Hamileyim diye bebek düşünmeye başlayan kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burda konu açıp eleştiri aldıktan sonra insanların anlama kapasitesini küçümseyip sürekli dalga gecer gibi yorum yapmanız da cok iyi gercekten. Demissinizki insan neyse karsisindakini de oyle saniyor cok haklisiniz

Bakin en çok sizin ahlaksız yorumunuz sinirimi bozdu zaten. Sperm yayanmis. Çok meraklisiniz herhalde. Alın o spermleri başka yerde yayın. Yada her ne yapıyorsanız o spermlerle gidin onu yapın.

Kötü birşey yazmamışim. İnşallah nasip olsun. Her duamda bebek isteyen insanlar var benim. Siz de insallah bebek sahibi olduktan sonra benim demek istediklerimi daha iyi.anlatsiniz...
Çevir Kazı Yanmasın hesabı şu anda.
Az önceki mesajınızda Ne demek istediğinizi Anladım ama siz şu anda çevirdiniz iki turlude anlasiliyo çunku
Neyse ne desem bos inssllah dörduz olur benimde bende anlarim.derdinizi

Benim teyzemin büyük kızının bir oğlu vardı.Kocasıyla epey sorunları vardı şiddet vs. bile vardı evliliklerinde.Diğer kuzenim,yani kız kardeşi hamileyim diye haber verince bu büyük kuzenim direk işten ayrıldı ikinci çocuk için. “Annem benim çocuğumada baksın” dedi bir de...İkinci oğlu 1 yaşına gelmeden boşandı kocasından..Annem çok ayıplamıştı.

Bakin en çok sizin ahlaksız yorumunuz sinirimi bozdu zaten. Sperm yayanmis. Çok meraklisiniz herhalde. Alın o spermleri başka yerde yayın. Yada her ne yapıyorsanız o spermlerle gidin onu yapın.
Şimdi de kimin spermlerini nereye saçacağına mı karışıyorsunuz sjsjsjsjhaa

Siz bu kardeşi eczane açan arkadaştınız galiba

Hep annem ona yardım ediyor modundasınız

Hepsini yürütemiyor, ben yemek yapıyorum, annem çocuğa bakıyor vs

Yapan varsa yaptırır

Kimse yapmazsa o da kendi yapmayı öğrenir

Açıkça özendim de demiş bana kardeşiniz samimi geldi

İkize nasıl bakacaksın serzenişi vs gayet gerçekçi ama siz yardım beklerken beklemiyorum modundasınız

burada bile yakın, yarım saat bakar diye düşündüm demişsiniz ama bunu ona dememişsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…