''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

Çok geçmiş olsun canım. O baş ağrısının sebebi spinali yapan dr nin ilacı verirkem kıpırdamaman gerekiyordu. Seni uyarmalilardi. Ben ikh sezaryen oldum ikisi de spinaldi. İlkinde çok başım ağridi ikinciye çok dikkat ettim o yúzden 1 iaftaya gecer canim inşallah

Merhaba,
Azminden ve kararlılığından ötürü seni kutlarım.Çünkü kilo aldınmı vermese gerçkten çok çok çok zor bişey.
benimde 6 -7 kilo fazlam var ama inan kaç aydır veremedm en son artık spora yazıldım yediğime içtiğime nasıl dikkat etcem bakalım zamanla göreceğiz.Senden ricam zayıflamanda en büyük etkenler neler nasıl başardın sağlığına kavuştuğunda bunları bize yazman.sevgiler

Öncelikle sizi gerçekten çok tebrik ediyorum. Şunu içten söylediğime emin olabilirsiniz; akşam akşam moralim yerine geldi. Ancak sormak istediğim bir şey var. Ben 17 yaşındayım ve öğrenciyim.Boyum 1,71 ve 72 kiloyum. 60 olmak istiyorum. Ama asıl istediğim bacaklarımın incelmesi. Siz kilo verince bacaklarınız da otomatik olarak mı inceldi, yoksa özel herhangi bir şey yaptınız mı bacak inceltmek için? Bana verebileceğiniz bir abla tavsiyesi varsa çok memnun olurum :)

Bu arada çok çok çok geçmiş olsun, gerçekten üzüldüm

Canm ben sana bu belfitigi konusunda ciddi anlamda yaridimci olabilrdim... maalesef ameliyat olmussun. . Cok gecmis olsun ..

sağol canım,şimdi daha iyiyim şükürler olsun baş ağrım falan kalmadı,ama halen çocuklara susun diye bağırırken fena başım sancıyo,sanırım bir müddet daha çocuklara kızamıycam
dr hiç uyarmadı beni,ve ben iğneler vurulurken belime,kafamı sağa sola çevirdim dayanamıyorum dedim,kusucam bişey erin dedim yani devamlı kaynaştım,eğer deseydi,kımıldama diye ben yapmazdım hata,,
teşekkür ederim canım
zayıflamaya karar verdiğimde devamlı araştırma peşine girdim,netten olabildiğince faydalandım diyebilirim,bana nelerin kilo yaptığını az çok öğrendim ve bunlara dikkat ettim,en büyük etken akşam yemeklerini geç ve tıka basa yememdi,ondan vazgeçtim,saat 5 6 gibi yemeğimi yedim az yedim sağlıklı şeyler yedim ve o saatten sonra ağzıma en ufak bişey almadım,su ve bitki çayı dışında
teşekür ederim canım,ben bacaklarım veya göbeğim için herhangi bişey yapmadım,zayıflamaktı ilk hedefim yani kilo vermek,ideal kiloma geldiğimde sarkma olursa spora başlarım diye düşündüm sadece,spor yapmadım o evrede,sadece kilo vermem yeterli oldu,yalnız şunu söyliyim canım,60 kiloya inince kilo vermem durmuştu ve o zaman mekik ve diğer ufak egzersizlere başlamıştım,sırf kilo vermem tekrar başlasın diye,ayrıca nesfitle tanıştım onun sayesindede 56ya inebildim,,bazen bu şekilde vücut şaşırtmak lazım,ben başardım sende başarırsın umarım
Canm ben sana bu belfitigi konusunda ciddi anlamda yaridimci olabilrdim... maalesef ameliyat olmussun. . Cok gecmis olsun ..

çok sağol canım,evet ameliyat sonrası zulümdü benim için ama neyseki başım geçti şükür,şimdi sıra belimde en ufak bi rahatlama yok çok canım yanıyo,ameliyat olmadan önceki ağrının 100 katı diyebilirim,oyüzden sıkıntılıyım şuanda ne zaman geçer allah bilir,dr'da bişey söylemedi yine acıması normalmi ne zaman geçer hiiiiççç

Son düzenleme:
oncelikle geçmiş olsun.. bütün agrı ve sıkıntılrınızdan en kısa zamanda kurtulursunuz inşallah..
valla ilk olarak sizi elma sirkesi ve bal kürüne başlama mesajında gördüm sonra başka yerlerdede gördüm bide baktim wuuuu bu ne güzellik..
süper olmuşsunuz gerçekten.. böyle zayıfladımmı insan bütün övgüleri hak eder yani
elma sirkesine sürekli olarak devam ettin mi ? bende onu merak ettim :)

teşekkür ederim,,elma sirkesini bir ara düzenli olarak hiç aksatmadan kullanmıştım canım,ama uzun zamandır içmiyorum oda bi gerçek,,şuanda kilo vermem öyle bir duraksamaya girdiki,canım sıkkın cidden,58i göremedim gitti,,

devamlı yeme halindeyim düzen müzen kalmadı,yiyorum ama kilo artışı olmuyo şükür,her sabah tartıya bi korkuyla çıkıyorum ama oda ne hep 59 hep 59,,bıktım artık,boğazıma hakim olamıyorum mesela dün ve bugün okadar çok abur cubur yedimki şaştım kendime,ne oluyo bana anlamadım,elimde değil çok canım çekiyo,
artık sıkı sıkı sarılmak istiyorum 58i görsem gaza gelicem ama olmuyo işte

olur ya.. mutlu sona gelmişsin sen takma bu kadar :)
bende elma sirkesi bi tek sabah içiyorum yarından itibaren lahana kürüne de başlıyorum bide bu sabahtan itibaren maydonoz kürü de yapıyorum bakalım hayırlısı .. mesajlarına ve resimlerine baktım birkaç kez :)

harikasın canım,sonuçları benimlede paylaşırsan sevinirim,bende lahanaya devam ediyorum ama düzenli değil,gündüzleri içiyorum bikaç kez ama akşam yemeğinde allah ne verdiyse homili gırtlak götürüyorum

Çok geçmiş olsun, spinalden sonra yani ameliyattan sonra ilk gün başınızı sağa sola hareket ettirmemeniz lazımdı o yüzden ağrınız şiddetli olmuştur ve hemen kahve içmeye başlanmalı gerçi siz içmişsiniz muhtemelen başınızı oynattığınız için olmuştur

evet canım bunu öğrendiğimde çok geç oldu,neyseki başım geçti iyiyim,dr'un hatası işte hiç uyarmadı kaldıki neden olduğunu bile bilmiyo
2 hafta oldu ama belim inanılmaz ağrıyo sancıyo,niye geçmedi anlamıyorum,dik poziyona imkan yok kalkamıyorum yani dimdik olmuyo vücudum,hep eğri yürüyorum canım çok yanıyo,sanki içimdeki kemikler eğri kaynamış gibi bu düzelirmi bilmiyorum,şimdi dr'a gitsem yine anlamadım olmaması gerekti diycek sinir oluyorum artık doktorada

en güzeli başka doktora gitmek ama benim bildiğim bel fıtığı ameliyatından sonra hemen toparlanılmıyor

en güzeli başka doktora gitmek ama benim bildiğim bel fıtığı ameliyatından sonra hemen toparlanılmıyor

ama canım açık ameliyat olmadımki ben alt tarafı lazerle kapalı ameliyattı,benle aynı gün 2 kadın daha oldu,benim dr başkaydı o 2sinin başka,onlarda hiç bir sorun olmamış çabucak toparlanmışlar,hemde başa vurmamış hiç ağrı,daha geçen gün aradım telden sordum durumlarını çok iyiyiz dediler

Canım o zaman başka doktora muhakkak görün ihmal etme

evet aynen öyle canım,ne kadar çabuk verirsen tüm kiloları okadar vücut şaşıyo ve sarkıyo
demekki ben adamakıllı vermişim

wooooowwwwwwwwww valla fıstık gibi olmuşsun kıskanmadım desem yalan olur ama sevindim senin adına keşke bende senin kadar azimli olsaydım ama nerde bugün başlıyorum ertesi gin vazgeciyorum
bende zamanında öyleydim canım ama bi başladım eksilmeye,dahada gaza geldim motive oldum devam ettim bırakmadan zafere ulaştım
valla bende gidermi bu göbek sporsuz diyodum,ama ilk hedef olarak kilo vermek isteğiydi sonra gitmezse göbek yaparım spor dedim,ama sadece ideal kilomun altına inmem yeterli oldu göbek sıfırlandı
dediğin gibi ilk sayfaya koydum canım,,teşekkür ederim bu arada,etrafımdaki herkez cidden çok şaşırıyo ve ciddi derecede kıskanıyolar,ama kıskanılcak bi durum yok herkez istese yapar,ama onlar hem yemekten vazgeçmiycekler hemde zayıf olcaklar,yok öyle bi dünyaa
ben teşekkür ederim işe yaradıysa fotolar ne mutlu bana
tebrikler cnm bravo boyun kaç cm acaba :)
169 boyum canım
inşallah istediğin kiloya inersin tez vakit canım
waooww gerçekten harika görünüyosuunn
gaza geldim sayende
yaa bişey sorucam kollarında sarkma oldumu nasıl toparladın..benim en büyük sorunum kollar!1
en çok ve en önce benim kollarım inceldi canım,hiç sarkma olmadı,hani tuz sallayın bakalım kollarınız bıngıldıyomu derlerya,ben sallıyorum valla hiç bıngıldamıyo,demekki sarkma yok
Canim yabasenlerini nasil erittin
dediğim gibi ideal kilomunda altına inince otomatik olarak onlarda gitti,kilo vermek yetti yani özel bişey yapmadım
supersin!!!! harika görunuyorsun, azmine hayran kaldim

yaklaştın canım 169 boyundayım
bakıyım zamanında yediğim menüleri pcme kaydetmiştim,bulursam eklerim canım
evet çocuklar en büyük yardımcım bu konuda

slm lütfen acil yardım edin bana ben 28 yasında 170boyunda ve 105 kilolum acil yardımmmmmmmmmmmmmmm
canım benim yaptıklarım yazıyo ilk sayfada bi bak ve cidden uygulamaya başla,çok fazla kilon var ilk başlarda çok hızlı kilo verirsin hem moral olur sana
Canım o zaman başka doktora muhakkak görün ihmal etme

öyle yapıcam canım uygun zamanı bekliyorum,eşim çalıştığı için tek başıma gitmem zor:26:

yazılarını yeni gördüm baş tarafı okurken aferin ne güzel olmuş diyordum bu son yazını görünce şaşırdım valla canım benim tanımıyorum seni ama umarım allah seni çocuklarına sevdiklerine bağışlar nazara gelmişindir bütün sıkıntılarından bir an önce kurtulur sağlığına kavuşursun fıtık bendede var yatakta yatmanın ne demek olduğunu daha doğrusu yatamamanın baş ağrısıda cabası migrenim olduğu için onuda biliyorum hapta içsen yaramaz stresi hiç sevmez ne olur ağlama biraz sabırla hepsi geçer sen moralini bozmamaya çalış oda ağrılarını tetikler beslenmenede bu aralar dikkat et iyi haberlerini bekliyeceğim kocaman sevgiler
son paylaştıklarını yeni gördüm daha iyi olmana sevindim

Son düzenleme:

allah razı olsun güzel dileklerin için canım,,
evet baş ağrım geçti ama belimden ve kaburga ağrımdan çok şikayetçiyim halaa,,ne zaman geçer bilmiyorum yaa

helal olsun ayakta alkışlıyorum ne diyeyim bu azme ne denir bilemiyorum..
daha önceki topiklerinede denk gelmiştim helal olsun ben 3 kilo vermeye calısıyorum beceremiyorum.. 2 çocuklu çıtır anne tebrikler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…