''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

Tebrık ederım çok guzel bı yazı hıslerımıze Tercüman olmuş. Benım sormak ıstedıgım birşey var , son 5 kg kaldı hedefıme kılo vermem durdu gıbı bısey eskısı gıbı gıtmıyor. Bunu tetıkleyecek, yada hızlandıracak bır Çözümün varmı :KK66: kendınde ne uyguladın
Evet son kilolar oldukça zor gidiyo cnm.evet benimde durmuştu işte ozamanlar vücudu şaşırtmak lazım şok diyetleri pek sevmesemde uyguladım detox yaptım yada bikaç gün yeme düzenimi değiltirdim yedikçe yedim.sonra düzenime geri döndüm işte ozaman vücut şaşırıyo ve eskisi gibi dikkat edince kilo verme tekrar başlıyo..
Nesfit son kilolarımda denediğim bi başka yöntem ile yaradığı muhakkak.bu şekilde iatediğim kiloya inmiştim tavsiye ederim ve en önemli kural akşam yemeklerini olabildiğince erken ve hafif yemeklerle geçirmek.bu hayatı heranında geçerli.kilo korumasında en önemli nokta akşam karanlık çöktükten sonra yemeği atıştırmayı kesmek ;-)

Evet son kilolar oldukça zor gidiyo cnm.evet benimde durmuştu işte ozamanlar vücudu şaşırtmak lazım şok diyetleri pek sevmesemde uyguladım detox yaptım yada bikaç gün yeme düzenimi değiltirdim yedikçe yedim.sonra düzenime geri döndüm işte ozaman vücut şaşırıyo ve eskisi gibi dikkat edince kilo verme tekrar başlıyo..
Nesfit son kilolarımda denediğim bi başka yöntem ile yaradığı muhakkak.bu şekilde iatediğim kiloya inmiştim tavsiye ederim ve en önemli kural akşam yemeklerini olabildiğince erken ve hafif yemeklerle geçirmek.bu hayatı heranında geçerli.kilo korumasında en önemli nokta akşam karanlık çöktükten sonra yemeği atıştırmayı kesmek ;-)
meraba ben sizin başarı öykünüzü okudum ve tebrik ederim.bu nesfiti denildiği gibi günde iki kase iki öğün mü tükettiniz.

meraba ben sizin başarı öykünüzü okudum ve tebrik ederim.bu nesfiti denildiği gibi günde iki kase iki öğün mü tükettiniz.
Teşekkür ederim..
Evet denildiği gibi tükettim.sabah kalkınca bişey canım istemezdi nesfit kurtarıcım olmuştu sabah ilk işim bi bardak su içip 1saat içinde nesfitimi yemek olurdu.öğlen ne bulursam ne yemek istersem yiyip akşamda 6gibi nesfitle günü kapatırdım.2bardak yeşil çayda destekçimdi..bugün yeşil çaya yine başladım.yeşil çay sayesinde kilo almamıştım düzensiz beslendiğim zamanlarda ;-)

Teşekkür ederim..
Evet denildiği gibi tükettim.sabah kalkınca bişey canım istemezdi nesfit kurtarıcım olmuştu sabah ilk işim bi bardak su içip 1saat içinde nesfitimi yemek olurdu.öğlen ne bulursam ne yemek istersem yiyip akşamda 6gibi nesfitle günü kapatırdım.2bardak yeşil çayda destekçimdi..bugün yeşil çaya yine başladım.yeşil çay sayesinde kilo almamıştım düzensiz beslendiğim zamanlarda ;-)
Teşekkür ederim.bende denicem.

Tebrik ederim sizii
İnanılmaz bir fiziğe sahip olmuşsunuz :)
Azminiz ve başarınız takdire şayan. Umarım isteyen herkese bir gaz olur bu ve herkes bir yerden başlar..

Harika wallaha, yazınız da çok motive edici olmuş. Ben de 8 kilo verdim ki çok çok zorlandım doğum sonrası tüm metabolizma değişiyor sanırım , normalde dünyaları yer yine zayıf kalirdim doğum sonrası şimdi hep aç da gezsem ki zaten yarı aç yarı tok ve hep sebze ile de beslensem yine veremedim o ara bir ara verdim kilo yine aylardır aynı kilodayim feci moral çöküşü yaşatıyor kilo insana, hiç bir yere saklanmiuor bu gıdık olsun basenler beldeki o simit ve koca bir göbek. Neyse hepsi gecicek umarım ama ne zaman? Artık zayiflayabilecegimden bile supheliyim inan.

Harika wallaha, yazınız da çok motive edici olmuş. Ben de 8 kilo verdim ki çok çok zorlandım doğum sonrası tüm metabolizma değişiyor sanırım , normalde dünyaları yer yine zayıf kalirdim doğum sonrası şimdi hep aç da gezsem ki zaten yarı aç yarı tok ve hep sebze ile de beslensem yine veremedim o ara bir ara verdim kilo yine aylardır aynı kilodayim feci moral çöküşü yaşatıyor kilo insana, hiç bir yere saklanmiuor bu gıdık olsun basenler beldeki o simit ve koca bir göbek. Neyse hepsi gecicek umarım ama ne zaman? Artık zayiflayabilecegimden bile supheliyim inan.
İnanmazsan başaramazsın cnm.zaman zaman bu duygulara kapanman normal bende oluyodu ama hiç pes etmedim.şuanda 56kiloyum ve hala fazla kaçırınca kilo almaya meyilliyim.ama gelen bikaçkilo dikkat edince gidiyo böyle yaşamak pahapiçilemz mutluluk.aende kendine güven ve pes etme...

Pucca nasıl pes etmeyebilirim dün beni gorsen sanki ipimden kopmuş gibi yedim yani anlatamam ve becereniyorum sabah yulafi yiyorum sanki istahim açılıyor , anlam veremiyorum özel zaman falan da değil ama en son 58 olmuştum superdi şimdi tartışmaya korkuyorum . yapacağım 58 'den 52 ye inmekti başka şey değil ama yapamiyorum evel gün spor da yaptım ama sanki çikolata yemek içinspor yyapmisim gibi hatta çikolata da pek sevmem ama çok yiyorum ben anlamadım nazar diycem galiba :)

Zayıflık öyle güzeldi ki anlattığın gibi rüya gibi bir şeydi.hiç kolayca zayiflayamayacagimi dusunemezdim yeyip kilo alan ama hemen verenlerdendim aah ah metabolizma ve de irade işte

aferin kız sana bir ara seni takip ediyordum sonraları diyeti de bıraktım takibi de en son senle aynı kilolardaydık şimdi ben 65 oldum sen çıtır kalmışsın gerçekten tebrik ediyorum.benim artık kendime bir tokat atıp harekete geçmem lazım

Pucca nasıl pes etmeyebilirim dün beni gorsen sanki ipimden kopmuş gibi yedim yani anlatamam ve becereniyorum sabah yulafi yiyorum sanki istahim açılıyor , anlam veremiyorum özel zaman falan da değil ama en son 58 olmuştum superdi şimdi tartışmaya korkuyorum . yapacağım 58 'den 52 ye inmekti başka şey değil ama yapamiyorum evel gün spor da yaptım ama sanki çikolata yemek içinspor yyapmisim gibi hatta çikolata da pek sevmem ama çok yiyorum ben anlamadım nazar diycem galiba :)
iraden zayıf olucana sen zayıf olsana kız..zor bişey değil bebem yaa..azcık boğazını tut ve uyulması gereken kurallara uy.zaten burda herkez yasaklarıda cısslarıda bize kilo aldırıcak yanlışlarıda çok iyi biliyo sende biliyosun..o yanlışlardan vazgeç.inan bana zaman boşa geçiyo.bihafta verdiğini diğer hafta alınca eline bişey geçmiyo.
Benim tek önerebilicem şey hep söylüyorum gündüz ne yersen ye akşam dikkat et erken yemeye çalış.erken yiyemezsen çok az bişeyler atışrır yada sağlıklı şeylerle doyur mideni.artı en az 2litre su.bu iş tamam.ama gerçekten uygulamaya koyman lazım.bugün yapıpta yarın bozarsan sil baştan başlamış olursun buda vakit kaybı.hayal kırıklığı

canım benim sarılasım geldi sana :) çok tatlısın teşekkürler sağol tatlım wallaha haklısın bir hafta rejim sonraki bir hafta ye bol bol ee ne oldu o eziyet, zaten ne zaman bir şeyler yesem ya diyorum bunları yiyceksin tamam da o eziyetleri bunun için mi çektin ? Hak ediyor mu bu yiyecek o eziyetleri çektiğime, hayır deymiyor ama yine de yiyorum ne pis boğaz zayıf irade haklısın :) Kendim zayıflasam daha iyi olacak iradem zayıflayıp duruyor kalıbım yerine.

Akşam bazen geç saate kalıyor yemeğim hadi dıyorum 6 yı geçtı 7 oldu yemeyeyım sonra bır bakıyorum 9 da yemişim, bir de suyu az içiyorum bak bugun yıne 1 lıtre oldu olmadı 2 yi gördüğüm pek olmuyor onu daha cogaltmam lazım günde 2 şişe hazırlayayım akşama kadar onları içeyim aslında.. haklısın yine .

yok yok zayıflamalıyım, irademe hakim olmalıyım, zayıflayayım sonra istediğim zaman kaçamak yapıp toplarım ama bir zayıflayayım önemli konu orda.

Süper olmuşsunuz gerçekten. Vücut yapınız güzelmiş omuz kalça oranı, bel bacak boyu falan çok güzel olduğu için 57 kiloluk halinizde o kadar bile göstermiyorsunuz. Acaba boyunuz mu uzun ki?

iraden zayıf olucana sen zayıf olsana kız..zor bişey değil bebem yaa..azcık boğazını tut ve uyulması gereken kurallara uy.zaten burda herkez yasaklarıda cısslarıda bize kilo aldırıcak yanlışlarıda çok iyi biliyo sende biliyosun..o yanlışlardan vazgeç.inan bana zaman boşa geçiyo.bihafta verdiğini diğer hafta alınca eline bişey geçmiyo.
Benim tek önerebilicem şey hep söylüyorum gündüz ne yersen ye akşam dikkat et erken yemeye çalış.erken yiyemezsen çok az bişeyler atışrır yada sağlıklı şeylerle doyur mideni.artı en az 2litre su.bu iş tamam.ama gerçekten uygulamaya koyman lazım.bugün yapıpta yarın bozarsan sil baştan başlamış olursun buda vakit kaybı.hayal kırıklığı

tatlım harika gözüküyorsun tebrik ederim.
boyun kaç acaba senin?

canım benim sarılasım geldi sana :) çok tatlısın teşekkürler sağol tatlım wallaha haklısın bir hafta rejim sonraki bir hafta ye bol bol ee ne oldu o eziyet, zaten ne zaman bir şeyler yesem ya diyorum bunları yiyceksin tamam da o eziyetleri bunun için mi çektin ? Hak ediyor mu bu yiyecek o eziyetleri çektiğime, hayır deymiyor ama yine de yiyorum ne pis boğaz zayıf irade haklısın :) Kendim zayıflasam daha iyi olacak iradem zayıflayıp duruyor kalıbım yerine.

Akşam bazen geç saate kalıyor yemeğim hadi dıyorum 6 yı geçtı 7 oldu yemeyeyım sonra bır bakıyorum 9 da yemişim, bir de suyu az içiyorum bak bugun yıne 1 lıtre oldu olmadı 2 yi gördüğüm pek olmuyor onu daha cogaltmam lazım günde 2 şişe hazırlayayım akşama kadar onları içeyim aslında.. haklısın yine .

yok yok zayıflamalıyım, irademe hakim olmalıyım, zayıflayayım sonra istediğim zaman kaçamak yapıp toplarım ama bir zayıflayayım önemli konu orda.
Su konusunda bende müzdaribim sen yine 1lt içebilmişsin ben sabah kalkar kalkmaz bi bardak içiyorum bide yatarken bi bardak :KK43:ne kötü bi durum.ha bide gün içinde aklıma gelirse bi bardak içerim.günlük 3bardak çok vahim.bende eskiden 1er litrelik şişeleri doldurur 3tane onları bitirirdim ancak ozaman 3lt içebiliyodum.aslında tekrardan suyu fazlalaştırsam sorun kalmıycak..
Bu arada akşam yemeğini erken yiyerek zayıflayalım diye bi post açmıştım epey eskiden tekrar hortlattım geçenlerde... oraya beklerim.paylaşım yaparız erken yemeğe çalışırsın:KK56:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiyerek-zayiflayalim-buyrun-beraberce.679660/

Süper olmuşsunuz gerçekten. Vücut yapınız güzelmiş omuz kalça oranı, bel bacak boyu falan çok güzel olduğu için 57 kiloluk halinizde o kadar bile göstermiyorsunuz. Acaba boyunuz mu uzun ki?
Teşekkür ederim cnm evet vücut yapım atletik ondan olabilir şekle çabuk giriyo kilo verince.zayıfkende vücut hatlarım güzelce yerine oturuyo boyum 168
tatlım harika gözüküyorsun tebrik ederim.
boyun kaç acaba senin?
Sanada tşk ederm cnm 168..

PicsArt_10-08-09.26.31.jpg

Ben geçen sene almıştım bunu.az önce dolapta gözüme çarptı ne için aldığımı bile unutmuşum:)
araştırayım dedim karşıma bu yazı geldi.demledim şuan içiyorum☺tavsiye ederim ; )

NAR ÇİÇEĞİ ÇAYI
Zayıflamak isteyen okuyucularımız için nar çiçeği çayı faydalarından bahsetmek istiyoruz. Tatlı krizlerinden kabızlığa, sık acıkmaktan mide şişkinliğine kadar birçok soruna çare olan nar çiçeği çayı mutlaka tüketmeniz gereken bitkilerin başında geliyor!

Yağları yakıyor

İçeriğinde yüksek oranda C vitamini bulunduran nar çiçeği, vücudun güçlenmesini ve yağ hücrelerinin yakılarak yok edilmesini sağlıyor. Özellikle basen, göbek, bel çevresinde birikmiş yağlar için nar çiçeği çayı faydalı etki gösteriyor.

Kan şekerini düzenliyor

Bilimsel araştırma sonuçlarına göre nar çiçeği çayı, kan şekerini düzenliyor. Bu sayede sık sık acıkma, geç doyma sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Kan şekeri düzenli olduğunda açlığa bağlı halsizlik, sinir, mide bulantısı gibi olumsuz etkiler de ortadna kalkıyor.

Mide şişkinliğini alıyor

Nar çiçeği çayı faydalarından biri de sindirim sistemini güçlendirmesi ve hazmetme sorunu yaşayan kişilerde tedaviye yardımcı olmasıdır. Bağırsaklardaki kurt ve parazitleri temizleyen bitki, aynı zamanda kabızlık problemi için de harika bir çözüm sunuyor!

Tatlı krizlerini kesiyor

Tatlı krizlerini kesmek istiyorsanız, nar çiçeceği çayı size bu konuda destek sağlıyor. Günde bir iki fincan içilen çay sayesinde kan şekeri ve tokluk hissi düzenleniyor; tatlı yeme isteği yok oluyor. Bu sayede kilo veriyor ve fazla yağlardan kurtuluyorsunuz.

Nar çiçeği çayı nasıl hazırlanır?

Aktardan alabileceğiniz bir tutam kuru nar çiçeğini 1-2 fincan kaynamış suya atarak 4-5 dakika demleyebilir ve içerisine tarçın, limon, karanfil ekleyerek tüketebilirsiniz. Sıcak çay tüketmekten hoşlanmayanlar, nar çiçeği çayı demlendikten sonra oda sıcaklığında soğutup buz ekleyip içebilirler.
IMG_20151008_234749.jpg

X