haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kizlarr ben ciktim transferden :21::21: Ayyy idrara sikisk olmak ne zormus oluyodum sancidan :KK37: Transferde hic agri sizi olmadi ama :) bu arada ultrasonla ustten bakiyolar ya koyarken doktor gosterdi iki yumusuda inci gibi parliyodu. Duygulandim o an, icim umut doldu. Ins hayrlisiyla Rabbim kucagima da almayi nasip etssiiinn :KK49::KK1::KK16:

Evet çok zor bişey idrara sıkışıkken bide bastiriyorlar ultrason aletini şimdi çıkacak diyorsun :)). Ne kadar yatırdılar

Aynen bende 1 bardaktan 5 dk sonra kosa kosa giderim. Benim opu da hiiic agrim sizim olmadi agrikesici bile icmedim. Dedigin gbi bende o kadar sikismisimki 3 kere gittim transferden once ama hala sisti ve inanilmaz sanci cektim, oturamadim bile :KK37: neyse simdi iyiyim sadece kasiklarimda agri var bi tane parol ictim o da gecer insallahh. Ikisini gorunce icim kipir kipir oldu valla :KK52:

di mi :)
yumoş halleri bile sevimli kuzucukların. .:KK52:
doktor2saat kalkma dedi bana .kalanı da sürgüye yaptım artık:KK17:napiiim ayol:KK17:

Merhaba arkadaşlar bir hamile haberi daha var ne güzel tebrik ederim Rabbim once karnında sonra kucağında saglikla büyütmek nasib etsin.
Dun benimde transfer oldu.12 gunluk bekleme asamasina gectik.Rabbim hayirli güzel haberler almak nasib etsin inşallah. Test tarihim 26 haziran.baya da tesaduf olmuş listede 26.ci sira yasim 26 test tarihide 26 sonucra pozitif olur insallah...

hayırlı uğurlu olsun inşallah. kaçıncı denemeden? Benim de transferimin 5.günü haftaya bugün ya çok mutlu ya da perişan olucam bekliyorum bakalım. İnşallah çekeceğimiz sıkıntı bunlarla kalır.

Ilk denemem canim insallah son olur :)

Evet çok zor bişey idrara sıkışıkken bide bastiriyorlar ultrason aletini şimdi çıkacak diyorsun :)). Ne kadar yatırdılar

30 dk falan yattim sonra arabada yattim :)

di mi :)
yumoş halleri bile sevimli kuzucukların. .:KK52:
doktor2saat kalkma dedi bana .kalanı da sürgüye yaptım artık:KK17:napiiim ayol:KK17:

Yaa keske bana da taksalardi ondan. Bez serdiler altima rezil olduumm :):):)

Merhaba arkadaşlar bir hamile haberi daha var ne güzel tebrik ederim Rabbim once karnında sonra kucağında saglikla büyütmek nasib etsin.
Dun benimde transfer oldu.12 gunluk bekleme asamasina gectik.Rabbim hayirli güzel haberler almak nasib etsin inşallah. Test tarihim 26 haziran.baya da tesaduf olmuş listede 26.ci sira yasim 26 test tarihide 26 sonucra pozitif olur insallah...

hayırlı olsun canım .test günümüz aynı:)))))))))))))
Rabbim yüzümüzü güldürsün:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

insallh öyle dedigin gibidir ama olsaydi hemen cikardi cünku benim 6. gün transferiydi 10 15 dk sonra biraz belirginlesti ama ilk tüp de de öyle olmustu ama sonuc negatifti yani sonradan belirginlesene ümitlenmiyorum artik:KK43:(

Canım zaten idrar testlerinde 5dk içinde çıkan sonuç doğru oluyor 10 dk dan sonraki sonuçlar dikkate alinmiyor icindede öyle yaziyor ama tek tuttuysa kaçıncı gün olursa olsun çıkmayabilir benim gibi sabirsizsin sende inşallah güzel sonuçlar alırsın.

Inşallah cooookkk güzel haberler alırsın Rabbim yüzünü güldürsün bol bol dinlen :emir_bebek:

Canım zaten idrar testlerinde 5dk içinde çıkan sonuç doğru oluyor 10 dk dan sonraki sonuçlar dikkate alinmiyor icindede öyle yaziyor ama tek tuttuysa kaçıncı gün olursa olsun çıkmayabilir benim gibi sabirsizsin sende inşallah güzel sonuçlar alırsın.

insallah öyledir ve mucizem gerceklesir ama hic umudum kalmadi kan testi yapmak bile istemiyorum artik:KK43:((

Arkadaşlar malumunuz yaş ! Beyazlarım çıkmış :/ danışmana sordum boyatabilir miyim diye. Opu dan sonra boyatın dedi.
Yumurta kalitesini mi bozuyor acaba.. Bana biraz dikkat ediyoruz ilgileniyoruz görünmek için dedi gibi sanki. Çünkü ben yoğunluğu eleştirdim biraz :)
Kimyasal sonuçta saç boyası! Ehhh ona bakarsan Taksim meydanda çalışıyorum, Cihangir'de oturuyorum. Son 17-18 gündür yediğim gazın haddi hesabı yok!
Bilemedim. Fikriniz nedir?

Selam kizlar simdi gene hastaneden geliyorum yarin gene gidicem e2 sonucuma gore pazartesi programinda olan toplama islemim sarkti gene sali yada carsamba olabilirmis bu e 2 sizin kac cikmisti opu dan once

Arkadaşlar malumunuz yaş ! Beyazlarım çıkmış :/ danışmana sordum boyatabilir miyim diye. Opu dan sonra boyatın dedi.
Yumurta kalitesini mi bozuyor acaba.. Bana biraz dikkat ediyoruz ilgileniyoruz görünmek için dedi gibi sanki. Çünkü ben yoğunluğu eleştirdim biraz :)
Kimyasal sonuçta saç boyası! Ehhh ona bakarsan Taksim meydanda çalışıyorum, Cihangir'de oturuyorum. Son 17-18 gündür yediğim gazın haddi hesabı yok!

benim de genetik beyazlarım var çok kötü görünüyolar ama tüp öncesi boyatmadım canım ne de olsa kimyasal bi şey ve biz bu kadar uğraşırken,didinip dururken vücuda kimyasal sokmanın alemi yok boşver kalsın dedim.nasılsa 2 ay sonra yine boyanmamış gibi çıkıyo beyazlar..9 ay insanların göz zevklerini bozcaz artık napalım..İnşallah deyim bu arada bak 9 ay dedim Allah söyletiyo:)

benim de genetik beyazlarım var çok kötü görünüyolar ama tüp öncesi boyatmadım canım ne de olsa kimyasal bi şey ve biz bu kadar uğraşırken,didinip dururken vücuda kimyasal sokmanın alemi yok boşver kalsın dedim.nasılsa 2 ay sonra yine boyanmamış gibi çıkıyo beyazlar..9 ay insanların göz zevklerini bozcaz artık napalım..İnşallah deyim bu arada bak 9 ay dedim Allah söyletiyo:)

biber gazı sadece biber diye biiyorum kimyasal var mı içinde?

Merhaba deti, ben opuya girmeden once beni de uyardilar. Birak sac boyasini gelirken sprey, parfum kullanmayin dediler. Yumurtalara zarar veriyomus. Hatta esimide uyardilar, spermlerede zarar veriyomus cunku. Sen dediklerini yap :KK66:

hadi hayırlısı cnm 26 yasında hamiş 27 .yaşında da anne olursun inş:)

kızlar beni de ekleyin!!!! yaşım 31, sıkıntı rezerv azlığı fsh yüksekliği :KK43: temmuzun başında ankara etlik zübeyde hanım da 3. tüp bebek denememi yaptıracam :KK25:

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbadem21 haziran test günü:KK9:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraştedavisi başladı:nazar:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifatedavisi başladı:nazar:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara Anatolia20 haziran test günü:KK9:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslan22 haziran test günü:KK9:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçeci17 haziran test günü:KK9:
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesi19 haziran test günü:KK9:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezer19 haziran test günü:KK9:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurt24 haziran test günü:KK9:
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

kızlar beni de ekleyinEn Büyük KK bi de bişi sorcam ben aslında bahçeci kliniğinde düşünüyordum ama paramızı bi yere yatırdık ve dolandırıldık malesef :KK43::KK43::KK43: devlette yaptıracam inş bu kez!! tekrar kendimi söyleyim yaşım 31 , fsh yüksekliği rezerv azlığı, 3. denemem olacak ankara etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesi temmuzun 2 sinde başlayacam:nazar: rabbim elimizi boş çevirmesin inşşşş:KK16:

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 3 ziyaretçi) bu kadar kişi var ama kimse bişi yazmamış banaaa:KK14:

X