Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Videoların içeriği ne, sarılmak, eğlenmek tarzı bir şeyler mi sadece?
Eğer bunlardan fazlası varsa neden çekmesine izin verdiniz? gizli gizli çektiyse bundan ne zaman haberiniz oldu, ilişkinize devam ettiniz mi?
Eğer içerik (sizi korkuttuğuna göre) tahmin ettiğim gibiyse, bulunduğunuz durumdan daha büyük bir beladan kurtuluşunuz olacak ayrılmanız emin olun.
Tehdit ve şantajıyla ilgili mesajları elinde tut, eğer yoksa yazılı konuştur ve sakla. Sonra ki zamanda atacağı adımlara göre kurtarıcınız olur.
Şiddeti destekleyen bir şey yazacağım aklıma gelmezdi ama, C captain price katılıyorum gerekirse yok edin telefonu.
Güçlü fırlat ama, benim tel geçen gün yüksekten düştü çizik bile yoktu

Evlenme,bak bende anneyim 2 çocuğum var ve yaşadığım müddetçe kimseye ezdirmem onları,hele nişanlın gibi bir hödüğe asla. Annen arkandaymış,çağırsın bir güzel ağzının payını versin,"sen kimi tehdit ediyorsun,git kime istiyorsan söyle,bizim korkumuz yok"desin. Hala söylemeye niyeti olur,söyler babanı da annen idare eder. Dese ki kızıma iftira atıyor evlenmek istemediği için,zaten olay kapanır.
Lütfen boyun eğme bunlara.
Olabilir,insanlar gidip diktiriyor zarı,sonra bakireyim diyor,sen dürüst davranmışsın,haketmemiş.
Bu beladan kurtulunca da yine takıntılı birine denk gelirsen söyleme bu mevzuyu. Yazık yani sanada,kendi bakirmiymiş de bu kadar dangalakça hareket ediyor.

Okumadım, beni böyle kabul etti cümlesi yetti de arttı ,niye kendinize bunu yapıyorsunuz kimseye kendinizi kabul ettirmeye çalışmayın önce siz kendinize saygı duyun ki başkaları da
size duysun .

Videoları silsen de belki bilgisayarınada atmıştır, allah aşkına kolay mı öyle babanın karşısına geçip kızının cinsel organlarını göstermek, kim susar kim evet bu benim kızım sen haklısın diyip kızını döver, hala devam ettirme düşüncen bile gereksiz, Bi tükürük atacaksın yoluna bakacaksın püh sana de seni tükürdüm hayatımdan de

Canım evlenme. Anneni dinle bunu babana konuşun. Ya sen insansın. Bütün insanlar hata yapar. Ama bunu seni kendine köle yapmak için kullanmaya çalışmak en adi hareket. O adam çok mu namusluymus. Adi pislik köpek. Baban en fazla döver küser konuşmaz. Ama evladısın asla kötülüğünü istemez. Sakın onlarla muhatap olma. Eve git annenle nasıl yapmabiz gerektiğini konuşun. Aile içinde halledilir.
Ayrıca yarın evlensen hadi çocuğun olacak adam seni bu çocuk benden değil sokağa atar

Katiyen evlenme bu ne böyle yarabbim hayat nasıl gider bu insanlarla zehir eder herşeyi sana evlendikten sonra şimdiden böyle yapıyosa evlenince neler kimbilir. Bırak annen anlatsın babana sonrada o pislikten kurtul.

Hastalıklı rbiri bu aman deyim evlenme
Annene güven
Baban çok kızar belki ama geçer
Bu belayı def etmezsen ömür boyu çekersin

Ne olur ne olur evlenme bu adamla kendine kıyma...çok üzüldüm bunu kendine yapma zerre mutlu olmayacaksın..evlendikten sonrada devam edecek tek bir gün yüzü görmeyeceksin..onlrın işgencesini çekmektensse babamın iki ağır sözünü işitrm dayağını yerim daha iyi lütfen bizi dinle yapma..

Videolarda her ne varsa git avukatla görüş önce. Mahkeme sürecini gizli tutarlarsa ver mahkemeyi. Adam adi şerefsizin önde gideni. Bugün nişanlısına bunu yapıyorsa evlenince seni satarda bu. Neler duyuyoruz. Annen arasın ben babasına da anlattım korkum yok, benim uzaktan akrabam savcı veriyoruz seni mahkemeye desin. Hatta direkt anasına desin. En güzel savunma saldırıdır. Bu manyaktan kurtul.

Nasıl yani sen şimdi vatan hainliği mi yaptın yoksa bir çocuğa tecavüz mü ettin "nasıl kabul etti" derken?
Bakire değilsin ee tamam başka?
Şerefsiz ailesiyle kendisi aralarına almış vurun abalıya. Sebep ne zar yoksa köle olacak. Başka?
Bırak kardeşim ne yaparsa yapsın, evlenince ne değişecek sanıyorsun. Anasının konuşmasından, yetiştirdiği maldan belli ne oldukları.
Kurtar kendini sonra da sadaka ver birine.

Size şantaj yapıyor farkında mısınız? Ömür boyu bu çekilir mi? Evlenince de sürekli seni tehdit edecek babana söylerim diye. Anneni dinle, annen anlatsın bunların tehditlerini de yaptıklarını da söylesin. En fazla bir kaç gün baban kızar, hadi dövsün. Ömür boyu bu adamın boyunduruğu altında yaşamaktan iyidir. Konunun başında öyle bir anlatmışsın ki, sanki uyuşturucu tacirlerinin eline düşmüşsün, kanser olmuşsun, cinayet işlemişsin gibi. Biran önce annen anlatsın senin evde olmadığın bir zamanda yolsa babana da direk söyler. Unutma senin yaptığın değil onun yaptığı namussuzluk. Kendine gel yol yakınken ayrıl. Ayrıca bu adam seni sevmiyor sadece kendine bir köle bulmuş kaybetmek istemiyor.

Aynen bak bu şekilde. Susma. Kendi oğulları çok mu namuslu. Oğlanın anası çok mu namuslu. Haklısın bu adam bunu satar. O kadar karaktersiz.

Onedrive a falan da bak, Google fotoğraflar uygulamasi var kontrol et. Oralara yedeklemis olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…