek istemem. Kürtajdan sonra 2 hafta ilişki yasağı oluyor enfeksiyon riskine karşı, kendi kendine olunca da aynı mı bilmiyorum ama öyle bi durum varsa riske atmamış olursun.

Evet soracağım ilk kimyasal düşükten sonra korunmana gerek yok demişlerdi açıkçası regl gibi yıkanınca tekrar ilişki olmuştu Ama yumurtlama günleri hariç yani ilişki perhizi yapmadıkkendi şehrimdeki doktora gitmeden burada yarın gitmeyi düşünüyorum hatta belki ona da kan aldırırım bakalım ne diyecek 450'den kaça düşmüş

Aynen kafanda soru işareti de kalmaz hem. Umarım bian önce toparlanır vücudun en rahat şekilde atlatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…