haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Evet çok zor bişey idrara sıkışıkken bide bastiriyorlar ultrason aletini şimdi çıkacak diyorsun :)). Ne kadar yatırdılar

di mi :)
yumoş halleri bile sevimli kuzucukların. .
doktor2saat kalkma dedi bana .kalanı da sürgüye yaptım artıknapiiim ayol

Merhaba arkadaşlar bir hamile haberi daha var ne güzel tebrik ederim Rabbim once karnında sonra kucağında saglikla büyütmek nasib etsin.
Dun benimde transfer oldu.12 gunluk bekleme asamasina gectik.Rabbim hayirli güzel haberler almak nasib etsin inşallah. Test tarihim 26 haziran.baya da tesaduf olmuş listede 26.ci sira yasim 26 test tarihide 26 sonucra pozitif olur insallah...

Ilk denemem canim insallah son olur :)

Evet çok zor bişey idrara sıkışıkken bide bastiriyorlar ultrason aletini şimdi çıkacak diyorsun :)). Ne kadar yatırdılar

30 dk falan yattim sonra arabada yattim :)

di mi :)
yumoş halleri bile sevimli kuzucukların. .
doktor2saat kalkma dedi bana .kalanı da sürgüye yaptım artıknapiiim ayol

Yaa keske bana da taksalardi ondan. Bez serdiler altima rezil olduumm :):):)

hayırlı olsun canım .test günümüz aynı:)))))))))))))
Rabbim yüzümüzü güldürsün

insallh öyle dedigin gibidir ama olsaydi hemen cikardi cünku benim 6. gün transferiydi 10 15 dk sonra biraz belirginlesti ama ilk tüp de de öyle olmustu ama sonuc negatifti yani sonradan belirginlesene ümitlenmiyorum artik(

Canım zaten idrar testlerinde 5dk içinde çıkan sonuç doğru oluyor 10 dk dan sonraki sonuçlar dikkate alinmiyor icindede öyle yaziyor ama tek tuttuysa kaçıncı gün olursa olsun çıkmayabilir benim gibi sabirsizsin sende inşallah güzel sonuçlar alırsın.

Inşallah cooookkk güzel haberler alırsın Rabbim yüzünü güldürsün bol bol dinlen

insallah öyledir ve mucizem gerceklesir ama hic umudum kalmadi kan testi yapmak bile istemiyorum artik((

Arkadaşlar malumunuz yaş ! Beyazlarım çıkmış :/ danışmana sordum boyatabilir miyim diye. Opu dan sonra boyatın dedi.
Yumurta kalitesini mi bozuyor acaba.. Bana biraz dikkat ediyoruz ilgileniyoruz görünmek için dedi gibi sanki. Çünkü ben yoğunluğu eleştirdim biraz :)
Kimyasal sonuçta saç boyası! Ehhh ona bakarsan Taksim meydanda çalışıyorum, Cihangir'de oturuyorum. Son 17-18 gündür yediğim gazın haddi hesabı yok!
Bilemedim. Fikriniz nedir?

Selam kizlar simdi gene hastaneden geliyorum yarin gene gidicem e2 sonucuma gore pazartesi programinda olan toplama islemim sarkti gene sali yada carsamba olabilirmis bu e 2 sizin kac cikmisti opu dan once

benim de genetik beyazlarım var çok kötü görünüyolar ama tüp öncesi boyatmadım canım ne de olsa kimyasal bi şey ve biz bu kadar uğraşırken,didinip dururken vücuda kimyasal sokmanın alemi yok boşver kalsın dedim.nasılsa 2 ay sonra yine boyanmamış gibi çıkıyo beyazlar..9 ay insanların göz zevklerini bozcaz artık napalım..İnşallah deyim bu arada bak 9 ay dedim Allah söyletiyo:)

biber gazı sadece biber diye biiyorum kimyasal var mı içinde?

Merhaba deti, ben opuya girmeden once beni de uyardilar. Birak sac boyasini gelirken sprey, parfum kullanmayin dediler. Yumurtalara zarar veriyomus. Hatta esimide uyardilar, spermlerede zarar veriyomus cunku. Sen dediklerini yap

hadi hayırlısı cnm 26 yasında hamiş 27 .yaşında da anne olursun inş:)

kızlar beni de ekleyin!!!! yaşım 31, sıkıntı rezerv azlığı fsh yüksekliği temmuzun başında ankara etlik zübeyde hanım da 3. tüp bebek denememi yaptıracam

kızlar beni de ekleyin bi de bişi sorcam ben aslında bahçeci kliniğinde düşünüyordum ama paramızı bi yere yatırdık ve dolandırıldık malesef devlette yaptıracam inş bu kez!! tekrar kendimi söyleyim yaşım 31 , fsh yüksekliği rezerv azlığı, 3. denemem olacak ankara etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesi temmuzun 2 sinde başlayacam rabbim elimizi boş çevirmesin inşşşş

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 3 ziyaretçi) bu kadar kişi var ama kimse bişi yazmamış banaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…