haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Selam, tedavinin 8. günündeyim. Bugün sabah kontroldeydimm. salı sabahı opu olacak. 5 yumurtadan 4 tanesi iyi dediler . ben iğne ilaç ve işlem isimlerini öğrenmedim bi türlü! Öğrenmekte istemiyorum. Merkez ilgilensin ve yönlendirsin istiyorum. doktor değilim hemşire değilim. hastayım ben. Ama bilmek gerekiyor sanırım. Hastane o kadar yoğun ki anlatamam. İlacını işlemini sormazsan zor öğreneceksin. benim ilaç saati geçiyordu kimsenin ilgilenecek hali yoktu!Yeşilkartlılara indirimli tüp bebek kampanyasıymış kalabalığın sebebi. İşin ticari boyutunu düşünemiyorum. sürümden kazanılıyor herhalde! çocuk isteğen yeşil kartlılarıda anlayamıyorum. Yahu doğsunda ne olursa olsun büyür düşüncesi var galiba. Ben şartlarım uygun olmadığı için iki kürtaj oldum. Üstelik Dr. Son şansınız olabilir 40 yaşındasınız dediği halde! Şuan 43 yaşındayım şartlarım uygun diye bu işe kalkıştım. Neyse bu konular kimine göre tartışmalı...
Sonuçta sabah 08:00 de ollarda düştüm. Şuan evdeim. Saatlerce beklettiler inanılmazdı. Biraz gerginim o yüzden..
Benim salı sabahı opu olacak. Umarım bir terslik olmaz. Ben işimden dolayıda çok stresliyim( izin filan)
Opu sabah olacak ben öğleden sonra çalışacağım. İnşallah bu kadar çabama değer ve yumurtlar boş çıkmaz.
Hepinize sakin mutlu günler arkadaşlar.

Hayırlı olsun tedavin hiç bilmediğim biryer o yüzden bişey diyemiyorum

Opu dan sonra izin alma imkanin yok mu. O gün anesteziden dolayı biraz uykulu olabilirsin ve ağrın olabilir imkanin varsa al derim ben

Moral olan destek veren tum arkadaslara tesekkurler.dun doktorumla gorustum bgn yeniden test yaptirmami istedi sonuc 3,63. Doktorum bu sonucun negatif oldugunu, artik ilac ve ignelerimi birakmami uzulerek bildirdi.. Rabbim istemedi anne olmami, oysa yarin babalar gununde esime dunyanin en guzel hediyesini vermeyi cok istemistim.. Benim ruyam bitti allahim bu yola baskoyan herkesin yuzunu guldursun.. Insallah topigin ilk ve son negatifi ben olurum. Saglicakla kalin arkadaslar!!!

hayırlı olsun canım .test günümüz aynı:)))))))))))))
Rabbim yüzümüzü güldürsün
Aminn cnm inşallah surekli takip ediyorum sizleri her daim dualarimdasiniz.
Inşallah cooookkk güzel haberler alırsın Rabbim yüzünü güldürsün bol bol dinlen
Amin cnm inşallah tsk ederim.dinleniyorum anneme geldim 1 hafta tatil :))
hadi hayırlısı cnm 26 yasında hamiş 27 .yaşında da anne olursun inş:)

Ayy inşallah canim inşallah Rabbim benim ve tum kader arkadaşlarımın gonlundeki muradini nasib etsin inşallah. Amin

çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda toparlanırsın..çok yorgunuz ama her şey bebek için..bırakma kendini çabucak toparlan inşallah..

En kısa zamanda allahım yüzünü güldürür inşallah canım, ama sen de bu arayı iyi değerlendir kendine iyi bak çabucak toparlan inşallah

günleri yanlış saymışım hala 5. günümdeyim.ilk gün sayılmıyomuş..zaman geçmiyo..adet sancılarım başladı moralim bozuldu yine..(
timoty green diye bi film izledim çookk güzeldi..çocuğu olmayan bi çiftin bahçesinde çocuk bitiyo bi gecede:) tavsiye ederim..

yani cumartesi test günün. benim de cumartesi test günüm 5.günümdeyim. kaç embriyo transfer edildi merak ettim.

Ben de sana yazicaktim cicim insallah tutunurlar canim ya, hayirlisi bakalim. Sen nasilsin? Bu arada kasiklarinda agri var normaldir dimi? Sen tecrubelisin

canım saol bende iyiym bekliyoz işte teyzesi

opdan sonra verdikleri ilaçlar kesiyomuş ağrıyı canım bırakınca bendede başlamıştı bide haliyle opdan bikaç gün sonra daha yumurtalıkar toparlanmdan bi işlem daha yapıyolar normal yani

bikaç güne geçer merak etme kuzucum

canım naber

meraba safak_d benimde bugün transfer sonrası 5. günüm aynı gün sonuçları öğrenicez inşallah beraber seviniriz

deti meraba nasılsın ????

benimde tedaviye başlamadan öyle bi niyetim vardı ama yumoşların kalitesini etkiler kimyasal vücuttan hemen atılmaz die vazgeçtim bence yaptırmasan daha iyi olur sen bilirsin tabiii :26::26::26::26:

canım benim çok üzüldüm umarım en kısa zamanda iğnesiz ilaçsız gönderir bebşini rabbim :26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…