haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

napım kuzum ya ablam vardı yemeğimi yaptı çamaşır vardı asılacak katlanacak onları halletti saolsun 3 çocuğum var gelemem demedi biraz önce gittiler bende buraya geldim fıstığım sen napıyon :KK16::KK16::KK16::KK16:
iyiyim canım yaaa hiç bu kadar adet oluyum diye beklememiştim:KK9::KK9: bekliyorum heyecanla:KK30::KK30::KK30:

deti meraba nasılsın ????

benimde tedaviye başlamadan öyle bi niyetim vardı ama yumoşların kalitesini etkiler kimyasal vücuttan hemen atılmaz die vazgeçtim bence yaptırmasan daha iyi olur sen bilirsin tabiii :26::26::26::26:

Sağol destina38 :) valla bende vazgeçtim zaten.. Boyatmıycam #direnbeyazsaç dedim gülüştürdüm herkesi :)) olmazsa vay ondan mı vay bundan mı diye üzülürüm şimdi. Ama dün akşam bira içtim 1 tane :/
Bugün kontrolde danışman sosyal içicilik sakıncası yok dedi. ( Dr ile soru-cevap görüşmemiz olmuyor sadece danışmanla)

kızlar nasılsınız?arkadaşlar benim bir ohs ,1 dondurulmuş negatifim var bu üçüncü olacak.negatiften sonra,psikolojik olarak yaşadığım travmanın etkisinden bu hafta kurtuldum.çünkü bu hafta dondurulmuşlarla kısa protokolle tedavime yeniden başladım.her tedavide içim kıpır kıpır oluyor.çok heyecanlanıyor ve mutlu oluyorum.umarım bu sefer meleğim bana tutunur.Allah hepimize bu mutluluğu nasip etsin.içinizde dondurulmuşlarla adetin 1.günü tedaviye başlayan var mı?

Sağol destina38 :) valla bende vazgeçtim zaten.. Boyatmıycam #direnbeyazsaç dedim gülüştürdüm herkesi :)) olmazsa vay ondan mı vay bundan mı diye üzülürüm şimdi. Ama dün akşam bira içtim 1 tane :/
Bugün kontrolde danışman sosyal içicilik sakıncası yok dedi. ( Dr ile soru-cevap görüşmemiz olmuyor sadece danışmanla)

valla kafanda şüphe kalmasından iyidir :KK31::KK31::KK31:

Arkadaşlar merhaba. Bende listede varım görmüşsünüzdür. Bugün transferden sonraki 7. Günüm idrar testı yaptım dayanamadım kardeşimın ısrarları üzerine. Ve ikinci pembe çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim sonuç 55,96 çıktı. Sizce herşey yolunda mı
canımm ikinci hamişimiz oldunn çok erken öğrenmişsin ikiz heralde ki bu kadar erken çıkmış ve değerin de gayet güzel senin içinde halay çekelim canım benimm:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:nazar: Bu ay dondurulmuş embriyon transferim olacak lucrinle uzun protokol tedavime p.tesi başlıyorum. :nazar:
İnşallah bu sefer tutacak, içimde güzel bir umudum var. Hepimize bol şans,nasip,kısmet diliyorum güzel Mevlamdan :KK49:
canım hoşgeldin :KK16::KK16::KK16:diğer bilgilerini de yaz istersen tedavin hayırlı olsun

Kizlarr ben ciktim transferden :21::21: Ayyy idrara sikisk olmak ne zormus oluyodum sancidan :KK37: Transferde hic agri sizi olmadi ama :) bu arada ultrasonla ustten bakiyolar ya koyarken doktor gosterdi iki yumusuda inci gibi parliyodu. Duygulandim o an, icim umut doldu. Ins hayrlisiyla Rabbim kucagima da almayi nasip etssiiinn :KK49::KK1::KK16:
canım transferin hayırlı olsun güzel de embriyo transfer etmişler sıkıca tutunurlar inşallah annelerinin göbüşlerine :KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar beni de ekleyinEn Büyük KK bi de bişi sorcam ben aslında bahçeci kliniğinde düşünüyordum ama paramızı bi yere yatırdık ve dolandırıldık malesef :KK43::KK43::KK43: devlette yaptıracam inş bu kez!! tekrar kendimi söyleyim yaşım 31 , fsh yüksekliği rezerv azlığı, 3. denemem olacak ankara etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesi temmuzun 2 sinde başlayacam:nazar: rabbim elimizi boş çevirmesin inşşşş:KK16:
canım hoşgeldin:KK16::KK16::KK16:ekledim listemize tedavin hayırlı olur inşallahh

Son düzenleme:
canım transferin olmuşş çok sevindim bekleme aşamasına geçmiş bulunuyorsun artık:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
güzel sonuçlar alırsın inşallahh canımm benimm:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar nasılsınız?arkadaşlar benim bir ohs ,1 dondurulmuş negatifim var bu üçüncü olacak.negatiften sonra,psikolojik olarak yaşadığım travmanın etkisinden bu hafta kurtuldum.çünkü bu hafta dondurulmuşlarla kısa protokolle tedavime yeniden başladım.her tedavide içim kıpır kıpır oluyor.çok heyecanlanıyor ve mutlu oluyorum.umarım bu sefer meleğim bana tutunur.Allah hepimize bu mutluluğu nasip etsin.içinizde dondurulmuşlarla adetin 1.günü tedaviye başlayan var mı?

canım hoşgeldin:KK16::KK16::KK16:doktorlar iki ay dinlenme süresi veriyorlardı artık beklemiyolar heralde ki hemen başlıyorlar.canım inşallahh hem ruhen hem bedenen toparlanmışsındır.bu sefer mutlu sona ulaşırsınn inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar herkese gunaydin. Transferim icin bekliyoruz giricem birazdan. Doktorla konustuk 1 tane 5 1 tane 6 hucreli olmak uzere iki tane yumusum var. Doktor 2 sinide koyacagim dedi. Cok mutlu oldum. Lutfen dualarinizi esirgemeyin benden :KK66:

canım hayırlısı ile su bir hafta atlatalım aynı günlerde kan testi yaptırıyoruz inş güzel güzel haberler veririz bunu yazarken yumişlerin seninle ve hep seninle kalsın

evet herşeyimiz aynı sea:):KK16:
günleri beraber sayacağız desene:):KK23:
hadi sayalım ,ayın 26 sı test günü dedi doktor:)o günü sayma ,bu günü sayma ,kaldı 10 gün canııııım:KK52::KK52::KK52:
Rabbim kucağımızı doldursun inşallah,bizim ve isteyen tüm kullarının:)[/QUOTE]

inş canım benim hepimiz için dua ediyorum hiç bir kadının kucağı boş kalmasın. imkanınız varsa puzzle alın ben aldım kafa dağıtıyor iyi geliyor. oyalanmaya birebir

canımm ikinci hamişimiz oldunn çok erken öğrenmişsin ikiz heralde ki bu kadar erken çıkmış ve değerin de gayet güzel senin içinde halay çekelim canım benimm:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım hoşgeldin :KK16::KK16::KK16:diğer bilgilerini de yaz istersen tedavin hayırlı olsun

canım transferin hayırlı olsun güzel de embriyo transfer etmişler sıkıca tutunurlar inşallah annelerinin göbüşlerine :KK49::KK49::KK49::KK49:

canım hoşgeldin:KK16::KK16::KK16:ekledim listemize tedavin hayırlı olur inşallahh

teşekkürler canım ya :KK34: rabbim ellerimizi boş çevirmesin:nazar:

Son düzenleme:
iğnelerime dün başladım. ankara turgut özal üni. Aylin hanımla beraber. gonal f 450 kullanıyorum bu gün ikinci günüüm. ilk denememiz. eşim varikosel ameliyatı oldu benim de sol tüpüm şüpheli açık diğeri yıkalı. mikroenjekte ile iki embriyo transfer olacaak inşallah haftaya.

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbadem21 haziran test günü:KK9:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraş26 haziran test günü:KK9:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifa26 haziran test günü:KK9:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara Anatolia20 haziran test günü:KK9:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslan22 haziran test günü:KK9:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezi26 haziran test günü:KK9:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49::emir_bebek:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezer19 haziran test günü:KK9:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurt24 haziran test günü:KK9:
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtemmuzun başında tedaviye başlayacak:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip
et.amin

kızlar bugün transferim oldu. Test tarihim 27 haziran. Hakkımızda hayırlısı olsun. :))

X