HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Seninle batlarımız yakındı ara ara girip baktım güzel haber var mı diye senden ama inşallah öbür aya güzel haberlerini alırız
Elimde testte kalmadı sabah negatifti kaset testti gerçi ovulasyon testi var belki onla bı yaparım.meshur onun pik çıkması hamilelikte ama yarın sabahı beklicem

MaviRuya7 sende durumlar nasıl dewammi hala lekelenmen.
Evet canim aynı. Kesiliyo ya da leke geliyor. Sancım var adet sancısı kasik ve tam hizası bel mi kuyruk sokumu mu neyse kalcam da ağrıyor Hafif. Ama yoğunlaşma yok. Öğlen bir sürü Google'dan baktım tarifler yerleşme kanamasina uyuyor. Sonra sabret takip et dedim. Normal test vardı evde bir tane kalmıştı. Onu da yaptım negatif. Böyle sanki çizgi görür gibi oldum. İyice baktım yok görmek için zorlama gibi oldu. Dedim salla çöpe takibe devam akıntı hissi oluyor ama bakıyorum kuru ,o kısmı anlamadım.iki hamileliğimde de böyle olmuştu hani ordan bir umutlaniyor gibi oluyorum. Sonra diyorum bu kanama yine çoğalır. Takip edeyim olmazsa denerim yine ama adetim uzun sürerse 19una kadar sürecek böyle leke leke zor yani hamilelik bu ay. Bir de uzun oldu ama Yasmin kullanıp bir gün içmeyen hamile kalan kisilwri çok duyuyorum acaba öyle mi yapsam Yasmin bayag hassas içsen koruyor bir tane icmesen hamilesin

12 temmuzda konser Roma'da 11 temmuz doğum günüm güzel bir tatil olacak bizim için birde hamile olduğumu öğrenirsem tadından yenmez benimde tam senin gibi oldu ilişki biliyo musun bu kadar denk gelir tabloyu ekliyorum 7si pikti benimde sabah birde 7si gece ilişki oldu

Eklentiler

• Screenshot_20240612_194108_Femometer.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 29
Aaa ay hadi inşallah güzel haber alırız senden de yerleşme kanaması olma ihtimali var di mi? Test yaptın mı?

Ay resmen aynı şeyleri yaşıyoruz yaaaaa.benim göğüslerim çok sancı yaptı öğle sıralarında şimdi ara ara yapıyor kasıklarımda aynı şekilde işyerinde iki büklüm oldum resmen.@kartanesi8892 ye söylüyorum diyorum ben bile çizginin yerini kaybediyorum sen hiç göremezsin.gecen ay adet tarihinden 5 gün önce başladı böyle lekelenme artı 6 gün adet 11 gün resmen regl gibi oldum.belkide kimyasaldi bilemeyiz.neyse önümüzde maks.2 veya 3 gün var öğrenmek için ya paşa paşa sökülüp adet olucaz yada çift cizgi gorucez.hic Yasmin içmedim bugüne kadar o yüzden hiçbir fikrim yok canım.

Ayyy hadiiii senin için çok heyecanlandım! Bayramda bi test yaparsın

Sen erken gebelik ile yaptın testi değil mi yanlış hatırlamıyorum
Evet ayın 10u ilk adet oldugumda yapmıştım sanırım. Yani erkende de çıkmadı yoktur bişey. Ona güvenerek. Ay bu ay çok istiyordum. Ondan böyle oldu yoksa ne zaman olursa olsun. Bu ay tutmasa diğer aylar için pek acele edemicem. Erken adet oldum diye de sevinmiştim 19una kadar erken biter de değerlendiririm diye. O da yalan oldu yani hesaplar uymadı. Gitmeden olmasa ileriki tarihlerde zorlamicam yani

Sen erken gebelik ile yaptın testi değil mi yanlış hatırlamıyorum
Evet predoctor yaptım ama yarın sabah early predictorla yapıcam en çok ona güveniyorum o yüzden şimdiden çok sevinmiyorum test yanlıştır falan diye

Eşimin de 9 Temmuz doğum günü hamile kalırsam bu ay ona söylemicem doğum günün de söylemeyi düşünüyorum tabi dayanabilirsem.

Göğüslerimde kist (iyi huylu,doktor takibinde) olduğu ve genelde ağrı hassasiyet yaptığı için pek ordan bişey anlamiyorum

11 gün bayag uzun sürmüş yaa inşallah benimki o kadar sürmez. Gecen ay 10 günü tam doldurmasa da 10gun sayılır sürmüştü. Bu ay işte geçen aya göre 5 gün erken,ama bata göre de 2 gün erken geldi. Diğer hamileliklerimde de çok düzenli olan adetim son adet tarihinde böyle erken gelirdi. Sonraki ay da hamile kalmış olurdum. Böyle birşey de olabilir diye düşündüm.

Yasmin konusu sadece bir düşünce
Aynen ya paşa paşa sökülecek ya da çiftleri gorecez inşallah hayırlısı artık salmam lazım. Tam saliyorum sonra geri takmış buluyorum kendimi. Gittiği yere kadar artik

Ben geçen aydan talimliyim o yüzden saldım gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…