haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

napım kuzum ya ablam vardı yemeğimi yaptı çamaşır vardı asılacak katlanacak onları halletti saolsun 3 çocuğum var gelemem demedi biraz önce gittiler bende buraya geldim fıstığım sen napıyon
iyiyim canım yaaa hiç bu kadar adet oluyum diye beklememiştim bekliyorum heyecanla

Sağol destina38 :) valla bende vazgeçtim zaten.. Boyatmıycam #direnbeyazsaç dedim gülüştürdüm herkesi :)) olmazsa vay ondan mı vay bundan mı diye üzülürüm şimdi. Ama dün akşam bira içtim 1 tane :/
Bugün kontrolde danışman sosyal içicilik sakıncası yok dedi. ( Dr ile soru-cevap görüşmemiz olmuyor sadece danışmanla)

kızlar nasılsınız?arkadaşlar benim bir ohs ,1 dondurulmuş negatifim var bu üçüncü olacak.negatiften sonra,psikolojik olarak yaşadığım travmanın etkisinden bu hafta kurtuldum.çünkü bu hafta dondurulmuşlarla kısa protokolle tedavime yeniden başladım.her tedavide içim kıpır kıpır oluyor.çok heyecanlanıyor ve mutlu oluyorum.umarım bu sefer meleğim bana tutunur.Allah hepimize bu mutluluğu nasip etsin.içinizde dondurulmuşlarla adetin 1.günü tedaviye başlayan var mı?

valla kafanda şüphe kalmasından iyidir

canımm ikinci hamişimiz oldunn çok erken öğrenmişsin ikiz heralde ki bu kadar erken çıkmış ve değerin de gayet güzel senin içinde halay çekelim canım benimm
Bu ay dondurulmuş embriyon transferim olacak lucrinle uzun protokol tedavime p.tesi başlıyorum.
İnşallah bu sefer tutacak, içimde güzel bir umudum var. Hepimize bol şans,nasip,kısmet diliyorum güzel Mevlamdan
canım hoşgeldin diğer bilgilerini de yaz istersen tedavin hayırlı olsun

canım transferin hayırlı olsun güzel de embriyo transfer etmişler sıkıca tutunurlar inşallah annelerinin göbüşlerine

canım hoşgeldinekledim listemize tedavin hayırlı olur inşallahh

Son düzenleme:
canım transferin olmuşş çok sevindim bekleme aşamasına geçmiş bulunuyorsun artık
güzel sonuçlar alırsın inşallahh canımm benimm

canım hoşgeldindoktorlar iki ay dinlenme süresi veriyorlardı artık beklemiyolar heralde ki hemen başlıyorlar.canım inşallahh hem ruhen hem bedenen toparlanmışsındır.bu sefer mutlu sona ulaşırsınn inşallah

Kizlar herkese gunaydin. Transferim icin bekliyoruz giricem birazdan. Doktorla konustuk 1 tane 5 1 tane 6 hucreli olmak uzere iki tane yumusum var. Doktor 2 sinide koyacagim dedi. Cok mutlu oldum. Lutfen dualarinizi esirgemeyin benden

canım hayırlısı ile su bir hafta atlatalım aynı günlerde kan testi yaptırıyoruz inş güzel güzel haberler veririz bunu yazarken yumişlerin seninle ve hep seninle kalsın

evet herşeyimiz aynı sea:)
günleri beraber sayacağız desene:)
hadi sayalım ,ayın 26 sı test günü dedi doktor:)o günü sayma ,bu günü sayma ,kaldı 10 gün canııııım
Rabbim kucağımızı doldursun inşallah,bizim ve isteyen tüm kullarının:)[/QUOTE]

inş canım benim hepimiz için dua ediyorum hiç bir kadının kucağı boş kalmasın. imkanınız varsa puzzle alın ben aldım kafa dağıtıyor iyi geliyor. oyalanmaya birebir

teşekkürler canım ya rabbim ellerimizi boş çevirmesin

Son düzenleme:
iğnelerime dün başladım. ankara turgut özal üni. Aylin hanımla beraber. gonal f 450 kullanıyorum bu gün ikinci günüüm. ilk denememiz. eşim varikosel ameliyatı oldu benim de sol tüpüm şüpheli açık diğeri yıkalı. mikroenjekte ile iki embriyo transfer olacaak inşallah haftaya.

kızlar bugün transferim oldu. Test tarihim 27 haziran. Hakkımızda hayırlısı olsun. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…