haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba.Bu tür işlemleri genelde opudan sonra transferden önce yaptırıyorlar.Çünkü o süre zarfında vücudunda embriyo olmuyor.Bende yarın boyatacağım.Transferden 1 gün önce.

13 haziranda iğnelerime başladım.

Ayy oluyorum sandim! Ne bicim igne o ya, inanilmaz yakici ve morartiyo cok canim yandi sende de oluyomu?

ben de sadece bende öyle yapıyo sanıyodum ya evet çok yakıyo..o kadar iğne vurdum karnıma ufacık bi morarma olmadı,şu hibor yüzünden yine mosmor oldum ben de.. kaşınıyo bi de kaşısam şişiyo kabarıyo dayanıp hiç dokunmuyorum yarım saat sonra yanma geçiyo..aslında pıhtılaşma sorunu olanlar kullanıyo ama doktor en küçük ihtimali atlamayalım diye verdiğini smyledi canım.bu yüzden bebeğini kaybedenler var..

hemşire bana bacak,kol yada göbek dedi. bende diğer iğneleri göbekten vurmustum hep bari bunu bacaktan vurayım dedimm yandım Allahhh Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş

evet bu hibor çok sinir bozucu bişey. göbeğim delik deşik oldu morardı tabi. bişey sorucam bu hibor kullananlar 10 tane bittikten sonra tekrar alıp devam edicez dimi

ARKADAŞLAR merhaba aranıza yeni katıldım kendimi anlatayım önce 1. aşılamamı yaptırdım bugün testim vardı negatifle sonuclandı ve kırmızı kartıda yedim az önce dr umuz olmazsaa 2 ve 3. denemeden sonra tüp bebeğe geceriz demişdi ama ben aşılama isteiyorum direk tüp bebektransferi yaptırmak istiyorum...BENİM SİZDEN ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM FİYATLARI NE CİVARDA VE SSK LI yaptıran varmı aranızda onun fiyatınıda öğrenmek istiyorum moralim cok bozuk zor yazıyrum bana yardımcı olursanız bilgilendirrirseniz sevinirim ALLAH IM inşallah kucaklarımıza verir bebişlerimizi...

ya bana yardımcı olacak kimse yokmu forumda okdr kişi var biriniz bile cvb vereyemecekmi

merhabaa bende 2 ay önce aşılama yaptırdım ama malum negatifle sonuçlanddı. öncelikle aşılamadan sonra 1 ay ara vermen gerekicek. ben acıbadem maslak'a gittim, ilaçlarla 6.500 tl tuttu. SGKnın bazı şartları var, mesela 3 yıl evli olman gerek. başka sormak istediğin bişey varmıı??

eevet cnm ben 3 yıllık evliyim şartlar uygun ama fiyatını bilmiyorum cnm tsk ederim bu arada cvb verdiğin için..

Devlette bildiğim kadarı ile birçok şart var yapılması gereken. Ben özelde yaptırdım ilaçlarla falan 5500 civarina geldi daha uygunda vardır belki :26:

cnm öncelikle tedavin hayırlı olsun tez zamanda göbüşün bebekle dolsun..sorduğun hastaneyi bilmiyorum ama ne olursa olsun hep pozitif düşün inş güzel şeyler olsun hayatında..ben sadece tek dr a gittim ve grştüm daha fazla doktora gitmedim.ona inanip devam etmek istiyorum..hakkımızda hayırlısı inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…