''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

triendy21 kaç beden oldun canım belki yazdın gözden kaçırdım bilmiyorum sormak istedim başarına hayran kaldım çünkü :)

müthiş bir değişim ama asıl önemli olan koruyabilmek
çok haklısın canım,kilo vermek korumanın yanında çocuk oyuncağı kalıyo bunu anladım ben,,ama 80den 56ya düşmüş biri olarak uzun zamandırda 5kilo harici kilo almamış olmamda büyük başarı,bidaha 55e düşersemki eğer bigün korumak ve o kilodan şaşmamak için elimden ne gelirse yapıcam koyvermicem eskisi gibi,,
triendy21 kaç beden oldun canım belki yazdın gözden kaçırdım bilmiyorum sormak istedim başarına hayran kaldım çünkü :)

şuanda 38 bedenim canım,ama 56ya düştüğümde 36ya giriyodum rahat,yani ablamın girdiği kotlarına bende giriyodum,
bel ölçüm 80kiloyken 105cmdi,56 kiloda 69 cm olmuştu,şuanda 72 cm bel ölçüm;
genel olarak soruna cevabım şuanda 38 bedenim,,36ya düşmek hedefim tekrar,ama olmuyo sağlığımdan başka bişeye odaklanamıyorum,hiçbişey yapasım yok,kilo vermek bile istemiyo canım o derece psikoljim alt üst oldu çok moralim bozuluyo,biran evvel eski sağlığıma kavuşup tekrardan hedefime odaklanmak inşallah

Son düzenleme:

Canım bir problem mi var ben geçmişi bilmiyorum da hayırdır inşallah ??
Çok büyük bi başarı gösterdin sen aldıklarınıda vereceğinden eminim.
Fiziğin muhteşem olmuş o fotograflar herseyi gösteriyor hemde spor yapmadım diyorsun, bende 3 4 kilo vermek istiyorum deli dana gibi görsen nasıl ugrasıyorum bugün 1 saat pilates yaptım sonra callanetics yaptım.. Sporsuz kilo verdiğin halde vücut hatların güzel :)

belimden fıtık ameliyatı oldum canım lazerli,1 ay oldu ve hala şiddetli ağrılarım oluyo,iş yapamıyorum çok fazla e tabi canım yandıkçada moralim bozuluyo canım hiçbişey istemiyo,normal yeme düzenine geçtim,düşünmeden yiyorum yani herşeyi,ama tartılmayı ihmal etmiyorum gr gr hergün eksi görüyorum çok şükür şaştım kaldım,bide dikkat etsem cidden güzel kilolar vericem

söylediklerin için teşekkür ediyorum,cidden insanın bikaç kilosu kalınca vermesi nede güç oluyo dediğin gibi geçen aya kadar deli dana gibi bende çabalıyodum ama koruma dönemindeymişim gibi bi iniyodum bi çıkıyodum sabitlerde takılıp kalmıştım sinir bozucu bişey,umarım sende çabalarının karşılığını alırsın kurtulursun şu 3-4 kiloluk pis ağırlığından:13:

hem spor yapmak gibisi varmı canım yaa keşke şansım olsaa bende yapabilsem,bu kadar didinmeme gerek kalmazdı çabucak fitleşirdim yine tez zamanda

Allah şifa versin canım üzme kendini iyileş yaparsın elbette saglıgın herseyden önemli sonuc olarak.
Ah bende versem cok rahatlıcam canım bende birazda basen var bölgesel calısıyorum kalca bacak..
Şey soracagım canım iç bacakların birleşik mi ayrık mı senin yani benim tam bikini bölgesisinin altı birleşik orayı ayırmaya calısıyorum
İç bacak hareketleri yaparak ama ne zaman sonuc alcam bilmiyorum Biri çıksa benim böyleydi böyle oldu dese rahatlıcam :)

azimle sıçan duvarı delermiş tebrik ederim gerçekten

sağol canım,,

valla hiç farketmemiştim bakmamıştım,sen sorunca gidip aynada baktım
evet birleşik,bacak iç kısımları geldi yine 56dayken bu kadar kalın değildi yani baya bacak iç kısımlarımda incelmişti,ama ozaman ayrıkmıydı hatırlamıyorum hiç bakmadım
ama dediğin gibi ayrık olması daha iyi bence cidden sıkı bacaklara ihtiyacımız var onun için,çünkü ablam var zayıf 166 boy ve 52 kilo bacakları tam dediğin gibi ayrık orası baya ince bacakları var yani,,bende isterim o şekilde olmasını heralde,

Çok şekersin ya
Kimisi çok zayıf olsada yapışık olsada birleşik oluyor ama benimkilerin incelmesi var yumoş yumoş henüz kolay kolay inclemiyor o bölge çok zor.
O şekilde çok seksi duruyor vallayabayılıyorum :)
Baksana ya ne güzel Bende istiyorum Tam külodun bitti nokta birleşik bende öyle söyleyim :)

Bak rihanna tamamen yapışık güzel durmuyor ki

Çok kalın bacaklı zaten bu kadar .. Ne yapıp ne edip birleşikliği ayırmam lazım cıldırcam ya basenli oldugumdan daha kalın duruyor

AYY KIZ ALEMSİN VALLAA

bencede güzel duruyo ama oşekilde olmak için baya çaba sarfetmek gerekir,heralde ben 50 kilo olunca ancak o hale gelebilirim

Son düzenleme:
AYY KIZ ALEMSİN VALLAA

bencede güzel duruyo ama oşekilde olmak için baya çaba sarfetmek gerekir,heralde ben 50 kilo olunca ancak o hale gelebilirim

öyle ama motivasyon acısından böyle fotolara bakmak lazım çok istiyorum böyleolmayı napsam konumu acsam böyleyken böyle olan var mı diye fotosunu koysun falan
aynen çaba lazım emek lazım gayret lazım of of of of çıldırcam

Dün akşam gördüm okudum hayran kaldım azmine ve başarına :) benimde bi başlayıp bir biten diyetime acayip motivasyon oldu okuduktan sonra karar verdim senin gibi olmadan bırakmıcam bu sefer :) heleki resimlerin arasındaki uçurum farkları görünce ağzım açık kaldı bide 2 çouk annesi fiziği mükemmel olmuş :)
bende şuanki halimin fotografını çekicem ve belirli aralıkla çekmeye devam edicem sonrada bende paylaşıcam :))

teşekkür ederim canım,çok mutlu oldum azim verdiğime,inşallah başarırsın seninde fotolarını görmek nasip olur

teşekkür ederim canım,çok mutlu oldum azim verdiğime,inşallah başarırsın seninde fotolarını görmek nasip olur

konunu önceden görmüştüm ama sımdı karsıma cıktı yıne baktım..
yahu o göbek nasıl oyle dümdüz oldu?

kız sen benım gözüme yenı bı kusurumu sokmaya mı geldın..
bende sımdı farkettım oranın ayrık olduğunda ne kadar fıt durduğunu..
naapcam sımdı ben..bıde bacak ınceltmeye mı koyulcaz..
yoksa benım ıdolum rıhanna deyıp hava mı atcaz

konunu önceden görmüştüm ama sımdı karsıma cıktı yıne baktım..
yahu o göbek nasıl oyle dümdüz oldu?

benimde hiç ümidim yoktu ilk başta,ne kadar kilo verirsem veriyim bu göbek gitmez çok fena sarkar diyodum,ama ne yaptı ne etti kilolarla birlikte göbekte gitti,bayada cm olarak incelmişim,ilk başta belim 105 cmdi,resimdeki halimde(zayıf halim) 69 cmdi,,e olucak,, okadar cm atmışım düzleşiversin bi zahmet

Son düzenleme:
bende bir ara 80 küsür kiloydum sonra 60a düştüm şimdi yine 74 kiloyum :26:
tabi verdiğimi anında geri almadım zamanla

Canım benim harika görünüyorsun. maşALLAH... ben çok kilolu olmadım hiçbir zaman. en fazla 58 olmuşumdur. şimdi 55. ama göbek hiç gitmiyor benim. omuzlarımda dar. bunu nasıl orantılayabilirim ki fikriniz var mı?

Galiba spor yada yüzme en iyisi. 36 yaşındayım ve kimse evli olup 14 yaşında çocuğum olduğuna inanmıyorlar. üstelik 2 hamilelik ve doğum geçirdim.

çay çay bişeyler biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim. sevgiler...

Herşey gönlünüzce olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…