Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Videolar için görüşme, savcılığa başvur. Poposu tutuşunca geri çekilir zaten.

Bana inaninki bu konuda on yila gecse yuzune vurmayacak erkek yok.bir damarina basmaya bakar.artik dediginiz gibi toplum bunu hakediyor.ufacik bir sevme ufacik bir hata hayata mal oluyor.yazik konu sahibine simdi korkudan ne halde
kendinizi kandırıyorsunuz. Toplumda normal insanlar da var bu konuda. Eski eşim psikopatın önde gideniydi 10 yıllık ilişkimiz boyunca bekaretin "B" si bile geçmedi aramızda, ne damar basmalaaaar ne kavgalar gürültüler.. Öyle bişey yok yani idiyot gerizekalı maganda erkekler kadın bedeni hakkında ileri geri konuşuyor diye herkesi aynı kefeye koyamazsınız.. Ayrıca hemen hemen her sevgilimden evlenme teklifi aldım böyle bir konuya takılacak birini de hiç görmedim. Şu anki eşim de zira aynı şekilde.. Neyse siz de eminim böyle olmasına karşısınız zaten ama toplum böyle diye genelleme yaparak bu durumu bir nevi kabullenmiş oluyorsunuz. Toplum böyle falan değil, size magandalar denk gelmiş hepsi bu O magandalara gerekli tepkileri verse kadınlar, onlar da bir sonraki ilişkilerinde bunu sorgulamaya çekinirlerdi ve sizin o toplum dediğiniz magandalar belki topluma kazandırılabilirdi. Mesela benim başıma gelecek olsa böyle bişey, ona hayatının dersini verirdim ki bir daha da herhangi bir kadının bedeni hakkında değil bir hak iddia etmek, bir kadına bunu ima edecek özgüvenini "cebine" sokar çıktığı deliğe geri dönerdi. Hayır sinirleniyorum böyle şeylere gerçekten çok sinirleniyorum özellikle de konu sahibi gibi bu durumu "nasıl kabul etti" diye tanımlayanlara da ayrıca sinirleniyorum. O kim ki beni kabul edecek yaaa papucumun hanzosu, bak yine sinir geldi bana

Ya sana inanamıyorum senin annen arkandayken o adama nasıl boyun eğersin başkasından duyacağına annen babanın suyuna göre anlatır ve konuş annenle babanla konuşsun onlardan duyması daha kötü bu gereksizin tehditlerine daha fazla boyun eğme yanında olsam seni bi silkelerdim kendine gel ve bu şahıstan kurtul annen konuşsun inşaallah babamda yanında olursa mesaj çek nişanı atıyorum sen beni böyle kabul ettiğini söylüyorsun ya ben seni hiç bir halde kabul etmiyorum yaz ve bitir eğer bu dediklerimi yapmazsan sana söyleyim bu kişi evlendikten sonra yine dicek bunu seni rezil edecek başına kalkacak şu an yaşadıkların sadece bir fragman! Annene guven o kisiyi istemediğini seni bunun icin tehditle her seyi yaptirip başına kalktiğinida anlatsın babana! Lütfen beni dinle!

Bize de yaz sonucu cok merak ediyorum.
Videolari sil ama bunu bi daha yapma.Cidden biraz ağırdan alin kendinizi ya çok sacma seyler yapmissin.
Videoları silince tekrar telefona yukkeyen programlar var diye duydum ama arastir bunu olmazsa telefonu yok et.Cafede falan oturun sakla telefonu unuttur kaybettim sansin.Parcala at kir yok et .Birkac gun iyi davran sonra biraktigini açıkla.

hiçbir yorumu okumadan direk yazıyorum lütfen ama lütfen evlenme sakın boyun eğme. annen arkanda babandan da korkma annen söylemeye cesaret ediyorsa korkacak bir şey yoktur bırak söylesin sonra al anneni git şikayet et bu insan denilmeyecek yaratığı.ki bu durum ne namussuzluk ne yüz kızartıcı bir şey. benim için sadece hata. normal bir hata.kendini suçlu görüp sakın ona muhtaçmış gibi boyun eğme.kendini yakma onla evlenip hayatını mahvetme bak bu yaratık evlenince döver de aldatır da sonra sana konuşma hakkı da vermez senin bir suçun yok ben bunları hakettim de deme sakın. lütfen canım BOYUN EĞME

Sakın sakın sakın boyun eğme bu .... ya. Tam bir katiksiz ........ Al babani karsina durustce anlat. Ne gelecekse babandan gelsin. Egeceksen de başını babana egersin. Evlatsin elbet sarip sarmalar. Hemen olmaz ama baban hayattayken el oglundan korkup sinip hayatini daha da karartma.

Babana açıklayın durumu. Çekip vuracak hali yok. Zaten hayat senin hayatın kızmaya bile hakkı yok ama neyse türkiye burası. Kızsa bile evladısın. Annen destek olur. Bir ömür sana bununla eziyet edecek adama ve ailesine mahkum etmez seni. O pisliğin de babama söyledik deyince eli kolu bağlanır. Bu ne çirkin bi olay ya sen hala acaba diyosun. Ayrıca “kız oğlan kız” değil diye karşısındakini hiçbir şeye layık olmayan 3. sınıf insan gören sürüngen dolu değil memleket. Neandertal olmayan pek çok insan var inşallah karşınıza daha düzgün insanlar da çıkar. Kimseye sizi “kabul etti” diye minnet etmek zorunda değilsiniz. Siz kusurlu ya da defolu değilsiniz. Önce kendinize bi kıymet verin

Kızım sen iyimisin?
Bak ne kadar güzel Annen aslanlar gibi arkanda. Babana da o anlatacak ki babanın en kötü lafları bile bu şerefsizin tehditlerinden iyidir.

Babandan korkuna bu adiyle mi hayatını bitireceksin.

Baban en fazla 1 ay surat yapar ki herkesin başına gelecek şeyler.

Bu adiye baksana yemiyor içmiyor herşeyi herkese yetiştiriyor. Kaç kurtar kendini. Yakma başını.

Bir kere evlenmeden birlikte olduğunu bilerek ilişkiye başlamış, iyiki evlenmeden göstermiş evlenirse kurtulmak da zor olur bırakmaz sevmeyi de beceremez bu ş......siz.
Çok şanslısın çabuk göstermiş psikolojik şiddet zamanla seni yok eder iki üç yılda zor kendine gelirsin. Annen harika bu arada. Böyle bir şerefsizden boşnırken annem sus deyip dururdu. İnan geçecek bu günler bol sanş

asla ama asla evlenmeyin , öyle bir karektersiz ile aynı yastığa nasıl başkoyacaksın! o sana herkese herşeye ihanet etmiş bir insan miden alcak mı ? mutlu olcak mısın sanıyorsun. Annenle ikiniz yalanlayın , iftira diyin geçin , babalar hazmedemez çünkü.bunca şeyden snra asla evlenme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…