Annem koşullu seven manipülatif biri ,kaldıramıyorum?

Araya yine mesafe koymuşsun yüzüne soylemissin geri adım atma gittikçe uzaklaş onlardan benim annemde aynı senin annen gibiydi benimde psikolojimi bir dönem çok bozdular ne çocukluğumu yasayabildim ne genç kızlığımı hayatımı mahfettiler bende senin gibi çok merhametli vicdan yapan biriyim ama artk şöyle yapıyorum onlara soğuk uzak davraniyorum ne zaman merhamettim devreye girse bana davranışları aklıma geliyor o bir anne olarak bana böyle davranıyorsa bende soğuk davranırım diyorum sende öyle yap geri adım atma engelle gitsin ne attığı durumları görürsün nede muhatap olursun erkek kardeşin sana bişey yapmaz korkma bence durumunuz varsa çok uzak bir yere gitseydiniz bende öyle yapicam eşimi de ikna ettim para biriktiriyorum ilerde yeterince para olunca çok uzak bir yerden ev alıcam tamamen uzaklasicam onlardan sonrada hepsine engel atmayı tamamıyla hayatımdan çıkarmayı düşünüyorum benimde eşimin ailesi tıpkı sizin gibi çok seviyorlar herkes sevdi beni bir ailem sevmedi ama artk takmıyorum umrumda değil çünkü bu benim suçum değil onların suçu bir anne olarak çocuklarım için canımı veren biriyim şimdiden onların geleceğini düşünüyorum iyi bir meslek sahibi olsunlar zorluk cekmesinler diye ve diyorum ben gerçek bir anne gibi davraniyorum ama benim annem anne değil anne olmayı beceremeyen kişiler sizinkilerde öyle sizin sucunuz yok
Gerçekten çok doğru söylğyorsunuz ben de geri adım atmadım sosyal medyadan da çıkardım . İlk defa hayatımda bir insana bu kadar uzak durabildim ama hakettiler . Bitti artık

Gerçekten çok doğru söylğyorsunuz ben de geri adım atmadım sosyal medyadan da çıkardım . İlk defa hayatımda bir insana bu kadar uzak durabildim ama hakettiler . Bitti artık
Bana kendimi hep suçlu bir yük hasta bir insan muamelesi yaptılar madem benden yoruldular artık dinlensinler

X