Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tecavüze uğradım dedi diye kızıyoruz ama adam belki seviştiğini öğrense ya dövecek ya da öldürecek bilemeyiz ki. İnkar etse belki bekaret kontrolüne götürecek,erkek şiddetinden korktuğu için yalan söylemiş işte ben çok kızamıyorum. Sadece namusumuz için mutlaka bir erkeğe karşı hesap vermek zorunda olmamıza üzülüyorum bu bazen babamız oluyor bazen şerefşiz olduğunu sonradan farkettiğimiz erkek arkadaşımız.

Babanın hali sana vicdan azabı olacak sadece,Allah yardımcın olsun.

Tum yorumlari okuyamadim.durum guncelemesini ilk yaziya eklersiniz daha iyi olacak.konuyu okudugumda lutfen o adamla evlenmeyin

Son düzenleme:
Sakın ama sakın evlenmeyin ömrünüz boyunca bu baskıyla yaşamaya değmez. Her seferinde kabul edeceksin ben seni böyle kabul ettim ben ne dersem o olacak hep ezilen siz olacaksınız. Bu cahil adamla ömrünüzü çürütmeyin. Anneniz babanıza söylesin sizde evlenmeyin. Korkacak da bir şey yok her şey bir zar dan ibaret değil. Burda bir sürü bayan var kızlık zarı diktirip evlenen ama siz yapmamışsınız. Kandırabilirdiniz de bu adamı yapmamışsınız dürüst olmuşsunuz. Ama haketmemiş

Cidden kimin aklına uydun? Hiç mi düşünmedin kendini? Babana tecavüze uğradım diyeceğine yapacağın tek şey yalan söylüyor olmasıydı, benim ayrılmamı hazmedemiyor ve yalan söylüyor.. baban seni muayeneye götürecek karakterde miydi? Sanmam götüreceğini, götürse bile diktirirdiniz annenle özelde önceden.
Şimdi bütün sülalene mimlendin, herkes birbirine anlatacak, kendi kendini bok yoluna adını çıkardın ve babanı yıktın.
Kızını koruyamamış bir baba..
Herşeyi geçtim senin psikolojin düzelecek mi sanıyorsun, eve kapanarak herkes tarafından mimlenerek sana acıyarak baktıklarında
Anlamıyorum Ya! Çalışıyorsun aptal değilsin
Zor olmasa gerek bir eşek herifi başından atmak!
Babana söyleseydi yapacağın ben ayrıldım oda hazmedemi iftira atıyor! Du!

Beynime kan gitmedi okurken. Böyle bir adamla evlenmek idam fermanıni imzalamak gibi birsey olur.
Bu hayatta herseyin bir çözümü vardır, bir çıkış yolu elbette ki bulunur.
Hem anne babalar çocuklarının her koşulda yanlarında olur sahip çıkar.
Asıl korkmaniz gereken o pislik adam.. Sakın evlenmeyin korkmayın da..

Yani kusura bakma da zaten bu bekarete takilan adamların hepsi ayrilirken kadinlari hep tehdit eder hic mi duymadin?
Kendine nasil bu kadar eziyet ettin bile isteyen psikolojik baskıya boyun egmisin.Yobaz düşünceli leş karakterli bi adamdan ayrilmaya yüreğin yetmemis bu sorunlara davetiye cikarmisin.
Tecavüz demisin birde babana yani ne diyim.Diyemedin mi iftira diye baban seni muayeneye mi goturcekti.Adami karanliklara hapsetmisin.

siz dürüst davranmışsınız ama o sizi bu durumunuza göre kabul etmesine rağmen gelinlik giymeyi haketmiyorsun ailene söylerim gibi kelimeler etmesi onun iyi bir insan olmadığının göstergesi. bu evlendikten sonra dahada ileri boyutlara gider haksız %100 ama genede üste çıkabiliyor belki oda bakir değildir. ki bakir se bile karakteri bozuk sizle oynamaya hakkı yok sizin dürüstlüğünüze karşı seviyorsa olduğunuz gibi kabul etmeli yada ilişkiye devam etmemeliydi bunu sizde biliyorsunuz aşık mısınız bu kişiye

Hayır sen ne aptal ne cahılsın. Ne yasadıgın senı ılgılendırır. Sen onu arayıp ıstersen beledıyeye anons gectır ıstersen cumhurbaskanlıgına gıt bu ıs bıttı dıyıp at nısanı. Babasına soyleyecekmıs. Burda neler yazardımda o serefsız yuzunden ban yemek ıstemıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…