Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.

bu adam ömrü boyuncu senin bununla tehdit edecek.
kendini nasıl bu kadar değersiz bir hale getirtebilirsin? sen kendine değer vermezsen başkası neden versin ki?
insanoğlu birini ezebildiği sürece tabi ki ondan vazgeçmez. seni eziyor, sinik hale getiriyor ki onu muhtaç kalasın.
evlilik harici cinsel ilişki asla birini aşağı düşürmez. sen bir bireysin ve istediğini yaşamakta özgürsün. beden senin karar senin. hayat senin bunu asla unutma.
baban öğrense yapmaması gerekiyor olmasına rağmen bağnaz birisi ise en nihayetinde biraz küfür hakaret. hiç istemem ama en fazla dayak.. ee sonra? bir ömür sürecek bi işkence olmayacak sonuçta.
bırak annen konuşsun babanla ve bu adamdan derhal ayrıl.
dünya üzerinde hiçbir şey senin huzurundan ve mutluluğundan daha kıymetli değil.

Ya bence babasına filan söylemeyecek kız evlenmekten vazgeçmesin diye tehdit ediyor herif..Kızcağız bunun piskopat olduğunun farkına vardı elden kaçırmamak için tehdit ediyor. ya benimle evlenirsin ya da babana söylerim demek bu demek..Gitsin söylesin ya manyak..Siz niye korkuyorsunuz böyle bi manyakla evlenmektense baba 5 dk kızsın daha iyi..Böyle olaylarda onun size böyle yapması bir işaret diye düşünüyorum uzaklaşın diye allahın bir işareti gibi resmen

Bana inaninki bu konuda on yila gecse yuzune vurmayacak erkek yok.bir damarina basmaya bakar.artik dediginiz gibi toplum bunu hakediyor.ufacik bir sevme ufacik bir hata hayata mal oluyor.yazik konu sahibine simdi korkudan ne halde

Benim kocam 1 kere bile geçmişimi sormadı bana
Sana güveniyorum dedi konusunu bile yapmadı, hiç bir şeyin.

Canim benim kim sana neden kotu bisey soylesin kimsenin oyle bisey demeye hakki yok. O s...zle sakin evlenme bak ne guzel anlayisli ailen varmis. Annenle agiz birligi yapin evlenmek istemedigin için yalan söylüyor diyin. Sonrada ara o pisligi kendin de ki babamada anlattim herkese de anlattim beni artik hicbiseyle korkutamazsin bu is bitti. Bulmus senin gibi kizi sindirmeye calismista calismis. Okuz herif. Gitsin baskasini bulsun madem. Bu kisi sizi asla sevmiyor asla. Sevse asla boyle yapmazdi. Seven insan seninle her sekilde evlenir ve bir kere de basina kalkmaz bu durumu. Seni sevmeyen biriyle evlenme. Hazir anneciginde arkandayken. Yarin oburgun cok pisman olursun evlenirsen. Basindan bu kadar seni uzen bisey sonradan asla mutlu etmez bu sozumu unutma.

Anneniz babanizin ne tepki verecegini tahmin ediyorki anlatayim demis. Yani korkacak bisey olsaydi en bastan anneniz anlatayim demezdi. Anneniz anlaysin bence. Kafaniza takmayin. O manyakla da asla evlenmeyin.

Arkadaşlar desteğiniz bana o kadar iyi geldi ki anlatamam çok sağolun. Şimdi aradı konuştum. Huyuna gittim akşam gel görüşelim dedim. Telefonunda bir kaç videomuz var yüzüm yok videolarda ama yine de ne olur ne olmaz. Bir yolunu bulup o videoları sileceğim. Sonra eve geçip anneme babamla konuşmasını söyleyeceğim. Allah yardımcım olsun umarım kurtulucam bu pislikten çok çok sağolun.

Ya bu adam enınde sonunda babana gidecek orası belli.. Konuyu sen yada annen acın babana... Kol kırılır yen içinde kalır ama bu adamla bir ömür geçirmene değmez.. Kendisi sanırsın..!!! Kendine bunu yapma bu ayarsızdan kurtul kardeşim.

Siz korkup evlenseniz bile ileride yine anlaşamayıp boşanmak isteyeceksiniz. Sonra bu omurgasız yine çirkinleşip babanıza aynı şeyleri söyleyecek. Her halükarda, er ya da geç babanız bunu öğrenecekse neden evlenip kendinizi yorasınız ki? Babanızın tepkisi ne kadar kötü olursa olsun, o manyakla evlenmekten iyidir.

Arkadaşlar desteğiniz bana o kadar iyi geldi ki anlatamam çok sağolun. Şimdi aradı konuştum. Huyuna gittim akşam gel görüşelim dedim. Telefonunda bir kaç videomuz var yüzüm yok videolarda ama yine de ne olur ne olmaz. Bir yolunu bulup o videoları sileceğim. Sonra eve geçip anneme babamla konuşmasını söyleyeceğim. Allah yardımcım olsun umarım kurtulucam bu pislikten çok çok sağolun.
O videoları silmese de geri adım atma. Eğer videolarla tehdit ederse savcıya gidip şantajdan şikayetçi olursun. O da yusuf yusuf siler hepsini.

Bence görüşmeyin adamla. Videoların olması talihsizlik olmuş ama yine de görüşmeyin. Telefonundan silseniz bile başka yerde yedeklemediğinden emin olamazsınız üstelik fark edince daha da hırslanıp daha çok saldırmaya çalışır. Annenizle konuşun o ele alsın işi. Babamızla konuşsun. Aileniz arkanızda olduktan sonra hiçbir şey yapamaz. O videoları ifşa ederse de savcılığa suç duyurusu yaparsınız bulur belasını.

sakın o videolar yüzünden barışmaya filan kalkmayın. gerekirse alın fırlatın telefonu kırılsın. hiç bişey yapamaz. gerçekten bunları haketmiyorsunuz yani.

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Seni herkesin önüne bir paçavra gibi atan bu adama boyun eğip evlenirsen başına gelecek her şeyi kabul etmiş sayılırsın canım. Baban öğrenip seni kızgın şişle dövse bile bu kadar ayaklar altına alınmazsın emin ol. İnsan hayat arkadaşına güvenmek ister. Bu pislik seni milletin ağzına sakız yapıyor istediği olmayınca. Hayatın boyunca bekar kalsan bile kendini bu kadar düşürüp bu ruh hastasına teslim olma. Sana tavsiyem mesajlaş ve o mesajları sakla. Ama mesaj içeriğinde seni bu konuda tehdit etmesini sağla. Sonra da ayrıl. Bi şey yaparsa da mesajların ekran fotosunu çek yakamdan düşmezsen bu mesajları bana şantaj yapıyor diye savcılığa vericem de. Ama nolursa olsun asla asla asla bu pislikle evlenme. Doğru ya da yanlış bi insanı sevmiş onunla sevişmişsin. Zarını diktirip bu pisliği kandırmak müstehaktı ama sen dürüst olmuşsun. Bu sayede Allah sana bu sefilin gerçek yüzünü göstermiş. Uzak dur canım

Videoları da boşver. Olan olmuş, sizi tehdit etmesine izin vermeyin. Varsa mesaj, ses kaydi, savciliga suc duyurusunda bulunun. Ozel hayati ifsa, tehdit vs biraz da o ugrassin.

Sakın! Sakın! Sakın! Aynısının benzeri başıma geldi, bırak desin babanada. İnkar et çokta korkuyorsan! Kimse bu konunun derinine inmez aileden zaten. Ay hastaya bak senn bu böyle mi namusuna sahip çıkıcak, namusa sahip çıkmak böyle mi
Olur? TerbiyesiZ. Bu yarından öbürgünde döker her şeyi ortaya. Aynısı bende vardı biliyorum kurtullllllllllll acillll

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X