HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar Albi marka nasıl arkadaşım getirmiş zavallim test yap diye tekrar.manyakmisin ben bunu yarına saklarım dedim bugün nasılsa çıkmadı belki yarın çıkar.niye boşa harciyayim dimi

Ahh gözün aydın tebrik ederim sağlıkla kucaklayın inşallah
Sevindim sizin adınıza,asıl güzel haberi de alırsınız inşallah

Kızlar belirti arıyor gibi olmak istemiyorum ama sağ bacağımın üst tarafı yürürken ağrımaya başladı, yani sanki çok spor yapınca olan kasılmalar olur ya öyle
Hadi inşallah gebeliğin belirtsidir hayırlısıyla

Kizlar Albi marka nasıl arkadaşım getirmiş zavallim test yap diye tekrar.manyakmisin ben bunu yarına saklarım dedim bugün nasılsa çıkmadı belki yarın çıkar.niye boşa ha

Kiiiz ben de soylemicem şehir dışına gidip gelince soylicem diyorum. Ama yanindaysam nasıl dayanırım. İlla belli eder insan bee
Ay bilmiyorum evet illa belli eder insan ama şu 3 ay da vardı yoktu silinti derken adamında beyni yandı tam netleşir o zamana kadar diye düşünüyorum

Ay bilmiyorum evet illa belli eder insan ama şu 3 ay da vardı yoktu silinti derken adamında beyni yandı tam netleşir o zamana kadar diye düşünüyorum
Doğru gerçi bir ay var bence de anca netleşir. Hadi hayırlısı bakalım. Umarım gönlünden geçen bu güzel düşünce seni bulur

Kizlar Albi marka nasıl arkadaşım getirmiş zavallim test yap diye tekrar.manyakmisin ben bunu yarına saklarım dedim bugün nasılsa çıkmadı belki yarın çıkar.niye boşa ha
E yani ilk idrarla garantiye al inşallah hayırlısıyla çıkar
Bu arada beyaz adet biterken gördüğümüz o beyaz akintidan gördüm canim. Kan leke yok birkaç saattir takibe devam

Bu arada beyaz adet biterken gördüğümüz o beyaz akintidan gördüm canim. Kan leke yok birkaç saattir takibe devam

Ay benim biraz önce artık böyle o kadar açık ki leke geldi yine ama çok ama çok açık.onunda rengini zorla tayin ederiz testler gibi o kadar pecetede renk ariyorum

Ay benim biraz önce artık böyle o kadar açık ki leke geldi yine ama çok ama çok açık.onunda rengini zorla tayin ederiz testler gibi o kadar pecetede renk ariyorum
He kiz. Hayır olacaksam olayım yani ne bu şimdi can cekisir gibi. Wcye abone oldum biliyor musun ? Sırf gelen giden var mı diye. Sürekli akıntı hissi. Stres çok berbat yaa senle de sat ayni olunca sana yazmış bulunuyorum.

Bugün isyerinde bende o kadar gittim ki en son babam kızım sen hastamisin dak başı gidiyom dedi.idrar yollarını filan mı usuttum dedi.heee dedim

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim az önce lavaboya gittim duş almadan WC'ye ihtiyacımı gidereyim dedim Çok afedersiniz löp diye bir şey geldi tam da yumurtlamadan 3-gün önce gelen uzayan akıntı az önce sifa1986 ya attım onunla ozelfem yazsyoduk arada. çok çok az renkli yani Ama asla kan ve leke değildi kan değildi zaten dün geceden beri de tam sol yumurtalıgm bı garip dedm düşükten glb fotoğraf çektim ama buraya yüklemeyi doğru bulmadım herkes bakamaz malum ne oluyor anlamıyorum acaba benim HCG 2000'lere çıkıp aniden mi düşmeye başladı yumurta falan mı büyüdü gerçekten şu anda şoktayım yani Pamlok halolita şokktan başka kimseyi etiketleyemiyorum

iyi canım. Ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde eczanede o vardı sadece hiç güvenmeyerek almıştım albi ne ya diye Kürtajdan sonra beta düşüşünde de kullandım hep doğru sonuç verdi.

Canım bildigin yumurtlama akıntısı bende düşük yaptım ama hiç böyle olmadı.cok.entresan çok şaşırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…