''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

ayy şımardım valla teşekkür ederim canım sağolasın
ay maşallah gerçekten benim azıcık fazlalığımı vermedeki iradesizliğimi bi kırsam keşke çok güzel olacak

teşekkür ederim,,bende irademi kaybediyordum son kilolar gitmeyince,ama hırs insana herşeyi yaptırıyo,,
şuandada bikaç kilom var vermek için ve ben çok gazlıyım uçarak gidicem inşallah hedefime

bazıları demiş ya hiç sarkmamışsın evt maşallah taş gibisin cnm

bunda kilonu zamanla vermen çok etkili olmuştur kanımca...

...

kiloyu belli bir sürede ve de sağlıklı bir şekilde vermek önemli yoksa her yerleri sarkıyor insanların.

mesela gülben ergen, derya şensoy'un kızları... daha pek çok örneği vardır.

yüzleri bile sarkmış kadınların. önemli olan adam akıllı vermek.

harikasın....

wooooowwwwwwwwww valla fıstık gibi olmuşsun kıskanmadım desem yalan olur ama sevindim senin adına keşke bende senin kadar azimli olsaydım ama nerde bugün başlıyorum ertesi gin vazgeciyorum

selam bende 21 yasindayim ve kilom 94 civari
isterseniz birbirmize destek olup zayiflayalm

Merhaba . . Öncelikle tebrik ederim. . Önce ve sonrası fotoğraflarınız müthiş

Bende 63 kiloyum 1,70 boyum. kilolu gözükmüyorum ama simitlerden ve sezeryan göbeğimden oldukça rahatsızım. .Bende 4-5 kilo vermek istiyorum nasıl başlamalıyım hiç bir fikrim yok doğrusu. . Spor yapma imkanımda yok doğrusu ev haricinde. .

Birde düşünüyorum zayıflasam gidermi bu göbek

Bu sitede gördüğümm en güzel sonuçlardan birisin kesinlikle azmine hayran kaldımm.

Hele ele Türkiyede çocugu olupta bu fizige geri dönmek gerçekten şımartılması hakeden bi durum bütün övgüleri hakediyosun

tebrik ederim seni tekrar canımmm müthiş güzelliktesin

Yalnız senden istediğim bişey var neler yaptıgını nasıl kilo verdiğini sorulara cevap vererek yanıtlamışşın hepsini birleştirmek okumak zor oluyo arada kaçırdıklarımız oluyor .

Resimlerinin oldugu ilk konuna biizm için neler yaptıgını yazarsan sevap işlemiş olursun

Öpüyorum

Gerçekten içtenlikle tebrik ediyorum büyük bir iş başarmışsınız ! :) Darısı başıma Resimleri koymanız çok iyi olmuş bu resimlere bakarak azmim arttı gerçekten ...Ne zaman vazgeçmek istesem sizin gibi başarılı olan arkadaşların resimlerine bakıp güç topluyorum teşekkür ederim

1000 kere maşallah yaaa...........

o kadar güzel olmuşsun ki. arada bizlere böyle gaz versen ne güzel olur. hedefim 54 dü ama mayıs sonuna kadar hedefimi 50 ye indirdim seni görünce. umarım en son ne zaman o kg daydım bilmiyorum ama 50 yi görürüm. pazartesi kg ma bakıp güncelleyeceğim çizelgemi de

waooww gerçekten harika görünüyosuunn
gaza geldim sayende
yaa bişey sorucam kollarında sarkma oldumu nasıl toparladın..benim en büyük sorunum kollar!1

Maşaallah çok çok güzel kilo vermişsin iki çocuk bu fizik takdiri hakediyorsun sabrın için, benim bir çocuğum var 68 kiloda kaldım hiç kilo problemim olmamıştı o kadar güzel özetlemişsinki duygularıma tercüman olmuşsun, boyun kaç onu merak ettim 1,70 sin heralde,birde örnek menü vs. de eklesen ilk sayfaya, klasik diyetisyen listeleri gibi mi yaptın, en çok hoşuma gidende abur cuburu hamur işini tamamen hayatından çıkarmaman:)) iki çocuk olunca spora gerek kalmamış zaten:)

slm lütfen acil yardım edin bana ben 28 yasında 170boyunda ve 105 kilolum acil yardımmmmmmmmmmmmmmm

selam arkadaşlar kusura bakmayın yazdıklarınızı yeni gördüm ama şimdi cevaplamam imkansız affedin,

bel fıtığım vardı 3 tane,lazerli ameliyat oldum,geçen çarşamba olup cuma eve geldim,baş ağrılarım geçmek bilmedi diye,dr'a gittik pazaretesi ama neden olduğunu dr bile bilmiyomuş,olmaması gerekmiş anlamamış,serum taktırdı haplar verdi yine,eve geldik,ama haplardan geçen akşam ölüyorum zannettim az daha çok kötü midem yandı başım döndü,kıvrandım durdum yatakta,dayanamayıp kusarak çıkartmayı denedim hapı,başardımmı bilmiyorum çok zorladım kendimi az bişey çıkardım ama kendime geldi midem,bidahada hap falan içmedim,kendi kendine geçer umarım, bol su ve kahve içiyorum,yürüyüş imkansız ayağa bile kalkamıyorum,belim çok fena yürümek çok zor,

2 şubat 2014(yazdım ama buraya atmayı unuttum)
kızlar ben çok kötüyüm kafam çok fena yerimden kalkamıyom,ölüyorum acıdan enseme boynuma vuruyo,geçmiyo naptıysam faydasız,spinal anestesi yaptılar belime,ondan diyolar,kahve manyağı oldum kafein al bol bol su iç dedi,ama geçmiyo,dua edin nolur,bidaha ölcen deseler olmam ameliyat ,okadar kötüyümki,ağlıyorum devamlı,1 gr ağrım hafiflemedi,belimin acısını bile hissetmiyorum,napcam bilmem geçermiki,,dua edin sabrediyorum,yapcak bişeyim yok,çok acıyo kafam oturamıyorum bile,ayağa kalktığım gibi beynim akıyo sanki,of allahım yardım etsin,çok fenayım,,dua edin geçsin şu ağrılarım başka bişey demiyom,hoşçakalın,yakın zamanda yanınızda olmak istiyorum sağlığıma kavuşmak istiyorum ,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ameliyattan sonra bugün 8.günüm ve baş ağrım ciddi derecede azaldı,zonglamalar devam ediyo okadar,

ama 3 gündür belim feci şekilde acısını hissettiriyo ,ilk günlerde kafamın ağrısından belimi hissetmiyordum,
şimdide belimin acısından kafamın acısını hissedemiyorum o derece,

yatağa bağımlı kaldım resmen,bu kadar acıması ağrıması normalmi belimin bilmiyorum,ama geçiceği günü bekliyorum,hiçbişeyden zevk almıyorum yarabbim çok acım var,
hergece yattığımda yatağıma çok fazlalaşıyo ağrım belimi gevşek bırakamıyorum ve devamlı ağlıyorum,
ben bile bıktım kendimden,eşimi düşünemiyorum,
her işime koşuyo allah razı olsun çok iyi bakıyo bana ve çocuklara,

kendinize iyi bakın bir süre daha aranızda olamıycam sanırım,tek derdim şuanda belimdeki ağrı,ve inanılmaz iştahım açıldı 1 haftadır devamlı yeme halindeyim,ve inanın çok moralim bozuluyo,tartıya çıkmaya korkar oldum,:18:
ama şimdilik umursayamıyorum,önemli olan tek şey sağlığımızmış bunu bu dönemde çok iyi anladım,siz siz olun şükredin kızlar,sağlıksız biz bir hiçiz:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…