''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

Azmine hayran kaldim.. ben hep 38 bedendim boyum 175 hamilelklrimde cok kilo alirim 30 un ustunde ama olsun sonucta hamilelik bu! ikinci dogumuma girdigim gun ibre 100 u gosteriyordu.. soyle bir tebessumle baktim 'tarti uclu sayilara gecmis dedim esime o hic tebessum etmedi' ama olsun ben anneydim olabilirdi!.. ve dogum yaptim 90 kilo civarindaydim full istahla yemege devam cunku bebek emziyordum! Hakkimdi! Esimin uyarilarina ragmen hic takmadim kilomu artik beni arzulamadigini gordugumde sucu onda bulup yemege devam etmistim cunku sutum azalabilirdi! Taa ki bir gun esimin beni aldattigini ogreninceye kadar verdigi cevap su " ama sen cok sismandin zaafimi biliyorsun beni affet" bu bahane onun serefsizligini aklar mi! Elbette aklamaz! Bu ihanetinin tek sebebi mi elbette degil! Ama canim cok acidi kizlar paramparca olmustu kalbim.. zayifladim sonra 30 kilo verdim hic durmadan eridim.. ama diyet yaparak degil uzuntuden! Bunu buraya neden yazdim bilmiyorum oylesine icimden geldi yazmak... simdi zayifim o sisman acaba diyorum onun kadar adi olabilir miyim? Olamam... o bes yuz kilo da olsa olamam... ama ona ayni seyleri yasatip ayni cevabi vermek ne guzel olurdu!!!

senin canın çok yanmış için hala öfke dolu aynı cevabı ona veremezsin sen annesin bunu unutma
sağlığına bedenine dikkat et bundan sonra

İnan üzüldüm yaşadıklarına bi okadarda kızdım eşine.hiç bi bahane buna sığmaz.yanlışa yanlışca cvb vermekte sana yakışmaz.tebrik ederim yinede üzüntüdende olsa eşine kapak edicek bi karşılık vermişsin zayıflamışsın.iyice burnunu sürttürseydin bari.affedilicek bişey değil ama sen azimle ayakta durmaya çocuğun için çalış.inşallah hayatın boyunca bidaha acı yaşamazsın.Allah bağışlasın evladını...

senin canın çok yanmış için hala öfke dolu aynı cevabı ona veremezsin sen annesin bunu unutma
sağlığına bedenine dikkat et bundan sonra
Tesekkur ederim. Elbette o sekilde karsilik veremem o zaman onun adiliginden ne farkim kalir ki! Tsk ederim canim evet cok uzuldum cok aci cektim ama evlatlarim icin bitiremedim evliligimi bunu yasamamin uzerinden neredeyse iki sene gecti icin rahat olsun ki adamin burnundan fitil fitil getirdim :) ve her firsatta getirmeye de devam ediyorum Guzel dileklerin icin ayrica tesekkurler canim

@puccak maşallah
Umarim bende böyle bir başarı hikayesi yaşarım. İlk defa bu kadar konsantre oldum ve sağlıklı beslenmeyi yaşam stili hali e getirdim. Bende sizin gibi abur cuburu kesmedim hafta 1 kaçamak yapıyorum. Çünkü kilo verip ufak bir kaçamakta misliywle geri almak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…