Hamileyim diye bebek düşünmeye başlayan kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet abartmışsın.

[
Bak hamilesiniz hemde ikiz suan bile gerginsiniz bebeklerinizi düsunun burada sinirlenmek boş..
Soyleyin mune ablaya kapatsin konunuzu.
Aslına bakarsanız tam da su an da stres atmaya başladım.
O kadar kötü yorum var ki. Siz söyleyebilir misiniz karşınızda size danışan bir insana bu lafları? Diyemeyecekseniz ki diyemezsiniz işte o zaman bu lafları eden insanlar iki yüzlü. Susup sus pus durcam ben de. Hadi bi kadın bu insanlara hata edip kıymet verse ve taksa uzulse dikkate alıp kendisinin çok kötü biri olduğuna inansa.. bunlarında hesabı çıkar umarım bir yerlerden...

Ama kardeşim sen niye böyle düşündün ki???? Bu bir konu bir olay burada haksız gorunebilirsiniz ama bu sizin genel karakteriniz olmayabilir!!
Sonuçta kimse kimseyi tamamen tanımıyor burada bizler olay için yorum yapıyoruz .... Çok da şey yapma buradaki yorumları yani

Bak canm burasi herkese acik bi platform kimn ne yazacagini bilemezsin iyisi kötusu herkes senin düşündugun gibi düşunmez .
sen yazma bisey mune abla kapatir birazdan zaten.
Valla inan ki bebeklerini düsunuyorum

Ben eleştirilmeye asla birşey demem. Ama itham etmek, hakarete varacak yorumlara da kimsenin hakki yok.

burda çoğu insan açılan konuları objektif bi şekilde değerlendiriyor.. yani sizin göremediklerinizi. (bu benim icin de geçerli) cogu zaman ben de sinir olmuşumdur çünkü konu sahibi kendi penceresinden bakıyor subjektif düşünüyor.
ama tabii ki her yerde olduğu gibi burda da boş zamanlarını değerlendirmek isteyen abartıya varan eleştiriler yapan arkadaslar var. onlar da bu sekilde eğleniyorlar ne diyelim. (söz meclisten dışarı arkadaslar bunu hakarete varan seyler yazanlara söylüyorum)
o yüzden siz kendinizi biliyorsanız hiiiic sıkıntı etmeyin karakterinize yazılanları. kötü veya iyi biri oldugunuza burda yazdığınız şeylere göre kimse karar veremez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…