''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

allah bağışlasın evlatlarını ablacım,,55 kilo şuan en çok görmek istediğim hedefim ama olmuyo işte,korumadayım sanki,hep aynıyım 59-60 devamlı gidip geliyorum,diyetmiş dikkat etmeymiş şuan hiçbişey yapmıyorum 2 aydır nerdeyse,ama hep böyle kilom
yesemde çıkmıyo,yemesemde gitmiyo kilom

ama 5i biyerde çayım var onu demleyip içiyorum sabah ve akşam,,yoğurt kürüm var bide onu aksatmadan yiyorum yarım yağlı yoğurt kullanıyorum,yağsız olması daha iyiymiş ama ben yarım yağlı kullanıyorum sen yağsız yoğurtla dene göbek yağlarından kısa zamanda kurtulursun valla,işe yarıyor tavsiye ederim
boy kaç bu arada?kilon gayet iyi bana göre ama boyda önemli tabi

maşallah diyeyim size .ben de evlenmeden önce 60 kiloydum.boyumda türk hanım boyu hani yaşım 27 .2 çocuğumu doğurduktan sonra ben tekrar 60 kilo oldum.8 senede 8 kilo aldım şuan kızımı emdiriyorum,bende vermek istiyorum.sizi böyle görünce bende iştaha geldim.artık daha dikkat etmeyelim.alan aldı satan sattı deslerde tekrar 54 _53 olmak istiyorum.

sakın öyle düşünme ozaman sende,alan aldı boşver demek inan hiç bişey kazandırmıyo bize,biz kendimiz için yapmalıymışız bunu,mutlu olmak rahat olmak ve istediğimizi giyebilmek için yapmalıyız,böyle düşün inşallah olursun 53 kilo yine,şansımız bol olsun bende 55i görmek istiyorum artık

Harikasın .... Tebrik ederim. Azimli bir insanın yapamayacağı hiçbir şey yok.

boyum 1,62 falandı galiba tatlım. boyum çok uzun değil kimilerine göre ama ben seviyorum. boyumuda kilomuda:) zayıflamak istediğimde zayıflıyorum kilo almak istediğimde alıyorum:) ama şu göbüş gitmiyor arkadaş ya. tüm bedenimle anlaşabiliyorum. fakat bu göbüşüm hiç dinlemiyor beni kendi kafasına göre inatlaşıyor benimle... dün akşam revoflex im geldi bi 10 dk çalıştım. omuzlar için çaktırmadan göbek egzersizleride yapıcam bugünden başlayarak. bakalım hala inat edebilecek mi

tatlım yoğurdu sade olarak tüketmeliyiz. çaylardan bende içiyorum da çok dikkat etmeden öyle aklıma gelirse. yoğurtta yiyelim bakalım.

bence sen harikasın. kilona takma abartılı değil bence. benim gibi düşün istersem zayıflarım istersem kilo alırım hem ne güzel ki sabitlemişin bak. bu da çok güzel...
geç cevap verdiğim için üzgünüm. çalıştığımdan her an gelemiyorum. daha sık bakmaya çalışcam bundan sonra. öpüyorum hepinizi...

cnm kilo verdikten sora yüzde çökme oldumu birde popoda incelme sporsuz oluyormu benim göbek ve popoda yaglanma yogun

tebrik ederimmm gerçekten çok etkiyeyici..: umarım benim de bi gün böyle güzel fotolarım olucak başarı hikayelerinde.. ben de herşeyden yiyerek zayıflıyorum ve size katılıyorum herşeyden az öz yemegi ögrenmek işin püf noktası yoksa bi yerde muhakkak patlak veriyor :)

Fıstık naber , yine formundasın bakıyorum

Karnında ki çatlakları yazmışsın bebeğim, bende de göbek deliği çevresinde çatlak var hemde ben daha hamilelik falan yaşamadım malum, kilo verdiğin zaman onlarda bi düzelme oldu mu hiç ? incelme falan ?
bir çözüm var mıymış araştırdın mı hiç ?

teşekkür ederim canım

ben 2.doğumumu 4 yıl oldum yapalı işte çatlakların rengi doğumdan sonra baya belliydi e bide göbek vardı malum dahada belli oluyodu ama inceldikçe çatlaklarda kapandı pek belli olmuyo artık,şimdi baktımda 20 kadar çatlağım var sanırsam,ama ben alıştım göze batmadığı sürece sorun yok,sonuçta dünya tatlısı 2 tane çocuğumdan kaldı o izler bana hediye,olsun okadar kafama takmıyorum,senin azmış çatlakların 5-6 diye okumuştum yanlış hatırlamıyosam,çatlaklar oluştuktan sonra çözümü varmı araştırmadım ama illaki vardır
ama oluşmadan önce yani gebeliğin başında hergün kakao yağı sürmek çatlak oluşumunu önlüyomuş diye duydum,ilk gebeliğimde bilgim yoktu sürmedim hiçbişey,çatlak oluştu,fakat hemen arkasından 2 gebeliğim olunca kakao yağı kullandım ve cidden çatlak oluşumum olmadı okadarbu kadar söyleyebilirim canım,ama önce ideal kilona gel incel göbeğin gitsin ozaman çaresine bakarsın,cidden çatlaklar yeniyken çok belli oluyo heleki kilo o bölgeleri gerginleştirdiğinden daha belli oluyo,kilo veripte inceldikten sonra büzülüp kayboluyo resmen,sabret bebeğim,takma okadar kafana

Tamam bebeğim çok sağol

Evet yaş o insanların aaa bu çocuk senin mi demeleri çok harika bir duygu.ben de 78den 54e indim ve bir daha o günlereaasla dönmek istemiyorum. Bir de ben pilates yapti 1yil boyunca deva da ediyorum vücudum istiyor yani ve görenler r 49-50sin diyor. Bu paha biçilemez...

Helal olsun demek istiyorum,
Ben de sizin gibi kilo vermeye çalışıyorum, 100 gr bile verince nasıl mutluyum anlatamaam
hikayeniz beni motive etti, diyebilirim,
Umarım bir daha hayatınız boyunca kilo sorunu yaşamazsınız.
Çocuklarınızla mutluluklar dilerim

Tebrık ederım çok guzel bı yazı hıslerımıze Tercüman olmuş. Benım sormak ıstedıgım birşey var , son 5 kg kaldı hedefıme kılo vermem durdu gıbı bısey eskısı gıbı gıtmıyor. Bunu tetıkleyecek, yada hızlandıracak bır Çözümün varmı kendınde ne uyguladın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…