Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rapunzel Kibrit Satar

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
251
387
29
Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.

Sakın ama sakın evlenme arkadaşım.
Adam bildiginiz şe.....z
Baban duyarsa diyelim en fazla tokat atar ama evladısın.
Ama bu adamla evlenirsen seni daha da dibe çeker ve eziyetin biri bin para olur.
Annen bırak babanla konussun.
O ş.....z yoksunundan duyacagına annenden duysun.
Korkma..
İçinde bulundugun durumdan daha kötü olamaz hiç bir şey.
Kendine değer ver.
Bu kanı bozugu sakın kendine koca etme.

Anneniz babanıza anlatsın uygun bir dille. Babanız bu konularda çok katıysa da annenizle anlaşın, iftira olduğunu söyleyin. Hatta anneniz en baştan beri sizin ayrılmak istediğinizi fakat nişanlınızın sizi iftira atmakla tehdit ettiğini falan söylesin. İnşallah böyle bir yalana gerek kalmaz tabi.

Babanız biraz olsun anlayışla yaklaşacaksa doğruları anlatın bir kızar iki kızar, evladına kıyamaz. Pisliğin tekinin şiddetine, tehditine boyun eğeceğinize babanızın gönlünü almaya uğraşırsınız.

Elbette ağır konuşmak kimsenin haddine değil herkes kendine baksın
Anneni takdir ettim bir cahillik etmişsin olur ama bu tüm hayatını mahvedemez
Bak canım bırak annen babana söylesin
Yoksa başkasından duyacak belli
Ve bu daha yakıcı olacak
Annen babana söylesin sende karşı tarafa gerekirse babam biliyor dersin
Boyun eğme!
Bas tekmeyi Allah selamet versin

tek söyleyeceğim bırakın anneniz konuşsun anltasın babanıza
evet belki çok kızar ama o anda anneniz sakinleştirebilir bi nebze de olsa
ama o pislik nişanlından duyarsa ondan duymanın da verdiği öfkeyle daha kötü şeyler yaşanabilir aranızda
haaaa bi de tabii ayrılın gitsin bu psikopattan

Babana evlenmek istemediğim için beni bununla tehdit ediyor de, o söylemeden sen söyle..
Baban öğrense bile en en kötü ne yapabilir ki? Dövsün, sövsün, evden kovsun.. hiç biri bu cehenneme girmekten kötü değil,i emin ol.

Asla evlenme ve savcılığa şikayet et tehdit ve şantaj ediliyorum diye.

Annenize güvenin ve bırakın babanıza anlatsın. Babanızın o adamdan duymasındansa annenizden duyması daha iyi olur. Hem de anneniz, babanızla size destek çıkması için de konuşur. O şerefsiz de babanızı aradığında en azından adam telefonda şaşırıp kalmaz ağzının payını verir susturur.

Ah be kuzum niye ağır konuşalım olmuş bir kere....

Sana abla tavsiyesi gözünü seveyim sakın bu hasta ruhluyla evlenme gerekirse baban öğrensin...
Hatta o pislik nişanlını ara babama ben söyledim sen zahmet etme seninle işim olmaz de bas tekmeyi

Evlenmekten daha cok kork
Valla manyaklara denk gelmissin
Ara ve dalga gecermiscesine manidar bir ses tonuyla annem babama anlaticak olanlari
Senin gibi bi salagin eline iyi koz verdigimi saniyordum ama bitti artik beni bir daha arama diyeceksin

Canım kıyamam yaa. Bu adamla asla asla asla evlenme. Ne söylüyorsa söylesin. Baban kızar belki döver ama bu adama (lafın gelişi) katlanmaya değmez.

Asla kendine bunu yapma, yaptırma... Tam bir ruh hastasıyla karşı karşıyasın.. Yarın yatak odanızı çekip onunla da tehdit eder erkek nüsvettesi. Ayy resmen eline almış seni döndürüyor. Söylesin babana annen. Onlardan duymadan annenden duysun uygun bir dille.. Adamı da hayatından yok ett.... Lütfen kendine bunu yapma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…