HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Eğer yumurtlama ise tıbbi bir aciklamasi illaki vardır.dusuk yaparken oluyor mu onu arastirmak lazım.

Evet predoctor yaptım ama yarın sabah early predictorla yapıcam en çok ona güveniyorum o yüzden şimdiden çok sevinmiyorum test yanlıştır falan diye 🫣
Canım senin testin doğrudur çünkü çizgi hem pembe hem de çok net. Bir de yumurtlamanın üstünden 13 gün geçmiş takvimine göre. Kesin hamilesin yani tereddüt etme bile :) Sağlıkla ilerlesin inşallah🥰 Kanda ne zaman baktırmayı düşünüyorsun?

Düşmeye başlamasına çok sevindim canım Çünkü gerçekten zor bir süreç vücudun için galiba binlerin altına düşünce kanama başlıyor diye biliyorum araştırdım ama bazılarında sıfırlanınca başlarmış
Benın ılkınde sıfırlanınca basladı 🥺🥺 kürtaj olacaktım bugün yoksa ıyıkı olmadun

7 Haziran oldu eminim ondan. elimde de var tedaviden kalmış alsammi diye düşünüyorum. Cuma yurtdışına çıkıyoruz orda kendi doktorum bakar. O zaman kadar gecmi kalmış olurum. O son ilaçlardan miyom çıktı benden biraz da ondan çekiniyorum. + Prolaktin değerim normal ama süt geliyor sıkınca. Tabi bayadir sikmiyorum o da tetikliyor çünkü. Kararsız kaldım. Siz ne zaman almıştınız acaba
Canım cuma zaten doktaruna görünecekmişsin. Geç kalmış olmazsın doktoruna sor sonuçta hormon ilacı hafif bir ilaç değil. Ben martta klomen kullandım doktorum çatlamayı gördü ve ertesi günü duphastona başlattı. Adet gelmediği sürece bırakma dedi çoğu doktor 10 günlük veriyor ama benimki öyle yapmadı. O ay tuttu ama kimyasal oldu

Kızlar değerim baya düşmüş o yüzden kanamam basladı glb normalde daha asla baslaması lazımmış ama bnm 450 cktı zaten belirtiler de gectı. Sanrm kanamam da uzun surmyecek 🤲🏼
Geçmiş olsun kuzum. İnşallah çabucak atlatırsın🙏
Bide ben ilk defa bu kadar yükselip kimyasal olanı görüyorum. Çoğu 1000den aşağı oluyordu

Canım cuma zaten doktaruna görünecekmişsin. Geç kalmış olmazsın doktoruna sor sonuçta hormon ilacı hafif bir ilaç değil. Ben martta klomen kullandım doktorum çatlamayı gördü ve ertesi günü duphastona başlattı. Adet gelmediği sürece bırakma dedi çoğu doktor 10 günlük veriyor ama benimki öyle yapmadı. O ay tuttu ama kimyasal oldu
Anladım canım teşekkür ederim. Yeni hamileliğinmi kimyasal oldu. Sanki yeni görmüştüm hamile olduğunu?

Geçmiş olsun kuzum. İnşallah çabucak atlatırsın🙏
Bide ben ilk defa bu kadar yükselip kimyasal olanı görüyorum. Çoğu 1000den aşağı oluyordu
5 haftalıkken düşük oldu canım bu da kimyasal gebelikmiş 1180 çıkmıştı gördüğümde yani araştırırsan görürsün illaki 1.500'lerden düşen arkadaşımız var burada aynı konuda

Canım senin testin doğrudur çünkü çizgi hem pembe hem de çok net. Bir de yumurtlamanın üstünden 13 gün geçmiş takvimine göre. Kesin hamilesin yani tereddüt etme bile :) Sağlıkla ilerlesin inşallah🥰 Kanda ne zaman baktırmayı düşünüyorsun?
Oh sizlerden böyle yorum gelince içim rahatlıyor 😍 ctesi regl günüm, onu bekleyeyim diyorum.ctesi sabahtan gidip kan veririm belki ya da dayanamayıp cuma giderim belki. Yarın sabah da bir test yapayım yine böyle görebilecek miyim ona göre şekillendiricem.
Bayram gireceği için araya ya ctesi yaptırmam lazım ya da bayram sonrası sanki. Synevo laboratuvarında yaptırmıştım daha önce kan tahlilini belki bayramda açıktır olmazsa bayramın ikinci günü baktırırım. Bilemedim sanki ne kadar geç baktırsam b hcg değerim daha yüksek çıkacağı için içim o kadar rahat olacak gibi 😁

Freshmommy Freshmommy canım bence senin yumurtlama değil hiç kafanı karıştırma, düşük oluyor muhtemelen onun akıntısı olabilir
Az önce şifa söyledi kimyasaldan hemen sonra hamile kalanlar varmış Bu topikte hem umutlandım hem kafam karıştı yarın doktora sorayım zaten dediğin gibi yumurtlama olursa ben de birkaç güne meme ucundan anlarım herhalde 😔🥺

Benim kimyasallarım böyle galiba ilk kimyasal gebeliğimde de 5 hafta ya iki gün varken düşük olmuştu Candy7777 Candy7777 kese oluşurken sorun oluyor herhalde

Kızlar ben kafayı yemek üzereyim az önce lavaboya gittim duş almadan WC'ye ihtiyacımı gidereyim dedim Çok afedersiniz löp diye bir şey geldi tam da yumurtlamadan 3-gün önce gelen uzayan akıntı az önce sifa1986 sifa1986 ya attım onunla ozelfem yazsyoduk arada. çok çok az renkli yani Ama asla kan ve leke değildi kan değildi zaten dün geceden beri de tam sol yumurtalıgm bı garip dedm düşükten glb fotoğraf çektim ama buraya yüklemeyi doğru bulmadım herkes bakamaz malum 🙄 ne oluyor anlamıyorum acaba benim HCG 2000'lere çıkıp aniden mi düşmeye başladı yumurta falan mı büyüdü gerçekten şu anda şoktayım yani Pamlok Pamlok @halolita şokktan başka kimseyi etiketleyemiyorum 🥺
Benim de tecrübe ettiğim bir durum değil ama vücut hamileliğe göre hormonlarını düzenlemişken tekrar yumurtlama için bir sürece sokar mı kendini bilemedim. Düşükle ilgili olabilie gibi geldi.

X